Jump to content
Masatenisi.org Forum

ma long ve meselleri

swan

Recommended Posts

masatenisi başka bir oyuna evrildi. bu bir gerçek. avrupalılar takdire şayan bir şekilde uyum sağladılar 

lee sangsu ne güzel oyunlar çıkardı. şapka çıkarıyorum

zhang çok güzel oynuyor bence hareket etmeye başladığında çok acaip şeylere tanık olacağız

ma long hakkındaki froumdakilerin isabetsiz görüşlerine katılmıyorum amma velakin bu kapakları koymadan da edemiyorum...

fan z de aynı ölçüde bu turnuvanın şampiyonu olmayı haketti. bu kadar mı güzel oynanır

onların oynadığı şey masatenisi ise bizim burada konu hakkında yazmamız bile abes zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana masa tenisini sevdiren, Boyle bir oyuncunun nasil olur da dunya ya da olimpiyat sampiyonlugu olmaz diye hayret ettigim ( kendim için olsa bu kadar üzülmem herhalde) ögretecek-oynayacak adam ve mekan yoklugunda herseyi kendi kendime  onun videolarini izleyerek onun yaptigi gibi yapmaya çalismaya çalisarak  ögrenmeye çalistigim 2015 e kadar küçük turnuvalarin büyük oyuncusu  denilen captain long son 2 yilda 2 dünya ve 1 olimpiyat sampiyonlugu adamsin kaptan 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Rıdvan yazdı:

bu çocuk da fena değil dimayı filan sollar diyim size baksanıza ma long reisten 2 set almış.

Hiç unutmam, bu oğlanla bizim İbrahim Gündüz, gençliklerinin son senesinde kafa kafaya bir maç yapmıştı, Bu çocuk ya şampiyon ya 2. olmuştu ama İbo ile 13-11, 14-12 gitmişti tüm setleri...O zamandan beri takip ediyorum, Borussia Düsseldorf'ta oynuyor, bu maçta da 2. evinde sayılır :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, smetmusti91 yazdı:

Hiç unutmam, bu oğlanla bizim İbrahim Gündüz, gençliklerinin son senesinde kafa kafaya bir maç yapmıştı, Bu çocuk ya şampiyon ya 2. olmuştu ama İbo ile 13-11, 14-12 gitmişti tüm setleri...O zamandan beri takip ediyorum, Borussia Düsseldorf'ta oynuyor, bu maçta da 2. evinde sayılır :)

Şampiyon olmuştu..İbrahim şimdi o kadar sayı alabilir mi merak ediyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..