Jump to content
Masatenisi.org Forum

2017 Türkiye Üniversiteler Arası Masa Tenisi Şampiyonası

Recommended Posts

7 saat önce, Atakan Bilgili yazdı:

Selim abi bizim çocuklar gittiler yalnız :) bir şeyler ayarlayıp ben sonradan takıma katıldığım için yedektim , 3 kişilik bir bütçe ayarlamışlar. Ben kalıp sınavlara girmeyi tercih ettim:)

Yaktın bizleri Atakan....Ödenek çıkmış ama ekstralar hariç...Giden gitmiş haberimiz yok...bizde Er Rryan'nı nasıl kurtarırız hesaplarını yapıyorduk...Ah ....ki... ne..ah...eksik bilgi konuyu zora soktu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, smetmusti91 yazdı:

Abi maçları anlatacak bir arkadaş yok mu yahu, başlık turnuvadan koptu gitti resmen, helak olduk şurda :D 

Hocam erkekler takımda marmara üni. kızlar takımda ise çukurova üni. birinci oldular. Ferdi lig de ise erkekler de Gencay Menge (marmara üni.) kızlar da ise İpek Karahan (çukurova üni) birinci oldu. yanlış hatırlamıyorsam sıralamalar şöyle idi.

Erk Takım; 1-Marmara Üni, 2-İstanbul Aydın Üni, 3-Girne Amerikan Üni, 4-İnönü Üni.

Kız Takım; 1-Çukurova Üni, 2-Marmara Üni. 3-Ankara Üni.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Slowhand yazdı:

Hocam erkekler takımda marmara üni. kızlar takımda ise çukurova üni. birinci oldular. Ferdi lig de ise erkekler de Gencay Menge (marmara üni.) kızlar da ise İpek Karahan (çukurova üni) birinci oldu. yanlış hatırlamıyorsam sıralamalar şöyle idi.

Erk Takım; 1-Marmara Üni, 2-İstanbul Aydın Üni, 3-Girne Amerikan Üni, 4-İnönü Üni.

Kız Takım; 1-Çukurova Üni, 2-Marmara Üni. 3-Ankara Üni.

Sağol dostum, vallahi :D Takım finalini görmek lazımdı be, sağlam maç olmuştur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..