Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Mantra Lastik İncelemesi

Recommended Posts

2 saat önce, Atakan Bilgili yazdı:

Genelde reklam alarak inceledikleri için ttdaily'nin incelemelerini sağlıklı bulmuyorum ama yine de fikir edinmek için izlenebilir. Mytabletennis review bölümü daha iyi bu tarz incelemeler için(videolu değil yazılı)

Katılyorum. İşin enteresan tarafı, çok fazla şey söylüyorlar gibi gözüküyor ama aslında hep benzer ifadeler kullanıp, pek bir bilgi veremiyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende şöyle bir yorum getireyim, Size bazı noktalarda katılıyorum sonuçta bu bir kanal ve reklam yapmaya da ihtiyaçları var. Ayrıca Stiga Dan & Tom un sponsoru olduğu için bence de özellikle Stiga ürünlerini biraz taraflı inceliyorlar ama mesela xiom vega euro & asia DF ikilisini inceledikleri video bence çok başarılı olmuştu çünkü iki lastiği de kullanmış biri olarak verdikleri bilgiler gayet tutarlı ve yeterliydi. Sünger yapıları,sertliği atış açıları,ses,his,atış menzilleri (trajectory). Beğendiğim noktalardan biri de özellikle tahta incelemelerin de verdikleri katman listeleri karşılaştırmalar kalınlık, karbon miktarı vs.. bunu heryerde bulmak hep mümkün olmuyor. Tabi ortalama 10 dk ya sığdırdıkları biraz bilgi, biraz reklam olduğu için doğal olarak çok ayrıntıcı insanlara yeterli gelmiyor olabilir. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..