Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy 64Fx E En Yakın Lastik?

apeks64

Recommended Posts

Yumuşak,düşük atış acili,yapışkan değil,ne hızlı ne yavaş, gelen falsodan aşırı etkilenmeyen,çok spin uretemese de oldukça tatminkar,kontrollü. Tenergy 64 FX in bildiğim kadarıyla özellikleri bunlar. Bu tanıma uyan bildigim lastikler de şunlar:

Nittaku hammond pro beta:efsanedir.tenergy 64/64 FX e nittaku nun cevabıdır. Wang liqin le de kendini kanıtlamıştır.(bu önemli bir husus).

Çok ucuz:729 aurora,Palio ak47 ve ak47 blue,Palio hk1997 biotech

Aurora da kendine hastır.13-15$.yalniz çok dayanıklı değil.2 ay sonra lastiği sokmek isterseniz,süngeri parcalayabilirsiniz. Bebeyagı ile yapıştırıcıyı yumuşatmak lazım.lastik de içe kıvrılıyor.

Palio ak47 blue yu ise hem burada "teach&learn" isimli eski bir üyenin incelemesinden,hem de bazi yabancı forumlarda begenildiginden dolayi biliyorum, 12-15 $.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy'ler hakkında hiç bir fikrim yok.

Ben cevaba cevap yazıyorum :)

Palio'lar gerçekten Çin malı avrupa tipi lastikler.

Sadece AK 47 değil, CJ 8000 ve diğer ürünleri de fiyat olarak düşük olmasına rağmen oldukça iyi ürünler.

( Ben de yabancı forumlarda destekli olarak söylüyorum)

Tempo olarak değil Tenergy başka bir çok Avrupa/Japon lastiğini yakalaması zor ama spin ve kontrol anlamında hakkaten çok iyi.

Fiyatlar ise 20€ civarı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Cevaplarınız için teşekkürler. Ak 47 ile ak47 blue farklı lastikler mi?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AK47 blue; Palio nun red,golden,yellow,blue olarak 40+ toplar için çıkarttığı serinin uyesi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Bu palio ak47 blue lastikten ben de bir adet sipariş verdim 11dolara. Yorumlar fena değildi,protez backhadime 100+lira para harcamanın fuzuli olduğunu düşündüğümden böyle bir karar aldım. Şuan Rakza 7 Soft kullanıyorum,160 lira olmuş son zamlarla,zaten rakza 7soft da pek çeken,dayanıklı bir lastik değil.Gelince görüşlerimi paylaşırım.

Ak47 blue deneyiminiz nasıl oldu peki. Rakza 7 soft övülüyor fakat dayanıklı olmaması nedeniyle caydım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..