Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Zoran Primorac 7000

Guest erdem

Recommended Posts

Bu hazır raket nasıldır? Kendi yaptığından yine de daha mı kötüdür?

Onun kullandığı raketin özellikleri ile aynı olmuyor mu? Neden bu isim veriliyor?

Yoksa bu isimler raketlere laf olsun diye mi veriliyor?

Erdem, sorduğun konu ile ilgili daha önce çok yazışıldı bu forumda, ama özetlemek gerekirse; düzenli oynamak istiyorsan bu oyunu hazır raketleri kesinlikle tavsiye etmiyorum, etmiyoruz. Primorac'ın kullandığı raket ile bu hazır raketin uzaktan yakından alakası yok, isim konusu ise tamamen ticari.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Togay.

O zaman en iyisi en kısa zamanda bir raket hazırlamak.

Genellikle atak oynuyorum. Fakat özellikle masaya yakın olduğum zamanlarda ve karşımdakinin tarzına göre de kontröllü oynamayı tercih ediyorum.

Bu özelliklere göre önerebileceğin bi kombinasyon var mı?

Şimdilik Butterfly Sriver lastik olarak düşünüyorum ama sence bu uygun mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Donic Opticon tahta üzerine,

Donic Sonex Formula JP Soft 1.8 mm

iyi bir başlangıç kombinasyonu olur.

Daha sonraoyun tarzına göre; kataloglari okuyarak, forumdaki bilgilerden faydalanarak, ve en önemlisi derneklerde, kulüplerde milletin tahtası ile ara sıra da olsa oynayarak kendi özel kombinasyonunu yaratabilirsin.

Primorac 7000 serisi çok başlangıç için aslında çok da fena bir kombinasyon değildir. Kontrollü ve spinlidir. Stiga'nın üst serisi dışında en kaliteli hazır rakettir. Amaç önemli tabii.

Syg.,

Uluc

BTY VSG-1000

Donic Sonex Formula JP Soft Max

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..