Jump to content
Masatenisi.org Forum

14. Forum Buluşması İsim Yazdırma ve İsim Listesi PENDİK BELEDİYE SPOR

Recommended Posts

Forum bulusması lig oyuncularından gecilmez oldu. üstelik yemyesiller!

Ben de Adana' dan 3 yesil arkadası davet mi etsem? bilemedim....

Talha Yigenler (çimen yesili)

Zihni Batuhan Sahin (su yesili)

Oguzhan oner (fıstık yesili)

:huh::bonus::lol:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kanımca bu saatten sonra düzenleme zor.

Yeni uye ,paylasım yapmamıs üye 1 aylık üye derken liste yarıya inecek ve sürtüşmeler,keyifsizlikler olabilecek.

Forum bulusması ruhu kaybedilmedikçe ,kaliteli maclar ve centilmen tavırlar atmosferinde bir bulusma saglanabilir.

Onumuzdeki yıl kurallar bastan koyulup ,denetleme mekanizması  sıkı bir sekilde calıstırılabilir.

Nacizane tavsiyemdir..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Tahsin1 yazdı:

bilsem yazarım sadece isimleri var ve kendilerini biliyorum

4 saat önce, Tahsin1 yazdı:

sabahattin kalay

yemyeşil

Sevgili Tahsin , üye isimleri olmayan arkadaşların buluşmada işi ne.  Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum. Bu organizasyon buluşma...turnuva değil. Üye değil iseler üye olsunlar. Üye ismi olmayanları uyarmadan sileceğim. Ok. Mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Masa tenisi severler, sayın forum üyeleri 

Katılımcıların forum üyesi olup olmadıkları ile ilgili ve renkleri ile ilgili bir açıklama ihtiyacı duyuyoruz.

Öncelikke renkler konusunda kura çekilirken kesinlikle bir düzenleme yapılacaktır. Renklerin maalesef çok doğru belirtilmediğinin bizde farkındayız. Bu durum bazen yanlışlıkla da olabiliyor. Ama renkler konusunda kuralar çekilirken çok hassas davranılacağı ve herkesin oyun seviyesine en uygun olan renkte değerlendirileceğini belirtmek isteriz.

İsim yazdıran arkadaşların forum üyeliği ile ilgili olarak, ismini turnuvaya dahil etmek için direk olarak bize gelen arkadaşlara öncelikle foruma üye olmaları gerektiğini sonrada oradan isimlerini yazmalarını söylüyoruz. Ayrıca forum buluşmasının amacının dışında gereksiz kazanma hırsı ile    geçmemesi için ödülleri dereceye girenlere değil, çekilecek kura ile tüm katılımcılar arasından belirlenmesine karar verdik.

Bu forum buluşmasında evet foruma daha önceden hiç girmemiş arkadaşlar olacak ama eminim ki bu forum buluşması ile masatenisi.org forum ile tanışıp yıllarca forumda yer alacak bir çok arkadaş olacaktır. 

Katılımcı sayısının yüksek olmasında, lig oyuncularının bulunmasında, yada katılımcıların yeni forum üyesi olmalarında organizasyon ev sahipleri açısından bir sakınca görmüyoruz. Çünkü Forum'u yıllardır takip eden biri olarak en çok karşılaştığım yorumların başında masa tenisi neden Türkiye'de gelişmiyor yorumları olduğunu anımsıyorum. İşte bu noktada Masa Tenisinin gelişimi açısından geniş kitlelere ulaşabilmek çok önemlidir. Çin'de ve Almanya'da Masa Tenisinin, Brezilya'da Futbol'un, ABD'de Basketbol'un gelişmiş olmasının en önemli etkenlerinden biride geniş kitleler tarafından yapılıyor olmasıdır.

Biz geniş kitlelere ulaşmış bir Forum Buluşması organizasyonunun şu faydaları sağlayacağını düşünüyoruz;

* Forum üyeleri bir araya gelip, yeni forum üyeleri ile de kaynaşarak daha büyük bir forum ailesi olmamız sağlanacaktır.

* Daha önceden masatenisi.org forum'dan haberi bile olmayan masa tenisi severlerin forum ile tanışması sağlanacaktır. 

*Birlikten güç doğar. Yeni forum üyelerinin ileriki yıllarda, hepimiz için hiç ummadığımız şekilde faydalı katkıları olacaktır.

*Daha fazla masa tenisi severi aramıza alarak MASA TENİSİ'nin gelişmesine katkı sağlanacaktır.

Aslında katkı anlamında sayfalarca yazı yazılabilir ama özetlemek gerekirse bu kadarını yazmak yeterli olabilir.

Forum Buluşmasının herkes adına keyifli geçmesi için hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

Sevgiler, Saygılar...

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, pendikmasatenisi yazdı:

Katılımcıların forum üyesi olup olmadıkları ile ilgili ve renkleri ile ilgili bir açıklama ihtiyacı duyuyoruz.

