Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Teşekkürler ama bu çok büyük bir hataydı.Turnuvam şansılıklarla başladı.Önce Denizlispordan Mehmet Bilgeye 3-1 yenildim.Daha sonra Buskiden Ersin hocaya 3-0 yenildim.Daha sonra Çayspordan 1 maç aldım(3-1).2.gün Karagücünü 3-0 yendik.Sonraki maç Antalya sporlaydı.Maçlar 1-1 ken korkaklığım ve maç lig tecrübesizliğim yüzünden maçı 3-0 verdim (ama maç çekişmeli geçti).Daha sonrada B.B Ankaradan Ümite 3-2 yenildim.(2-2 ,10-9 da öndeydim).Ama bir daha ki turnuva olan Kocaeli den mutlu haberlerle dönecem.Bu turnuva bana çok şey kattı.Tecrübelendim.Bundan sonra herkes çok farklı bir Burak seyredecek.Kendine güvenli ,her sayı için savaşan , maç kazanan...

Sözümde durdum ve Kocaeli de 5 maçta 4 galibiyet aldım.Hala istediğim kadar iyi oynayamıyorum ama yavaş yavaş lige alışıyorum.Bi daha ki turnuvada daha da iyi oynayacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Burak, öncelikle yükselen performansın için tebrik ediyorum ilerleyen dönemlerde daha iyi olacağını düşünüyor ve de umuyorum. Yer kıtlığı varmış gibi eski mesajına eklenti yapman da pek komik geldi bana, daha önceki yazını ilgi tutabilirdin :gulumse: sevgilerimi sunuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet burak abinin formu cok iyiydi cok güzel ve zevkli maçlar cıkardı kocaelinde.bende orda oynadım b-b ankaraspor klübünde 4 maçta 2 galibiyitle iyi bir performans olmasada bidahaki macta daha güzel ve daha iyi maçlar cıkaracağım ama kocaelindeki turnuva bizim için çok büyük bir tecrübe oldu.herkese saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sözümde durdum ve Kocaeli de 5 maçta 4 galibiyet aldım.Hala istediğim kadar iyi oynayamıyorum ama yavaş yavaş lige alışıyorum.Bi daha ki turnuvada daha da iyi oynayacağım.

Ligin bu maçlarında kısa da olsa Burak'la sohbet etme fırsatı bulduk. Açıkçası orada forumdan tanıdığım insanları görmek, onlarla sohbet etmek hoştu gerçekten.

Burak'ları takım olarak tebrik etmek gerekiyor. Ya önceki maçlardan sonra iyi bir antreman dönemi geçirmişler ya da oyunlarını daha iyi sergilemeye başladılar. Oldukça güzel maçlar çıkardılar. Tekrar tebrikler. Gelecek maçlarda görüşmek üzere!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..