Jump to content
Masatenisi.org Forum

14.Forum Buluşması Turnuva ve Otel Bilgileri

Recommended Posts

Tüm forum üyelerine ve masa tenisi severlere selamlar,

Her türlü soru için İrtibat Tel : 0 535 286 15 05

OTEL BİLGİLERİ

Hüseyin Ağa Otel (**) : 2 Kişilik oda kişi başı 50 TL (Oda- Kahvaltı) Tel: 0 216 491 23 96 - 0 530 156 65 64

Odalar klimalı - TV - Duş gayet temiz nezih bir aile oteli. Pendik merkezde (sahilde) gezmek için yeri müsait.

Otel önünden maç sabahı 08.30'da salona servis kalkacaktır.

Divan OTEL (*****) Trivago internet sitesine girip %66 indirim ile Kişi başı gecelik 103TL'ye konaklayabilirsiniz. Çok iyi bir otel

Bir kaç otelden daha indirimli fiyat istedik. Onları da yarın paylaşacağız.

Geçen sene organizasyonunu üstlendiğimiz masatenisi.org forum buluşması ve turnuvasına bu sene de ev sahipliği yapacağız.

Turnuva tarihi olarak 22-23 Temmuz 2017 netleşmiştir. Turnuvaya katılmayı planlayan arkadaşlar bu tarihlere göre şimdiden hazırlık yapabilir.

Turnuva içeriği hakkında, hediyeler, ödüller, yeme-içme, konaklama, anı tişörtleri gibi bilgiler en kısa zamanda sizlerle paylaşılacaktır.

Amacımız geçen seneye göre çok daha güzel ve daha yüksek katılımlı bir turnuva yapmak.

Katılım için isimleri yazabileceğiniz yeni bir konu başlığı açacağız. İsimleri daha sonradan o konu başlığı altında yazmanızı rica edeceğiz.

Şimdiden 22-23 Temmuz'da görüşmek dileği ile sizleri bekliyoruz :)

forum1.jpg

forum-9.jpg

forum-13.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat merhaba,

Bu habere çok sevindim, hayırlısı olsun. Bu sene organizasyonun çıtasını geçen seneden daha da yukarılara taşıyarak yeni bir ilke imza atarak çok güzel bir turnuva olacağına eminim.  Allah kolaylıklar versin diyerek şimdiden başarılar diliyorum.

Selamlar,

Buradan ayrıca forum yönetimine de tekrar bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu bir forum buluşması olup, bu buluşmaya masatenisi.org sitesine üye olmayan(son 2 ay üye olanlarda dahil) kişilerin kesinlikle katılmaması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa iş buluşma ve kaynaşma amacından çok uzaklaşıp, tamamen profesyonelce kazanma hırsı öne çıkıp haksız rekabet oluşturmakta ve alakasız sayıda insanların katılımdan dolayı hem çok fazla zaman kaybı oluyor hem de tatsız durumlar oluşabiliyor.  

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Myilik2002 yazdı:

Buradan ayrıca forum yönetimine de tekrar bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu bir forum buluşması olup, bu buluşmaya masatenisi.org sitesine üye olmayan(son 2 ay üye olanlarda dahil) kişilerin kesinlikle katılmaması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa iş buluşma ve kaynaşma amacından çok uzaklaşıp, tamamen profesyonelce kazanma hırsı öne çıkıp haksız rekabet oluşturmakta ve alakasız sayıda insanların katılımdan dolayı hem çok fazla zaman kaybı oluyor hem de tatsız durumlar oluşabiliyor.  

Mehmet Bey'e katılıyorum. 

Forum buluşması ifadesinden anladığım, bu forumda yazışan, bilgi paylaşan kişilerin bir araya gelmesi ve gelmişken de masa tenisi oynamaları.

Turnuva ise her hafta bir çok kulüpte yapılıyor zaten. İsteyen 10-15 TL bedel ile katılabilir. Ben bir daha görmeyeceğim ya da forumda yazısını okumadığım kişilerle tanışsam bir araya gelsem ne olur, gelmesem ne olur?

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her sene Pendik Belediyesi 1 forum buluşması düzenleyebilir bence. Hatta yılda farklı illerde 4 adet forum buluşması düzenlenebilir mesela. Sonuçta kimisi mesafe yüzünden gidemiyor her yere...
Talep olacaktır elbet.
Camlar bez ile örtülürse daha güzel olur geçen seneye göre. Güneş ve gölgeler yüzünden körebe gibi oynamıştım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Hakan KIRIK yazdı:

Her sene Pendik Belediyesi 1 forum buluşması düzenleyebilir bence. Hatta yılda farklı illerde 4 adet forum buluşması düzenlenebilir mesela. Sonuçta kimisi mesafe yüzünden gidemiyor her yere...
Talep olacaktır elbet.
Camlar bez ile örtülürse daha güzel olur geçen seneye göre. Güneş ve gölgeler yüzünden körebe gibi oynamıştım...

