Jump to content
Masatenisi.org Forum

200 Tl civarı HIZLI ATAK TAHTASI

Recommended Posts

Merhaba,

@Yasaka MAX Carbon 3D-170 Tl civarında

@Tibhar Triple Carbon - 200 Tl civarında

@Stiga 7,6 Carbon Sense - 260 Tl civarında 

@Donic Ocharov carbo Speed - 190 Tl civarında

200 Tl civarında hızlı bir atak tahtası için bu yukarıdaki seçenekleri belirledim.. Kullanan ve değerlendirmeleri olan arkadaşlar varmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısınız deniz bey . 

şu an kullanmakta olduğum tahta : XİOM EXTREM-S, LASTİKLER : FH- XİOM OMEGA4 EURO, BH- OMEGA 4 ELİTE

30 yıl aradan sonra masatenisine 4 yıl önce dönüş yaptım. Tibhar sensitech tahta üzerine Andro hexer lastiklerle yaptığım kombinasyonu 2 yıl kullandım. daha sonra şu an ki raketime geçtim. Eskiden kalma alışkanlık illaki 1-2 adım geriye çekiliyorum. Bizim zamanımızda şimdiki gibi oynanmıyordu..)))))))))) bu nedenle daha atak lastikler ve sert tahta dan oluşan kombine yöneldim. geçen süre zarfında sürekli oynuyorum. ne varki son zamanlarda bu raket te yeterli gelmemeye başladı.. Raket yavaşlamadığına göre sorun bende olmalı fakat bende haftada 2 net antrenman yapıyorum.. sanırım rakiplerim daha etkili tahta ve lastiklere geçtiler.. ))))))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında günümüzde internet üzerinde her türlü bilgiye ulaşılabiliyor.. malzeme satan sitelerde bu iki lastikle ilgili bütün bilgiler mevcut. Bu lastikleri neden seçtim dersek:

@ sert ve titrek olmayan tahta seviyorum

@ Bu tip tahtalara soft yada medium lastik uygun oluyor. hard lastikler ile çok kontrolsüz oluyor.

@ FH spin oynuyorum. özellikle orta mesafe

@ BH açmaya çalışıyorum, açamazsam kesiyorum. BH dolu servis atmaya çalışıyorum. soft lastik daha çok işime yarıyor.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..