Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Öneriler

cagan

Recommended Posts

Ancak bakabildim, konuyu da canlandırmış olurum bahaneyle. Okuduklarımdan anladığım kadarıyla istenilen temel turnuva/rekabet yerine muhabbetin/tanışmanın öne çıkması. Katılımcılara getirilecek kısıtların temel amacı da bu. (Bu kısımda farklı düşünenler varsa söylesin. Böyle bir amaç gözetmeksizin sadece dışardan insan gelmemesini de isteyebilirsiniz)

Amacın bu olduğunu düşünerek, katılım için ağır şartlar koymak yerine(gene de üyelik tarihi, post sayısı gibi şeylere karşı değilim), turnuva niyetiyle gelenlerin gelme isteğini düşürecek düzenlemeler yapılabilir. Bireysel yerine, iki gün takım maçları yapılabilir. Takım maçları da turnuva değil lig usulü yapılabilir. Burada nasıl düzenleme olur bilmiyorum ama değişikliklerdeki amacın rekabet için gelecek insanların ilgisini düşürmek olması gerektiğini düşünüyorum. 

Bir de serbest masa fikri katılımın çok olduğu bi yerde uygulaması zor gözüküyor ama çok hoşuma gitti. Masatenisi masası olmasa bile çay içme masası bile olabilir :D İki kere katıldım, ikisinde de takım arkadaşlarım haricinde pek insanla tanışamadım. Benim gibi introvertler için çok zor bir olay bu. Masaların dışında da insanların birbirleriyle tanışmak muhabbet etmek için oturabileceği yerler güzel olur gibi geliyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Forum buluşmasına ilişkin alınan bir karar, atılan somut bir adım var mı? Bir de başka bir sorum olacak: 2010'da  Rize`de yapilan bulusmayi hatirlayan arkadaslar bu bulusmaya iliskin ne hatirliyorlar? Tekrar Rize'de bir buluşma düzenlemesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rize ulaşım açısından maalesef sıkıntı. Öğrenci olanlar çalışanlar için zor. Ben kendimi düşünüyorum İstanbul'dan gelmek 500-600tl. 

Öğrenciler için otobüs vs işkence. 

Ama buna karşılık Rize gibi harika bir şehir var. Doğası havası insanı... Ben gelmek isterim ama çoğunluk ankara Bursa vs gibi ortalarda yerlerde buluşma ister diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, TSuBaSa yazdı:

Rize ulaşım açısından maalesef sıkıntı. Öğrenci olanlar çalışanlar için zor. Ben kendimi düşünüyorum İstanbul'dan gelmek 500-600tl. 

Öğrenciler için otobüs vs işkence. 

Ama buna karşılık Rize gibi harika bir şehir var. Doğası havası insanı... Ben gelmek isterim ama çoğunluk ankara Bursa vs gibi ortalarda yerlerde buluşma ister diye düşünüyorum.

Evet, Ozan haklısın; ne yazık ki ulaşım açısından pek fazla seçenek bulunmuyor.
Ya karayolu tercih edilecek ya da Trabzon'a uçakla gelinip oradan da 45 dakikalık bir yolculukla Rize'ye ulaşılacak.
Ancak İstanbul'a ya da diğer büyük şehirlere uzak oluşunun da avantajları yok değil. Misal olarak buluşmayı turnuva olarak gören arkadaşlar yerine sohbet etmek, forumdaşları görmek ve büyük şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen arkadaşlar bu buluşmaya katılacaktır. Ve bu da forum kültürüyle çelişmeyen bir buluşma ortamı sağlayacaktır bizlere.
"Tekrar Rize olur mu?" diye sormamın iki nedeni var: ilk nedeni hatırlayabildiğim kadarıyla buluşmadan hemen hemen herkesin mutlu ayrılmasıydı, ikinci neden ise yeni bir buluşma için henüz bir adayın konuşulmuyor olması.
Ben de 2 yıldır İstanbul'da ikamet ediyorum ancak şayet çoğunluk "Rize'de buluşma yapılsın" görüşünde birleşirse buluşmayı üstlenmeyi düşünüyorum. Kalacak yer, gezilecek alanlar, sponsor vb unsurları sizler için halledebilirim diye düşünüyorum. İyi masalar, güzel bir salon da cabası.
Ancak bana erkenden haber vermeniz gerekiyor ki tüm bunların plan-programını erkenden yürütüp yine herkesin mutlu olduğu
(bu ne kadar imkansız gibi görünse de) bir buluşma düzenleyebileyim.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Tarih: 26.09.2017 Saat: 13:39, haruncoskun yazdı:

Ben de 2 yıldır İstanbul'da ikamet ediyorum ancak şayet çoğunluk "Rize'de buluşma yapılsın" görüşünde birleşirse buluşmayı üstlenmeyi düşünüyorum. Kalacak yer, gezilecek alanlar, sponsor vb unsurları sizler için halledebilirim diye düşünüyorum. İyi masalar, güzel bir salon da cabası.

