Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pendik Belediye Spor & 14.Forum Buluşması Müsabaka Öncesi Bilgilendirme

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Forum Buluşmamıza günler kala müsabaka öncesi önemli bilgilendirmeleri yapmak istiyoruz.

ÖNEMLİ NOT : Bu seneki Forum turnuvası kuralarını 21 Temmuz Cuma günü çekeceğiz. O yüzden listede ismi olupta katılamayacak olan arkadaşların mutlaka isimlerini sildirmelerini rica ediyoruz.

21 Temmuz Cuma akşamı 19.00'dan sonra eklenecek isimler dikkate alınmayacaktır.

22 Temmuz Cumartesi günü tüm sporcuların en geç saat 09.00'da spor salonuna gelmiş ve başhakem masasındaki yoklama listesine imza atmış olması gerekmektedir. Saat 09.30'dan itibaren yoklama kağıdında imzası olmayan sporcular, turnuva listesinde isimleri olsa bile turnuvadan diskalifiye edilecektir. Amacımız en geç saat 10.00'da turnuvayı başlatmış olmaktır.

Yoğun katılım nedeni ile endişe eden arkadaşlara turnuvanın iki salonda ve toplam 20 masada aynı anda yapılacağını belirtmek isteriz :)

Renkler konusunda forum üyelerini tanıyanlardan oluşan 4-5 kişilik bir komisyon oluşturulup en adil dağılım yapılmaya çalışılacaktır.

Takımlar belli olduktan sonra takım dağılımları konusunda anlayışınızı bekleyip herhangi bir itiraz kabul edilmeyecektir.

Şimdiden güzel bir organizasyon diliyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gösteri maçı harika. Şimdiden teşekkürler.

Kurayı güzel düşünmüşsünüz erkenden çekmeyi. Lakin foruma daha 2-3 gün önce kaydolanlar var. Bunlar forumu yüksek olasılıkla takip etmezler ve gelmeyeceklerse de haberleri bile olmaz. Hatta umursamazlar da. Bu durumda tek kişilik, 2 kişilik en az 10 belki de 15 takım oluşur. Hatırladığım kadarıyla geçen sene çok fazla gelmeyen vardı. 

Turnuvayı erken başlatabilmek için Cumartesi günü kurayı daha erken saate alsanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Çünkü cumartesi günü oyuncusu eksilen takımlara tekrardan efor sarf edeceksiniz ve başlangıç saati uzayacak. Tekrardan düşünülmesini tavsiye ederim.

Herkes 8 de gelsin. Sabah erkenden yola çıkıldı mı trafik de olmaz. Kuralar çekilir turnuva 10 da bile başlar.

Kolay gelsin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, Nezih yazdı:

Gösteri maçı harika. Şimdiden teşekkürler.

Kurayı güzel düşünmüşsünüz erkenden çekmeyi. Lakin foruma daha 2-3 gün önce kaydolanlar var. Bunlar forumu yüksek olasılıkla takip etmezler ve gelmeyeceklerse de haberleri bile olmaz. Hatta umursamazlar da. Bu durumda tek kişilik, 2 kişilik en az 10 belki de 15 takım oluşur. Hatırladığım kadarıyla geçen sene çok fazla gelmeyen vardı. 

Turnuvayı erken başlatabilmek için Cumartesi günü kurayı daha erken saate alsanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Çünkü cumartesi günü oyuncusu eksilen takımlara tekrardan efor sarf edeceksiniz ve başlangıç saati uzayacak. Tekrardan düşünülmesini tavsiye ederim.

Herkes 8 de gelsin. Sabah erkenden yola çıkıldı mı trafik de olmaz. Kuralar çekilir turnuva 10 da bile başlar.

Kolay gelsin.

Merhaba Nezih bey,

Yaklaşık 200 kişilik bir turnuva olacağını tahmin ediyoruz. Kuraları sabah bile çeksek 08.00'de çektiğimiz kuralardan sonra mutlaka 09.00 gibi gelenler olacak. Bu sefer onları almazsak o arkadaşlar mağdur olacak yada yine karışıklık olacak. Biz Cuma günü kuraları çekeceğiz fakat takımları ilan etmeyeceğiz. Yoklamadan sonra eksik kalan takımları belirleyip tekrar tüm takımları dengeli olarak 3'er kişilik yapacağız. Geçen sene olduğu gibi bu senede tüm takımlar mutlaka 3'er kişilik olacak. Böylece turnuvayı 10.00'da başlatıp zamanı iyi kullanmak istiyoruz.

Görüşmek Üzere

İYİ GÜNLER

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

21 saat önce, pendikmasatenisi yazdı:

Merhaba Arkadaşlar,

Forum Buluşmamıza günler kala müsabaka öncesi önemli bilgilendirmeleri yapmak istiyoruz.

ÖNEMLİ NOT : Bu seneki Forum turnuvası kuralarını 21 Temmuz Cuma günü çekeceğiz. O yüzden listede ismi olupta katılamayacak olan arkadaşların mutlaka isimlerini sildirmelerini rica ediyoruz.

