Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Öneriler

cagan

Recommended Posts

Eee sayın beyler bayanlar?? Çağan konuyu açmış, forum buluşması kuralları için öneriler demiş, bir sonraki buluşma için çalışalım demiş, sonra konu ortada kalmış? Hepiniz birbirinize küsüp forumu mu terk ettiniz? Masa tenisini mi bıraktınız? Fikriniz mi yok? Yazacak vaktiniz mi yok? Yazacak cesaretiniz mi yok? Bu konuyu kafa yormaya değmez mi buldunuz? Artık buluşmak mı istenmiyor? Yoksa meselenin çözümü mü yok? Hepiniz Bodrum'da mısınız? Nedir? 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 24.08.2018 Saat: 00:19, ongun yazdı:

Çağan konuyu açmış, buluşması kuralları için öneriler demiş, bir sonraki buluşma için çalışalım demiş, forumu mu terk ettiniz.                   Hepiniz Bodrum'da mısınız? Nedir? 

Yok Ongun ben Kuşadasındayım, sağ bacağımı sol bacağımın üstüne attım. Cip tilifonumdan yazmaya çalışıyorum. Arada sırada internetim gelip, gidiyor ama inatla. Yazmaya ve okumaya devam. Biz bu hızla çalışırsak seneye bile buluşmayı yetiştiremeyiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Havuzda kaç kişi var bilinmiyor ki,  8-10 kişi arasında dönen bir muhabbet kokusu var burada. Nacizane fikrim katılımcı anketi düzenlenmesi( yada düzenlenmesiydi). Bu forum buluşmasının geçen senelerdeki durumunu bilmediğim için, bu seneki konuşmalardan çıkardığım, az kişinin istekli olduğudur. 

Katılımcı anketi yine de düzenlenebilir, 2-3 aylık bir süre var yılın bitimine. Bunun dıışında yılda 1 kere yapılması yerine, 3er aylık periyotlarla 4 kere Türkiye'nin çeşitli yerlerinde düzenlenebilir. Fakat bunun için katılım sayısı mühim. Eski topraklar bunun olma olasılıgını daha iyi kavrarlar, şahsen ben Istanbul'da olursa ne yapar eder, bildiğim 3-4 masa tenisi salonuna da sorarak birinde organizasyonun gerçekleşmesi için yardımcı olabilirim. 

Gittikçe artan veteran ve open düzeyi Türkiye içi turnunvaların da bu forum turnuvasının albenisini kaybetmesine neden olmus olabileceğini de düşünmekteyim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, esrarte yazdı:

Havuzda kaç kişi var bilinmiyor ki,  8-10 kişi arasında dönen bir muhabbet kokusu var burada. Nacizane fikrim katılımcı anketi düzenlenmesi( yada düzenlenmesiydi). Bu forum buluşmasının geçen senelerdeki durumunu bilmediğim için, bu seneki konuşmalardan çıkardığım, az kişinin istekli olduğudur. 

Katılımcı anketi yine de düzenlenebilir, 2-3 aylık bir süre var yılın bitimine. Bunun dıışında yılda 1 kere yapılması yerine, 3er aylık periyotlarla 4 kere Türkiye'nin çeşitli yerlerinde düzenlenebilir. Fakat bunun için katılım sayısı mühim. Eski topraklar bunun olma olasılıgını daha iyi kavrarlar, şahsen ben Istanbul'da olursa ne yapar eder, bildiğim 3-4 masa tenisi salonuna da sorarak birinde organizasyonun gerçekleşmesi için yardımcı olabilirim. 

Gittikçe artan veteran ve open düzeyi Türkiye içi turnunvaların da bu forum turnuvasının albenisini kaybetmesine neden olmus olabileceğini de düşünmekteyim. 

Esrarte, ben birkaç senedir forum buluşmalarına katılmadım, masa tenisine ara vermiştim, foruma da girmedim. İki senedir İstanbul'da yapıldığını biryerden duymuş olsaydım, mutlaka giderdim. Benim okuduğum kadarıyla, aynı ekibin organizasyonu ilk sene çok keyifli olmasına rağmen ikinci sene yoğunluk vs gibi sebeplerle sorunlar ortaya çıkmış ve insanlar pek oynama, kaynaşma imkanı bulamamış. Bu konunun açılma sebebi de bu olmuş. Tartışalım ki, ortaya çıkan sorunlar aşılabilsin. Yani aslında 8-10 kişiyi değil herkesi ilgilendiren bir durum söz konusu. Bu buluşmaya çok uzak mesafelerden diğer üyelerle oynamaya gelen insanların birşekilde oynayabilmesinin önünü açmak zorundayız. Gerekirse turnuva yapılmasın, gerekirse katılım sınırları konulsun, ne gerekiyorsa düşünüp taşınıp yapalım. Gelen insanlar oynayabilsin. Masa tenisini kitlelere yaymak bizim misyonumuz olabilir ama aksiyonumuz olmamalı. Bu federasyonun işi. Herkesin katılabilmesine rıza gösterildiğinde 250 kişilik bir katılımla geleneksel buluşma organizasyonumuzu boğarız, keyifsiz hale sokarız. Ana amacımız gelen forum üyelerinin birbirleriyle oynayıp keyif alması olmalı diye düşünüyorum. Masabaşı zamanını bir şekilde arttırmalıyız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak

