Jump to content
Masatenisi.org Forum

ma long - timo boll

swan

Recommended Posts

Anamın ipiyle indim gökdelen damınızdan

Kelebek gibi girdim kelebek camınızdan

Taksinize mülkünüze dairenize...

Heceleyerek üzerinde ayak ve el uçlarımın

Belledim seyyarenizi ve kelimelerinizi...

Gözlerinize baktım, mukaddes ciltlerinize, büfelerinize Vesairenize...

Şiir fenerimle de baktım, son çığlık!

Aşk yokmuş sizde beş paralık!

Gidiyorum ben boşçakallar

Sıçmışım ortalık yerinize Kıçımın fosforuyla aydınlanın siz artık  

Can YÜCEL

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok yahu acaip keyifli bir maçtı. iki raket ustası oynadı centilmenlik sportmenlik dolu bir maçtı. 

almanya timo seti kötü verince üzüllme be anın keyfini çıkar dercesine zorba'nın film müziğini çaldı. anthony queen in diğer adamla yaptığı sirtaki sahnesinin müziği. 

sonra bizim memleket ve ahalisi geldi gözümün önüne

sonrası malum :3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, swan yazdı:

yok yahu acaip keyifli bir maçtı. iki raket ustası oynadı centilmenlik sportmenlik dolu bir maçtı. 

almanya timo seti kötü verince üzüllme be anın keyfini çıkar dercesine zorba'nın film müziğini çaldı. anthony queen in diğer adamla yaptığı sirtaki sahnesinin müziği. 

sonra bizim memleket ve ahalisi geldi gözümün önüne

sonrası malum :3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, swan yazdı:

çok mühimli şeyler yazmışım kendimi bir daha beğeneyim hemen :3

Swan çok mütevazidir. Arada sırada kendini bir kerecik den  fazla beğenir..

Bende beğeneceğim de  ..beğenme düğmesini kaldırmışlar ...bir türlü bulamadım.. 

Forumda sistem otomatik oldu artık...Bu güzelim yazıları algılıyor ardından beğenme tuşunu kaldırıyor..

Adamsın swan.....yoksa adamın dibi miydin.....bu kelimelerin anlamlarını karıştırdığım için ikisini de yazdım seç birini artık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, bellek yazdı:

Swan çok mütevazidir. Arada sırada kendini bir kerecik den  fazla beğenir..

Bende beğeneceğim de  ..beğenme düğmesini kaldırmışlar ...bir türlü bulamadım.. 

Forumda sistem otomatik oldu artık...Bu güzelim yazıları algılıyor ardından beğenme tuşunu kaldırıyor..

Adamsın swan.....yoksa adamın dibi miydin.....bu kelimelerin anlamlarını karıştırdığım için ikisini de yazdım seç birini artık..

Forum yönetimine girmeniz hiç iyi olmadı. Eskiden kafanıza göre takılırdınız.

Neyse ki Swan geldi. Sizin ekolden :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, ararat1973 yazdı:

Forum yönetimine girmeniz hiç iyi olmadı. Eskiden kafanıza göre takılırdınız.

Neyse ki Swan geldi. Sizin ekolden :D

Necati Hocam,,,Bizim kafa aynıda ...ara sıra içinde kayboluyorum... keyfim yerinde olursa forumda köşe bucak dolanıp duruyorum.. Aynıyız hocam bizim tarafta değişen bir şey yok...Yeni arkadaşların katılımlarını bekliyoruz...yeni bilgilerle.....önlerinde engel olmak yerine geri durmayı tercih ediyorum... 

Kısaca...Yeni yazılar bekliyorum aktif  olmak için ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, ararat1973 yazdı:

Forumda genel bir aktivite düşüklüğü var. Bu da sanırım birçok üyenin yazma isteğini azaltıyor.

Forumda birçok üyeyle tanışıklığım olmasa çoktan forumdan iltica etmiştim. 

Swanla beraber bir hareketlilik bekliyorum :bonus:

Bende iltica etmeyi düşünüyorum..İlk alıma gelen yer ise Suriye..nasılsa boştur oralar şimdi , yakında sayılır..Ben bir keşif turuna çıkayım...ortam bizim spora müsait ise...ıslık çalarım arkamdan gelirsiniz...tek tek gelin ama yığılma olmasın...insanları ürkütmeyelim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, ararat1973 yazdı:

Ben Ege Bölgesine iltica etmeyi düşünüyorum. Şu an benim için hala yaşanabilecek bir oralar kaldı. Bence siz de oraya gelin. Suriye işini gözüm tutmadı:acaba:

Hanımdan köylü olduğumuzdan... bir ayağım İzmir ve civarında senenin 3-4 ayı dolaşıp duruyorum...Doğanın ve insanının güzel olduğu iltica edilebilir ender yerlerden biri.......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Swan nerdesinnnn....videoyu attın anında da tüydün....Maylong ...cimiyi yendimiiiiiiii....

6 ayda bir yoklama  kağıdını getirmeden girip bir iki  çiziktirip kaçıyorsun...

Yap bir kere daha çiziktirip kaçmayı.... üyeliğine ancak uzaktan bakacan...

Misafir Swan mı yasaklı Swan mı....diye... şimdiden seç kendine yakışan birini...ileride sana lazım olacak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, swan yazdı:

hepsinden karışık yap bana selim abi

turnuva bitti ne yazayım. zaten ben yazıyorum diğerleri susuyo 6 ay sonra gelirim yine görüşürüz buralarda :3

yahu turnuva olmazsa yazmak için sağ elin sol elini mi tutuyor.....6 ay az olmadı mı....çocukken bize büyüklerimiz ama askerlere sakın kavga etme düğmesini bile koparmak 6 aydan başlar derlerdi...hep korkardık....aklıma getirdin yazayım dedim...

Sana bulaşmıyayım o zaman.... 6 ayı 12 aya çıkarırsın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..