Jump to content
Masatenisi.org Forum

FORUM BULUŞMASI PENDİK GÖRÜŞLERİNİZ

pendikmasatenisi

Recommended Posts

Tüm forum üyelerine merhabalar,

Bildiğiniz gibi geçen yıl 13.Forum buluşmasına Pendik Belediye Spor olarak ev sahipliği yapmıştık. Forumdaki yazışmalardan gördüğüm kadarı ile bu sene için bir çalışma başlamamış.

Geçen yıl yaptığımız organizasyonda 17 masalık salonumuz, ödüller, hediyeler, ücretsiz anı tişörtleri, yemek ikramları, gün boyu çay kahve ikramı, ürün stantları, otellere servis imkanı, kusursuz turnuva zamanlaması ve planlaması ile güzel bir organizasyon gerçekleştirmiştik.

Eğer talep olması durumunda bu sene ki organizasyonu da çok daha güzel bir şekilde gerçekleştirmeye hazırız.

Saygılar...

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önceki başlıklarda çeşitli ifadeler ile Pendik Belediye Spor'a takdir ve teşekkürlerimi iletmiştim.

Herşeyden önce yapılan işe gösterilen bir özen, alınan sorumluluğa da saygı vardı. Netice de oldukça başarılı idi.

Bu yıl Sülüntepe'de olsun ya da olmasın, Pendik Belediye Spor'un bir kez daha talip olması ise gerçekten takdire şayan!

Alkışlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz yıl işlerim nedeniyle katılamamıştım. Katılan arkadaşlar organizasyondan ziyadesiyle memnun kaldıklarını söylemişlerdi. Doğrusu bu yılda bu yükü üstlenme teklifiniz nedeniyle teşekkür ediyor ve ne yapıp edip katılmak istiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl bu zor ve yorucu organizasyonu üstlenerek güzel bir masa tenisi ortamı yaratarak başarılı bir şekilde sonuçlandıran Pendik Belediyesi antrenörü Murat kardeşimin tekrar aynı azim ve kararlılıkla talip olmasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Eğer bu organizasyon tekrar kendisine verilirse geçen seneki bilgi birikim ve tecrübelerinide katarak bu sene çıtayı daha da yukarılara taşıyacağına ve sürprizlere imza atacağına inanıyorum. Bu yüzden bende turnuvaya katılmak için sabırsızlanıyorum. 

Herkes için hayırlısı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..