Sevgili Hocam.....Sayın Myilik 2002 ve Sayın ledo, buluşmanın özünü  doğru bir biçimde bizlere özet geçmişler....

Bu sporu seviyoruz ama bu buluşmanın amacı azda olsa klavye yazarlığından kurtulup karşılıklı görüşme fırsatını bizlere tanıması için yapılıyor..

Buluşma .....yani tanımadığımız ama karşılıklı yazıştığımı kişilerle tanışma, bir iki topa vurmak.....1. ayak İzmir 2 ayak Ankara 3 ayak Bilmem neresi ....Turnuva değil sevgili Hocam FORUM BULUŞMASI....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, HASAN33 yazdı:

GEÇEN SENE ÇOK GÜZEL TURNUVA OLMUŞTU.BU SENEDE İNŞALLAH GÜZEL BİR TURNUVA OLUR.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK GÜZEL BİR ANIYDI BENİM İÇİN.

Konu Başlığı..

14.masatenisi.org FORUM BULUŞMASI

Tanışma.....kaynaşma....birazda oynaşma....

Turnuvalar ortamı arenaya çevirir...Hırs yaparız, geriliriz...Baltalar (raketler) havada uçuşur...

Turnuva değil sevgili Hocam FORUM BULUŞMASI..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Hocam bu forum bulusmasından dolayı cabalarinizdan dolayı teşekkür  ederim. Geçen sene son anda olmasına rağmen güzeldi.  Bu sene daha iyi olacak inşallah.

Kirmizi ve mavi olanlar ikiye ayrilsa ve koyu kirmizi yanina acik mavi ve acik kirmizi yanina koyu mavi olacak sekilde kura cekilebilir mi.? Sonucta takimlarin dengeli olmasi daha zevkli maclar ortaya cikaracaktir. Kavga edecek kisi her zaman ediyor. Pazar turnuvasinda bile olabiliyor.

Modaratorler karar verirler tabiki önemli olan buluşmak  tanışmak oynamak. Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba Suat Hocam,

Renkler konusunda en adaletli şekilde dağıtım yapmaya çalışacağız. Kura çekilmeden önce renkler konusunda yeni düzenleme yapacağız. Şuan benimde yerini yeşilde yazan ama çok rahat yeşil yada kırmızı olabilecek oyuncular var. Orada bir düzeltme yapılacak.

Ben Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl elimizden geldiğince denk takımlar oluşturmaya çalışmıştık Suat abi. Ama illa ki dengesizlikler, gözden kaçmalar olabiliyor. Bazen kura da sevmeli insanı. Geçen yıl iki mavi, bir yeşilden oluşan takım finale çıktı. Bu sene de aynı durum olabilir. Çok iyi kırmızıların olduğu takımlar bile derece yapamayabiliyor bazen. Geçen senenin katılım listesi ve renkler mevcut bende. Elimden geldiğince yardım etmek isterim bu sene de Murat Hoca'ya. Ama şu da bi gerçek ki; 100 kişiden 99'unu memnun etsek muhakkak memnun olmayacak 1 kişi çıkacaktır yine :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 24.06.2017 Saat: 22:47, cagan yazdı:

Geçen yıl elimizden geldiğince denk takımlar oluşturmaya çalışmıştık Suat abi. Ama illa ki dengesizlikler, gözden kaçmalar olabiliyor. Bazen kura da sevmeli insanı. Geçen yıl iki mavi, bir yeşilden oluşan takım finale çıktı. Bu sene de aynı durum olabilir. Çok iyi kırmızıların olduğu takımlar bile derece yapamayabiliyor bazen. Geçen senenin katılım listesi ve renkler mevcut bende. Elimden geldiğince yardım etmek isterim bu sene de Murat Hoca'ya. Ama şu da bi gerçek ki; 100 kişiden 99'unu memnun etsek muhakkak memnun olmayacak 1 kişi çıkacaktır yine :)

İki maviden oluşan ekibi merak ettim. Helal olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

2 mavi den ziyade yeşilleri hiç kaybetmedi. 1 puaan önde başladılar hep. Tolunaylar diye hatırlıyorum

Birinci olan takımda Erdem Demir yeşil olarak oynadı sanırım o hiç oyun kaybetmemiştir.Yani en iyi kırmızı ve en iyi yeşil aynı takımdaydı. Halbuki Erdem rahat mavi oynar. Tolunayla ikimiz ise aynı takımdaydık birinci olan takıma çeyrek finalde elendik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 24.06.2017 Saat: 22:47, cagan yazdı:

Bizim satıştaki ürünler %100 müşteri memnuniyetini karşılayacak şekilde  satışa sunulur. İleride sorun yaşamayalım. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..