Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeniyim Ekipman Önerisi Verebilir Msisinz

Guest Zangetsu

Recommended Posts

Herkese merhaba masa tenisine yeni merak saldım ve açıkçasıda çok hoşuma gitti ve bu sporu ilerletmek istiyorum.Sizlerden ricam nasıl bir raket almalıyım,ne önerirsiniz ve nereden temin edebilirim.İstanbulda oturuyorum bu arada şimdiden hepinize teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda biraz araştırma yaparsan bu konu ile ilgili birçok yazışma bulabilirsin, hem nasıl bir raket alabileceğin, hem de nereden alabileceğin konusunda. Ama öncelikle tavsiyem hızlı bir tahta ve lastiklerle başlaman yerine kontrollü (allround) bir ekipman seçmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm samsundan mahmut yeni başlayan biri için çok pahalı ve çok profesyonel bir kombinasyon almana gerek yok bence masa tenisi malzemeleri biraz pahalı olduğu için söylüyorum bunu istanbulun neresindesin

itü de arkadaşım var istersen onunla görüştürebilirim seni istersen benden malzeme alabilirsin benim raketimi forum da bulabilirsin uygun fiyat olduğu için yani görüşmek üzere hoşçakal mahmuthan1@mynet.com 0535 483 82 80

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm samsundan mahmut yeni başlayan biri için çok pahalı ve çok profesyonel bir kombinasyon almana gerek yok bence masa tenisi malzemeleri biraz pahalı olduğu için söylüyorum bunu istanbulun neresindesin

itü de arkadaşım var istersen onunla görüştürebilirim seni istersen benden malzeme alabilirsin benim raketimi forum da bulabilirsin uygun fiyat olduğu için yani görüşmek üzere hoşçakal mahmuthan1@mynet.com 0535 483 82 80

Arkadaşlar;biliyorsunuz ki bu tip ticari mesajlar forumda yasak,forum kurallarında bu çok açık ve net bir şekilde belirtiliyor.Lütfen bu tip mesajlarımızı ''özel mesaj'' kullanarak gönderelim.Böylece forumda mesaj kirliliğinden uzaklaşmış olur hem de forum kurallarını ihlal etmiş olmayız. :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..