Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yinhe Moon ve Yinhe Soon lastikleri..

Recommended Posts

Değerli Arkadaşlar,

Bu iki lastiği de denemedim,  yalnız Yinhe Mercury II den hiç beklemediğim çok iyi bir performans alınca şaşırdım, ucuz ama güçlü. Bir üstü olan yani Moon ya da Soon dan daha iyi sonuç alacağımı düşündüm. Orta uzaktan güçlü topspinle oynamayı ve az yapışkanlı lastiği severim. Moon da karar kıldım ama, ne dersiniz... Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yinhenin bazı lastiklerini denedim.özellikle moon pro yu tavsiye ederim.baya yapışkanlı ve güzel spin üreten bi lastik.mars 2 yumuşak ve kontrollü.yeni başlayanlar için bire bir. moon speed yaramaz bence. yinhe moon pro yu alın derim. her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecek oldukça da dayanıklı kaliteli bir lastik...saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Benim ilk kombom moon pro ve sun pro içeriyordu moon uzun oyun ve spinde size çok etkili bir oyın sağlayabiliyor ve fiyatına göre de oldukça tatmin edici bir performansı var mercury 2 yi hiç kullanmadım birşey diyemeyeceğim ama siz çok arada kalıyorsanız backhandi mercury forehandi moon pro yapın ama benim tercihim moon prodan yanadır ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..