Jump to content
Masatenisi.org Forum

Malatya 1.sının raketi ihtiyacı var!!!!!!!

Recommended Posts

Arkadaşlar biz okul takımı olarak malatya 1.siniz ve bölgeye gidiyoruz.Acilen malzemelere ihtiyacım var.Aklımda birçok malzeme var fakat aralarında seçim yapmakta zorlanıyorum ve uyumlu olup olmayacağından korkuyorum.Bir raket, bir salon ayakkabısı bana yeter.Oyun tarzımı

sorarsanız genelde atak oynar, bh açarım.Bu arada birisi fh ile spin nasıl çekilir anlatır mısınız loop yaparım fakat spinı tam yapamam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Ahmet44 yazdı:

Arkadaşlar biz okul takımı olarak malatya 1.siniz ve bölgeye gidiyoruz.Acilen malzemelere ihtiyacım var.Aklımda birçok malzeme var fakat aralarında seçim yapmakta zorlanıyorum ve uyumlu olup olmayacağından korkuyorum.Bir raket, bir salon ayakkabısı bana yeter.Oyun tarzımı

sorarsanız genelde atak oynar, bh açarım.Bu arada birisi fh ile spin nasıl çekilir anlatır mısınız loop yaparım fakat spinı tam yapamam.

Kardeş Malatya kulüp ve altyapı yönünden iyi, hocaları ziyaret et bir fikir al derim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Ahmet44 yazdı:

Zaten Orhan ALTAY hocadan bahsediyorum zaten hemde arkadaşımın hocası.

Sakin ol şampiyon :) Masa tenisi camiasında bir çok kişi birbirini tanır. Orhan abi olsun, Ömer abi olsun hepsi sana yardımcı olur bu raket konusunda.
Burda Malatya 1.siyim diyip spinde sorun yaşıyorum demene takılmıyorsak bizler, sen de gerilme abim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..