Jump to content
Masatenisi.org Forum

14. Forum Buluşması İsim Yazdırma ve İsim Listesi PENDİK BELEDİYE SPOR

Recommended Posts

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Güzel bir ortam oldu.Çok şükür herkesle sevgi-saygı ortamı içersinde görüşme fırsatımız oldu.Özelliklede şunu belirtmek isteri bir Bursa masa tenisçisi olarak Pendik Belediye Başkanımıza ve hiç yılmadan sıkıntılarımıza of yeter bile demiyen Murat hoca ve ekibine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.Emrullah kardeşimize ve Ümit hocamada teşekkürlerimi sunuyorum.Başarılı bir organisazyon oldu.Bursa  dan herkese selamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 24.07.2017 Saat: 13:15, pendikmasatenisi yazdı:

Bizden bu kadar Sevgili Kardeşim

Sonuçlarıda artık Forum Bilici 3-5 arkadaş var onlardan temin edersiniz.

Bazıları iş yapar, bazıları laf yapar. Biz sadece iş yapıyoruz.

Bu arada renk ve takımlar konusunda fikstür öncesinde 5-6 arkadaş ile konuştum, bunların arasında Çağan'da vardı. Bu arkadaşları fikstür düzenlemek için davet ettim, gelin birlikte yapalım dedim. Bir kaç arkadaş mesaj ile veri yolladı, onlarda dikkate aldık. Ama hiç biri gelmedi. Sevgili Forum Bilici 3-5 arkadaş biz bu organizasyon için 1 ay hazırlık yaptık. 15.000TL Kaynak ayırdık. Son 1 hafta gece 12.00'kere kadar çalıştık. Sizde bir zahmet iki saat zamanınızı ayırsaydınızda gelseydiniz fikstür hazırlamak için. Hiç biri olmadı telefon açıpta katılabilirsiniz. Onu da teklif ettim (sadece Mustafa Ö. Ve bir kaç kişi mesajlarıyla katkı yaptı. Onlarda da biri A diyorsa aynı oyuncu için diğeri Z diyordu). Forum forum diyorsunuz ama bir taneniz de bir kere olsun telefon bile açmadınız, abi bir ihtiyacınız varmı yardım edebileceğimiz bir şey varmı diye sormadınız. Hatta Çağan kardeşim fikstür ile ilgili sadece bir mesaj attı okadar. Onda da forumdaki renk listesi gayet düzgün yapılmış bence diye. Fotoğrafını da çekip yayınlayabilirim bu mesajın. 

Sonuç olarak forum buluşması sonrası forumunu bu kadar sahiplenen 3-5 arkadaş forum öncesi neredeydiniz, bu forum buluşması için ne katkınız oldu yada    bir tek forum üyesinin yada yöneticisinin yada moderatörünün bu organizasyona en ufak bir katkısı, destek teklifi yada istenen desteğe icabet edip bir zahmet gelmişliğiniz oldumu?

LÜTFEN BU SORULARIMA CEVAP VERİN

Tekrar söylüyorum bazıları iş yapar, bazıları laf yapar. Biz iş yapmaya çalışıyoruz,

Lütfen tüm forum üyeleri bu yazdıklarımı üzerine alınmasın. Zate katılımcıların yüzde 95'ine yakını teşekkürlerini mesaj atarak, arayarak veya yüz yüze söyleyerek ilettiler. Bizde sizlere teşekkür ediyoruz.

Önümüzdeki yıl hepinizi Pendik Belediyesinin düzenleyeceği PENDİK CUP'a bekliyoruz

SAYGILAR...

Sonuçlara nereden bakabileceğimiz anlayamadım ben Murat Bey?

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Polemiksik ferdi düşüncem:

Pendik konum olarak hava alanına yakın.Tesis guzel.Genc Oyuncu-Hakemlere gecen yıldan sempatim var. Aynen saygı sevgide kusur yok. İkramlar için tesekkurler.Forumdaşları tekrar görmek güzel. Renkler ve takımların % 100 adil olma imkanı yok. Dünya bu anlamda adil degil! (Beğin algısına  gore adalet degişir) Lig oyuncuları gelmiş hoş gelmiş.Benim bahsedilen anlamlarda sıkıntım olmadı

Maçların vakit darlıgından dolayı 2 kazanan sete indirgenmesini dogru bulmuyorum  . Üst kat ısık acısından iyiymiş ama malesef masalar arası cok dar oldugundan oyuna konsantrasyon saglanamamıstır. (asansore yakın 3 masa) Aynı anda biri forhand digeri backhand spin cekse carpısma kacınılmazdı!  Arada paravan olmaması olsa da sıgmaması yuzunden rakiple mücadeleden cok yan masalarla atısır olduk. Ayrıca yan masada superlig finali oynanıyormuscasına bagırıp cagırmalardan topa vuramaz oldum. Aynı zat bir gun once takım maclarında da yan masadaydı.Bagırtılar yuzunden topun masadaki sekme sesini bile duyamadıgımdan topa vuramaz olmustum. Bence oyuncu kalitesi derdinden cok oyuncu kişilik kalitesi sorunu çözümlenmeli.                                         Bos masa bulup dostluk macı yapacak ortam pek olmadı .200 kişi forum bulusması için cok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, swan yazdı:

acaba bana da sen turnuvaya gelmedin burda ne yazıyosun be diyen çıkacak mı merak ettim :D 

Gece gündüz yolunu gözledik..pislik yapıp yine yeniden gelmedin..EEeee ünlü olunca maraba masa tenisi oynayanlar neyine demi :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyi taklit etmesek? of be abi ne yaptın sen yahu :D

ben yaşam deneyimini zuhal topal izleyerek edinmiş  birini taklitten özellikle kaçınırım mesela. 

selim abi benim arkadaşım değil.. sizin de arkadaşınız değil. benim bildiğim selim abi herkesle sohbet eder. küçük yaşlı ayırt etmez

bunların da ötesinde

"mod" o. bora benim küçüğüm mesela ama o da "mod"

mesela siyasette de oluyor bu.. yargıda kendi lehlerine karar  çıkmayınca sen kim oluyorsun da beni yargılıyorsun diyebilen siyasi bir geleneğimiz var. onlara uymayalım lütfen  

mod hoşumuza gitmeyen bir karar verebilir tartışabiliriz   anlayana sivrisinek saz ne demek mesela? sizde de gördüm aynı sorunu umarım bu tavrınızı daha fazla sürdürmezsiniz  işine gelmeyince mod 'un  meşruluğunu sorgulamak kötü bir tavır.

eminim atakanın konusu adaletli bir çözüme ulaşacaktır. bu gün değilse yarın.

ben de arkadaşınızın ve sizin üzülmenizi istemem. forumu seven insanların forumdan uzaklaşmasını istemem 

kendinizle kalın iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle foruma katılmadan fikir beyan ettiğim için özür dilerim, ancak görece eski bir forum üyesi olarak buna hakkım olduğunu düşünüyorum.

Elbette forum hakkında bir değerlendirmem söz konusu olamaz, ancak organizatörün mesajlarındaki üslubu ve son mesajındaki Pendik Cup haberinden sonra spor ve ahlak ilişkisi üzerinde cidden eksik olduğumuzu bir kere daha gördüm.

Kimseyle polemiğe girmemek adına bu kadarla iktifa ediyorum. Bu durum o kadar canımı sıktı ki iki satır yazmadan da duramadım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..