Rize'de Harun'un organize edeceği bir forum buluşması... Ne diyebilirim ki, bence 10 numara olur.

Not: Boyun fıtığı problemim var Harun, seyahat edemiyorum. Yapacaksan ben iyileşmeden sakın yapma! :) Sevgi ve selamlar bizden...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
Tarih: 08.10.2017 Saat: 14:51, Enduro yazdı:

Rize'de Harun'un organize edeceği bir forum buluşması... Ne diyebilirim ki, bence 10 numara olur.

Not: Boyun fıtığı problemim var Harun, seyahat edemiyorum. Yapacaksan ben iyileşmeden sakın yapma! :) Sevgi ve selamlar bizden...

Abicim çok geçmiş olsun, tabi ki senden en kısa zamanda güzel haberler bekliyorum o vakit.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Tsubasa, Çağan, Levend . Yada diğer istekli üye arkadaşlar. Buluşma organizasyonunda aktif olarak birşeyler yapmak isterseniz. Bu sayfada yada başka bir başlık altında buluşmayı hangi formatta düşünüyorsanız yazışıp çizişin bir şablon oluşturun, bir yerden başlayın isterseniz. Konuyu turnuva kısmınada asabiliriz.  Olur veya olmaz ama en azından bizler elimizden gelen uğraşı yaptık diyebilirsiniz. Ertan beyin üyelerin bu aktivitesine soğuk bakacağını düşünmüyorum. Ben zaten genelde buradayım. Olmaz ama olurda...Yönetim veya üyeler ile ilgili sıkıntılarınızı isterseniz bana atın. Ben bu sıkııntıları karşılıyamazsam üye olur kaldığım yerden devam ederim. Top sizde artık.  Olduğu kadarıyla diyelim.  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Tarih: 15.09.2017 Saat: 16:25, Enduro yazdı:

Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer... :)

Edit: ahmetgurbuz.wordpress.com/2010/07/25/dogu-karadeniz-ve-masa-tenisi/

Çok adisiniz Ahmet Bey. Böyle link mi verilir? 

Çok geçmiş olsun bu arada. Tüm dostlara selam olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahaaa Ongun gelmiş hoş gelmiş. Nerelerdesin, özlettin kendini, umarım her şey yolundadır. Arada bir uğra böyle, arayı çok açma. Geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim. Bu arada ektiğin raket meyve verince tadımlık bir tahta ayırırsın benim için. :)

Edit: Ayder'de bizi arkanda bırakıp gittiğin için biz sana adisin dedik mi? Alındım, üzüldüm. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Enduro yazdı:

Ahaaa Ongun gelmiş hoş gelmiş. Nerelerdesin, özlettin kendini, umarım her şey yolundadır. Arada bir uğra böyle, arayı çok açma. Geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim. Bu arada ektiğin raket meyve verince tadımlık bir tahta ayırırsın benim için. :)

Edit: Ayder'de bizi arkanda bırakıp gittiğin için biz sana adisin dedik mi? Alındım, üzüldüm. :(

Hoşbuldum. Koordinatlar değişmedi, sadece m.t.den soğudum nadasa bıraktım. Ben özlendiysem durum kötü demek ki. Herşey yolunda çok şükür. Olur, uğrarım. Rica ederim, unesco mirası 1.sınıf üyelerdensiniz, başınıza bir hal gelirse çok üzülürüm. Hiç ayırmam, saksısıyla veririm.

Düdüt: Demenize gerek yok, adi olduğumu biliyorum ki. Alınmayın, satılmayın, üzümyiyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 11.08.2018 Saat: 09:14, Bilal OLGUN yazdı:

O saksıya ekilen raket ''MAZE'' imzalı tahtada meyve verir mi acaba :P::P:

Mazeden bi cacık olmayınca batırfılay hepsini toplattı, bendeki imzalıyıda zorla aldılar. Yerine maze imzalı açık senet verdiler.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 09.08.2018 Saat: 22:35, ongun yazdı:

Çok adisiniz Ahmet Bey. Böyle link mi verilir? 

Çok geçmiş olsun bu arada. Tüm dostlara selam olsun.

Ongun abi hoş geldin. Seni epey özledik. Buraların eski tadı, heyecanı var mı yok mu bilinmez lakin; eski(meyen) bir dost nidası duymak bile hayli mutlu etti bizleri. Eğer İstanbul'daysan bir fırsat bulup çay-kahve içmek dileğiyle :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..