Jump to content
Masatenisi.org Forum

14. Forum Buluşması İsim Yazdırma ve İsim Listesi PENDİK BELEDİYE SPOR

Recommended Posts

1 saat önce, Neshter yazdı:

Merhabalar geçen seneki gibi başarılı bir organizasyon olacağına şimdiden eminim. İstanbulda görüşmek ümidiyle. 

Velihan ÇAYHAN- Mavi- ANKARA

Gökmen YILMAZ- Mavi-ANKARA

Ramazan KURU- Mavi -ANKARA

Sayın Neshter ....sizden rica etsem yazmış olduğunuz isimlerin yanlarına forum üye isimlerini de ekler misiniz...

Forum üyesi olmadıklarına kanaat getirilip...Tüm yazdığınız isimler silinecektir...

Bilginize...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aydın demirkol abicim samsunda mavi yazdım kırmızı yaptılar bizi gecen sene yıne mavi yazdık yanıma kırmızı diye mavi sevyede oyuncu verdiler   bu durumda hiç şansım olmadı şimdiye kadar burdada yeşil yazdım beni yine maviye boyarlar merak etme kırmızıda yapa bilirler ki sevyem şuan berbat haftadan haftaya turnuvalara katılıyorum sadece antremanla işim yok vaktim yok

kısacası bu buluşmada zevk almaya bakacam bu saatten sonra kafamı yormayacam nasıl biliyorlarsa oyle yazsınlar  saygılar sevgiler 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Neshter yazdı:

Merhabalar geçen seneki gibi başarılı bir organizasyon olacağına şimdiden eminim. İstanbulda görüşmek ümidiyle. 

Velihan ÇAYHAN- Mavi- ANKARA

Gökmen YILMAZ- Mavi-ANKARA

Ramazan KURU- Mavi -ANKARA

:)

Efkan Evkuran

efkanevkuran

Kırmızı

Ankara

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin kardeşim niyetim senin kalbini kırmak değildir.Sen benim gözümde gerçektende iyi oyuncusun.Benim bunu yazmamdaki gayem komitenin hassas olmasıdır.İsterse açık yeşil yazsınlar umrumda değil.Önemli olan orada birbirimizi tekrar görebilmemizdir.Kaynaşmaktır.Sevgi,saygı,anlayış çerçevesinde.Bursa dan selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kırmızı yazdırdım ama mavi yazılan arkadaşlardan beni yenen 3 ,5 kişi görünce onları kırmızıya terfi ettirelim veya beni açık kırmızı yapalım . Ramazan kuru kardeşim.  Gokmencim. ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..