21 Temmuz Cuma akşamı 19.00'dan sonra eklenecek isimler dikkate alınmayacaktır.

22 Temmuz Cumartesi günü tüm sporcuların en geç saat 09.00'da spor salonuna gelmiş ve başhakem masasındaki yoklama listesine imza atmış olması gerekmektedir. Saat 09.30'dan itibaren yoklama kağıdında imzası olmayan sporcular, turnuva listesinde isimleri olsa bile turnuvadan diskalifiye edilecektir. Amacımız en geç saat 10.00'da turnuvayı başlatmış olmaktır.

Yoğun katılım nedeni ile endişe eden arkadaşlara turnuvanın iki salonda ve toplam 19 masada aynı anda yapılacağını belirtmek isteriz :)

Renkler konusunda forum üyelerini tanıyanlardan oluşan 4-5 kişilik bir komisyon oluşturulup en adil dağılım yapılmaya çalışılacaktır.

Takımlar belli olduktan sonra takım dağılımları konusunda anlayışınızı bekleyip herhangi bir itiraz kabul edilmeyecektir.

Şimdiden güzel bir organizasyon diliyoruz.

iyi günler çok istemiş olduğum bu güzel buluşmaya bu şartlarda gelemiyorum sınavımdan dolayı. saat konusunda biraz esnek olunsaydı gelebilecektim ama forum kurallarına da uymak gerekiyor. Herkese iyi eğlenceler diliyorum. Umarım sorunsuz ve güzel bir buluşma olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onca yazı arasında şunu göremedim merak ettim ferdilerde renkler ayrı ayrımı olacak bu uygulama sadece kocelide yapıldı ayrı ayrı olsa daha makule gecer kırmızı şampiyonu mavi şampiyonu ve yeşil şampiyonu olarak belirlense alt sevye oyuncuları acısından daha sevindirici olur diye düşünüyorum 

saygılar hürmetler pendik masatenisi ekibine  şimdiden teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Tahsin1 yazdı:

onca yazı arasında şunu göremedim merak ettim ferdilerde renkler ayrı ayrımı olacak bu uygulama sadece kocelide yapıldı ayrı ayrı olsa daha makule gecer kırmızı şampiyonu mavi şampiyonu ve yeşil şampiyonu olarak belirlense alt sevye oyuncuları acısından daha sevindirici olur diye düşünüyorum 

saygılar hürmetler pendik masatenisi ekibine  şimdiden teşekkürler

Merhabalar

Bencede güzel fikir

Olabilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1-sadece ferdi müsabakalara gelmek isteyen sporcularda ctsi günü saat 9:00 da gelmek durumundamıdır? yoksa pazar ferdi için yeni bir yoklama yapılacakmı...

2- ferdi müsabaka fikstürünü ctsi günü akşam forumdan yayınlanabilirse güzel olur diye düşünüyorum . zira katılımcılart zaten ctsiden belli olmuş olacaktır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazık çok yazık inanılmaz birsekilde kuralar cok adeletsizce cekildi ben normalde maviyim yanıma sözde kırmızı olacak kisi yemyesil cıktı ucuncu adam salonun en zayıf oyuncusu ve nitekim sıfır cektik sekiz senedir forum bulusmalarına katılıyorum hersey başımamı patlayacak neden diğer bir suru takım denk oldu nedir bu cektiğim arkadaş nefret ediyorum en sevdiğim spordan sabah girdim salona girdiğim gibi iki mac yapıp evin yolunu tuttum bumuydu seneden seneye beklediğimiz forum buluşması bekediyeye teşekkur edrim yinede fakat orda kuraya dahil olanlar biraz daha dikkatli olsaydı bugun suan evde değil salonda olurdum herkese bol maçlar nediyelim artık nw desek bos değisen birsey olmayacak artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Tahsin1 yazdı:

Yazık çok yazık inanılmaz birsekilde kuralar cok adeletsizce cekildi ben normalde maviyim yanıma sözde kırmızı olacak kisi yemyesil cıktı ucuncu adam salonun en zayıf oyuncusu ve nitekim sıfır cektik sekiz senedir forum bulusmalarına katılıyorum hersey başımamı patlayacak neden diğer bir suru takım denk oldu nedir bu cektiğim arkadaş nefret ediyorum en sevdiğim spordan sabah girdim salona girdiğim gibi iki mac yapıp evin yolunu tuttum bumuydu seneden seneye beklediğimiz forum buluşması bekediyeye teşekkur edrim yinede fakat orda kuraya dahil olanlar biraz daha dikkatli olsaydı bugun suan evde değil salonda olurdum herkese bol maçlar nediyelim artık nw desek bos değisen birsey olmayacak artık

Ah Tahsin ah....Bu buluşmaya turnuva gözüyle baktığın için istediğini bulamadın. Erken elenmişsiniz eve döneceğine iki lafın belini kıracak zamanında varmış......hoş sohbet, muhabbet edip buluşmanın zevkini çıkarsaydınız daha iyi olmazmıydı. Bir dahaki buluşmada isteklerinin karşılanması temennisiyle diyeyim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Tahsin1 yazdı:

Evet Tahsin kardeşim Yazık çok Yazık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..