Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Moderatörümüz

Ertan

Recommended Posts

Yönetim ekibi tevazu gösterip beni de aralarına aldılar.. Kendilerine teşekkür ederim..

Eskiden rahattım keyfim yerindeydi...hani yediğim önümde yemediğim arkamda yazıp dururdum..Yönetim beni bir türlü yola getiremedi..En doğruyu yaptılar beni aralarına aldılar. Buyur dediler ..elimi kolumu bağladılar..Artık dönecek ve kaçacak hiç bir yerim kalmadı..Yandım bittim ben...

Arkadaşlar kaldığımız yerden hep birlikte iyi şeyler üretmeye devam diyelim..

Üretirken de lütfen birbirimizin sınırlarına girmeyelim..Birbirimize daha saygılı vede hoş görülü bakalım..

Neden bunları yazıyorum derseniz ...zamanın da bende çok hatalar yaptım, kötü bir yolda olsa ister istemez tecrübe sahibi oldum.. İnsanız, hata yapa yapa öğreniyoruz doğal olan da bu..Bizler bu hataları asgari seviyelere çekme daha iyi ortamlar yaratmak için birbirimize destek olup kollarsak her şey daha güzel olabilir...

Bizler burada üyeyiz ..Büyük üye küçük üye diye bir ayrım yok (yaş büyüklüğü anlamında) .Foruma gönderdiğimiz yazılarda lütfen birbirimize saygılı olalım..Küçük büyük ayrımı lütfen yapmayalım..

Forum kurallarında doğru ama  bana göre en sıkıntılı olanlar.. Kulüp taraftarı ..Dil..Din..Irk..Politika .bu konularda arkadaşlar lütfen duyarlı olalım..Boşuna birbirimizi üzmeyelim..

Yazacak o kadar şey var ki..Söz gümüşse sükut altındır diyelim..

Selim Girit

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, cagan yazdı:

Ben yokken neler değişmiş böyle. Sen bu forumun ana muhalefet partisiydin Selim abi, şimdi iktidar ortağı olmuşsun. Yakında forum içi bir referandum yapıp başkanlığını ilan edersen şaşırmam valla. O zaman vay benim gibi sivri dillilerin haline! 

Artık yumuşadım ŞİMDİLİK pamuk gibi oldum...Hadi artık çık ortaya da yüzünü görelim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 25.04.2017 Saat: 18:44, Remzi Sarıoğlu yazdı:

Hayırlı olsun. Artık hizmet için buradasınız. Başarılar dilerim.

Sayın Hocam, temennileriniz için teşekkür ederim. Sizin gibi değerli hocalarımızın katkıları sayesinde daha iyi şeylerin ortaya çıkması dileklerimle. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..