Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Kombinasyon Nasıl Sizce?

Recommended Posts

Merhaba ben foruma yeni katıldım.16 yaşındayım.4 yıldır masa tenisi oynuyorum ilk iki sene çok aktif olmasada son iki senedir çok aktif oynuyorum.Bu zamana kadar hazır raketlerle oynadım.Simdi bir külübe başladım ve hocam toplama raket yapmamı söyledi.Oyun tarzım atak ve keskin spinlerim var.Hocam oyun tarzıma göre kombinasyon yaptı.Tahtam YinHe t11 + lastikler ise YinHe moon speed.Sizce bu kombinasyon nasıl görüşlerinizi alabilirmiyim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yinhe t-11+ masa üstünde çok hızlı.off+ ya yakin.ama vurus etkisini çok hızlı yitiren bir tahta. Masanin iki metre gerisinden vurunca da  all+ tahtayla vuruyormus gibi olur. Klasik bir balsa tahtası,sert vuruşlar için iyi.ama Spin üretmede ve ilk hızını korumada ciddi sorunu var.boyle bir tahtada bana göre çok hızlı olmayan ama çok spinli lastik kullanmak mantıklı.boylece eksik olduğu Spin uretme hususu telafi edilebilir. Bence Donic baracuda en iyi seçimlerden biri olacaktır. ama sen bunun yerine hızlı sayılabilecek ve blokta/şut konularında daha iyi bir lastik secmissin. Yinhe in mars,moon,jupiter serileri içinde daha düzgün bir lastik bulanilirsin. Öte yandan illa da balsa olacaksa joola eagle fast tarzı bir balsa tahta, t-11+den daha iyi bir seçim olacaktır. (Masatenisi.Com 99tl).Cornilliaeu aero serisi de kiri ve ayous katmanlariyla 75gr civarı.balsa olmadan çok hafif bir tahta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..