Öncelikke renkler konusunda kura çekilirken kesinlikle bir düzenleme yapılacaktır. Renklerin maalesef çok doğru belirtilmediğinin bizde farkındayız. Bu durum bazen yanlışlıkla da olabiliyor. Ama renkler konusunda kuralar çekilirken çok hassas davranılacağı ve herkesin oyun seviyesine en uygun olan renkte değerlendirileceğini belirtmek isteriz.

İsim yazdıran arkadaşların forum üyeliği ile ilgili olarak, ismini turnuvaya dahil etmek için direk olarak bize gelen arkadaşlara öncelikle foruma üye olmaları gerektiğini sonrada oradan isimlerini yazmalarını söylüyoruz. Ayrıca forum buluşmasının amacının dışında gereksiz kazanma hırsı ile    geçmemesi için ödülleri dereceye girenlere değil, çekilecek kura ile tüm katılımcılar arasından belirlenmesine karar verdik.

Bu forum buluşmasında evet foruma daha önceden hiç girmemiş arkadaşlar olacak ama eminim ki bu forum buluşması ile masatenisi.org forum ile tanışıp yıllarca forumda yer alacak bir çok arkadaş olacaktır. 

Katılımcı sayısının yüksek olmasında, lig oyuncularının bulunmasında, yada katılımcıların yeni forum üyesi olmalarında organizasyon ev sahipleri açısından bir sakınca görmüyoruz. Çünkü Forum'u yıllardır takip eden biri olarak en çok karşılaştığım yorumların başında masa tenisi neden Türkiye'de gelişmiyor yorumları olduğunu anımsıyorum. İşte bu noktada Masa Tenisinin gelişimi açısından geniş kitlelere ulaşabilmek çok önemlidir. Çin'de ve Almanya'da Masa Tenisinin, Brezilya'da Futbol'un, ABD'de Basketbol'un gelişmiş olmasının en önemli etkenlerinden biride geniş kitleler tarafından yapılıyor olmasıdır.

Biz geniş kitlelere ulaşmış bir Forum Buluşması organizasyonunun şu faydaları sağlayacağını düşünüyoruz;

* Forum üyeleri bir araya gelip, yeni forum üyeleri ile de kaynaşarak daha büyük bir forum ailesi olmamız sağlanacaktır.

* Daha önceden masatenisi.org forum'dan haberi bile olmayan masa tenisi severlerin forum ile tanışması sağlanacaktır. 

*Birlikten güç doğar. Yeni forum üyelerinin ileriki yıllarda, hepimiz için hiç ummadığımız şekilde faydalı katkıları olacaktır.

*Daha fazla masa tenisi severi aramıza alarak MASA TENİSİ'nin gelişmesine katkı sağlanacaktır.

Aslında katkı anlamında sayfalarca yazı yazılabilir ama özetlemek gerekirse bu kadarını yazmak yeterli olabilir.

Forum Buluşmasının herkes adına keyifli geçmesi için hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

Sevgiler, Saygılar...

Hislerime tercüman oldunuz Murat hocam,tebrik ederim ,çok güzel ve anlamlı bir yazı..Sürekli "Bu forum buluşması,turnuva değil,tanışalım,kaynaşalım,sohbet,muhabbet .."diyen arkadaşlara; neden birden sayı artınca,değişik iyi oyuncularda katılmaya başlayınca itirazlar yükselmeye başladı..Sırf turnuva niyeti ile menfaat icabı bir kere katılma düşüncesinde olanların bile ben de inanıyorum ki ,o güzel samimi arkadaşlık ortamını görünce forumdan bir daha ayrılamayacaklar ki tıpkı benim 10 yıl önce İzmir den kalkıp Malatya da ki ilk forum buluşmama gitmem gibii...Neyse çok uzatmaya gerek duymuyorum..Dostlar ile bir an önce buluşmak istiyor,herkese iyi eğlenceler diliyorum..Herkese Selamlar..

NOT 1:Bu arada bu güzel forum ortamını bizlere hazırlayan;Sevgili yöneticimiz Ertan PATIR abimizi (moderatörlerimizi de) forum buluşmasında görmek istiyoruz..Zira uzun zamandır katılmadı buluşmalara, farz oldu artık..Ertan abi Selamlar..:(

NOT 2: Komisyon kurulup,açık-koyu renkler de belirlenip,buradan ilan edilirse iyi olur Murat hocam,zira komisyonun da tanımadığı isimler olabilir..Onları tanıyanlar buradan ihbar ederler ve daha adaletli bir dağılım olabilir diye düşünüyorum..Şimdiden emeği geçen herkese özellikle "Ne olursan ol gel" diyen Pendik Belediyesine çok çok teşekkürler.. Kolay gelsin..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, pendikmasatenisi yazdı:

Sevgiler, Saygılar...

tebrik ediyorum çok güzel düşünmüşsünüz inş. hep birlikte masatenisinin gelişimine katkıda bulunabiliriz inş. herkeze şimdiden başarılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..