Bu arada ben Gebze üniversitesinde turnuva için bizi tanıtan ve nasıl bir turnuva yapacağımızı anlatan bir yazı hazırlayıp, foto vs ekleyip Eylül ayında uygun bir hafta sonu için talepte bulundum. Üni yönetimi değiştiği için ne sonuç alırız bilmiyorum. Ama onlar için de iyi bir şey olduğu için olumlu bakmaları muhtemel. 

Dolayısıyla olumlu haber için kendinizi hazırlayın. Benim bazı şahsi ailevi problemlerim de ufukta gözüküyor. İstanbul'da olsa bile gelemeyebilirim. 

İkinci olarak:

Artık üyelerimiz turnuva düzenlemiyor. Artık Kendi reklamını yapmak isteyen kişi kurumlar turnuva yapıyor ve de bizim üye/oyuncu kapasitemizden yararlanıyorlar. 

Dolayısıyla o kişilere bağımlı iken forum kuralı koymak vs biraz Amerika'ya gümrük vergisi koymak gibi oluyor. Bağımlıyken neyin kuralını koyuyoruz? 

Şimdi Gebze'de alpay hocamız ben kendi çocuk öğrencilerimi de oynatacağım dese kimse itiraz edemez. Keza daha önce etimesgutta turnuva yaptık ama Tufan abinin arkadaşları vs lig oyuncuları, belediyenin oyuncuları hep katıldı. Neye itiraz edicez? 

Dolayısıyla taşradaki üyelerimize sesleniyorum görev alın, sorumluluk alın. Salon mu ayarlayamıyorsunuz? Bize haber edin biz federasyondaki abilerimize gidelim. Bir şekilde salon işini çözeriz diye düşünüyorum. Yeter ki siz bu işi üstlenin. Engelleri beraber aşarız. 

Ondan sonra kuralları konuşuruz. Yeter ki o kuralları koyabilelim. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 29.08.2018 Saat: 22:10, TSuBaSa yazdı:

İlk olarak

Bu arada ben Gebze üniversitesinde turnuva için bizi tanıtan ve nasıl bir turnuva yapacağımızı anlatan bir yazı hazırlayıp, foto vs ekleyip Eylül ayında uygun bir hafta sonu için talepte bulundum. Üni yönetimi değiştiği için ne sonuç alırız bilmiyorum. Ama onlar için de iyi bir şey olduğu için olumlu bakmaları muhtemel. 

Dolayısıyla olumlu haber için kendinizi hazırlayın. Benim bazı şahsi ailevi problemlerim de ufukta gözüküyor. İstanbul'da olsa bile gelemeyebilirim. 

İkinci olarak:

Artık üyelerimiz turnuva düzenlemiyor. Artık Kendi reklamını yapmak isteyen kişi kurumlar turnuva yapıyor ve de bizim üye/oyuncu kapasitemizden yararlanıyorlar. 

Dolayısıyla o kişilere bağımlı iken forum kuralı koymak vs biraz Amerika'ya gümrük vergisi koymak gibi oluyor. Bağımlıyken neyin kuralını koyuyoruz? 

Şimdi Gebze'de alpay hocamız ben kendi çocuk öğrencilerimi de oynatacağım dese kimse itiraz edemez. Keza daha önce etimesgutta turnuva yaptık ama Tufan abinin arkadaşları vs lig oyuncuları, belediyenin oyuncuları hep katıldı. Neye itiraz edicez? 

Dolayısıyla taşradaki üyelerimize sesleniyorum görev alın, sorumluluk alın. Salon mu ayarlayamıyorsunuz? Bize haber edin biz federasyondaki abilerimize gidelim. Bir şekilde salon işini çözeriz diye düşünüyorum. Yeter ki siz bu işi üstlenin. Engelleri beraber aşarız. 

Ondan sonra kuralları konuşuruz. Yeter ki o kuralları koyabilelim. 

Bu mail üzerine artık kimse birşey yazmaz herhalde Tsu. Sponsor bulursak suyuna gitcez yani. Gebze için teşekkürler. Haydi hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..