Jump to content
Masatenisi.org Forum

14. Forum Buluşması İsim Yazdırma ve İsim Listesi PENDİK BELEDİYE SPOR

Recommended Posts

3 saat önce, ledo yazdı:

Sayın Bellek !

Sizin de renginiz pembe gözüküyor. 

Malum pembe renk, sadece Pazar günü katılacakların rengi...

Cumartesi sizi göremiyeceksek bi türlü, rengi yanlış yazdıysanız başka türlü sıkıntı var demektir :D

Mahcup ettiniz şimdi siz beni ...renk hatası yapmışım....Uçuk pembe olarak hemen düzeltmem lazım...

Sıkıntının her türlüsü var.. ..Ramazan ayında doğmuş olsak iyi imiş ......sıkıntı ayında doğmuşuz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Turnuvaya katılmak istiyorum ancak biraz bilgi verebilir misiniz? İlk defa katılacam. Turnuva nerede olacak, kırmızı mavi yeşil seviyeleri neye göre belirliyorsunuz, bu seviyelere göre kategoreilere mi ayrılacak, turnuva ferdi kategoride mi olacak, katılmak için herhangi bir şart var mı?

Bİlgi veren olabilirse çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 15.06.2017 Saat: 14:44, osmanfedai yazdı:

Merhaba. Turnuvaya katılmak istiyorum ancak biraz bilgi verebilir misiniz? İlk defa katılacam. Turnuva nerede olacak, kırmızı mavi yeşil seviyeleri neye göre belirliyorsunuz, bu seviyelere göre kategoreilere mi ayrılacak, turnuva ferdi kategoride mi olacak, katılmak için herhangi bir şart var mı?

Bİlgi veren olabilirse çok sevinirim.

Help please :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, enesscambazlarr yazdı:

Enes Cambazlar kırmızı kocaeli

Onur Seymen kırmızı kocaeli

Erk Saltan kırmızı kocaeli

Berkay Kartürk kırmızı kocaeli

Onur Seymen kırmızı kocaeli

Erk Saltan kırmızı kocaeli

Berkay Kartürk kırmızı kocaeli

Sayın Hocam bu 3 arkadaşın forum üye isimlerini yanlarına  yazmanız gerekir ..

Forum üyesi olmayan üyelerin isimlerini artık ikaz etmeden sileceğim...

Bilgilerinize..

NOT. Bu organizasyon,turnuva değil buluşmadır..Turnuva varmış gibi bir üye 3-5 isim yazdırması artık hoş durmuyor. 

Lütfen bu buluşmaya isim yazdıran üye arkadaşların daha duyarlı yaklaşmasını diliyorum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında bu başlık altında bir "renk yanlışlığı ihbar hattı" mı kursak? :thup:

Hem organizasyona yardımcı oluruz. Hem de buluşma içerisinde yer alan turnuvayı daha efektif hale getiririz.  :D

Mesela benim tanıdığım 3 kişi asla yeşil değil. 1) Mücahit Güven 2) Bilal Olgun 3) Bekir Akyol 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Levent hocam, o iş zaten iyice rayından çıktı..Arkadaşlar mütevazilik ten mi? yoksa kazanma hırsından mı? gerçek renklerini bir türlü belli etmek istemiyorlar nedense..Ama geçen seneki gibi; Bora,Çağan gibi forum üyelerini iyi tanıyan eski arkadaşlardan oluşacak olan komisyonun, sanırım renk konusunda düzenlemeler yapması elzem olacaktır.Ayrıca renklerin koyu-açık şeklinde tanımlanması daha adaletli takımların oluşumuna katkı sağlayacaktır..Üst düzey lig oyuncularının koyu kırmızı,koyu mavilikten hasbelkader kırmızı yetersizliğinden dolayı kırmızıya terfi edenlerin açık kırmızı olması nedeni ile; kura çekiminde bunun dikkate alınması önemlidir diye düşünüyorum.

Örneğin;1.takım: koyu kırmızı oyuncu+açık mavi oyuncu+yeşil oyuncu                                                                           2. takım: açık kırmızı oyuncu+koyu mavi oyuncu+yeşil oyuncu   gibi gibii...

Not: Her sene mavi yazdırmama rağmen kırmızı yetersizliğinden midir,yoksa pis pütürcü olmamdan mıdır bilmem,Bahadır Bulutlar,Mehmet Yılık gibi üstadların yanında arkadaşların teveccüh gösterip beni kırmızı yapmaları benim için ayrıca bir onur kaynağıdır..Onun içündür kii bu sene renk falan belirtmiyor, komisyonun takdirine bırakıyorum.. Herkese Selamlar..

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Ersun yazdı:

Levent hocam, o iş zaten iyice rayından çıktı..Arkadaşlar mütevazilik ten mi? yoksa kazanma hırsından mı? gerçek renklerini bir türlü belli etmek istemiyorlar nedense..Ama geçen seneki gibi; Bora,Çağan gibi forum üyelerini iyi tanıyan eski arkadaşlardan oluşacak olan komisyonun, sanırım renk konusunda düzenlemeler yapması elzem olacaktır.Ayrıca renklerin koyu-açık şeklinde tanımlanması daha adaletli takımların oluşumuna katkı sağlayacaktır..Üst düzey lig oyuncularının koyu kırmızı,koyu mavilikten hasbelkader kırmızı yetersizliğinden dolayı kırmızıya terfi edenlerin açık kırmızı olması nedeni ile; kura çekiminde bunun dikkate alınması önemlidir diye düşünüyorum.

Örneğin;1.takım: koyu kırmızı oyuncu+açık mavi oyuncu+yeşil oyuncu                                                                           2. takım: açık kırmızı oyuncu+koyu mavi oyuncu+yeşil oyuncu   gibi gibii...

Not: Her sene mavi yazdırmama rağmen kırmızı yetersizliğinden midir,yoksa pis pütürcü olmamdan mıdır bilmem,Bahadır Bulutlar,Mehmet Yılık gibi üstadların yanında arkadaşların teveccüh gösterip beni kırmızı yapmaları benim için ayrıca bir onur kaynağıdır..Onun içündür kii bu sene renk falan belirtmiyor, komisyonun takdirine bırakıyorum.. Herkese Selamlar..

Abi mrb, 

Sakatlığım tekrar nüksettiği için yeşil yazdım. Diğer arkadaşlara haksızlık olmasın. Foruma kadar iyi olursam renk sorun olmaz...kazanma hırsı olmaz bizim için, önemli olan orada olup 2 kelam etmek dostlarla :thup:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 19.06.2017 Saat: 20:25, Ersun yazdı:

Ersun hocam katılıyorum.  Aynı o öneriyi bende sunmuştum. Tabiki buluşma ve tanışma onemli ama adaletli bir kura yapma şansımız var değerlendirmek gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..