Jump to content
Masatenisi.org Forum

2.lig Maçları-antalya

Recommended Posts

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bu hafta Antalyada 2.lig maçları yapılacaktır.Forumdan gelecek olan arkadaşlar varsa yada Antalyalı arkadaşlar varsa onlarla tanışmak isterim.Ben Karabük teknik Eğitim sporda oynuyorum.Zaten formalarımızda yazıyor.Gelen olursa çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafta sonu, cumartesi öğleden sonra maçları izlemeye geleceğim sanırım. 2. lig B grubunda bir Antalya takımımız da var zaten. Forumdan maçlara gelecek arkadaşlara şimdiden hoşgeldiniz diyor ve başarılar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antalyada gerçekten muhteşem maçlar oldu.Gökmensiz kadrosuyla Adana gençlik spor bize 3-1 yenilmekten kurtulamadı.İlk gün maçlarımızda 3-3 yaptık ama 2.gün 2-0 çektik.Trabzon maçı remen benim yüzümden elimizden kaçtı :down: . Kocaeli Alarko, Trabzonspor,Akpınar İstanbul Antalyada yenilgi yüzü görmeyen takımlar oldu.Gerçekten 1.lige kim çıkacağı hala belli değil.Bizim bile çıkma şansımız var hala.Gerçekten çok çekişmeli maçlar olduğunu söylemek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..