Jump to content
Masatenisi.org Forum

Alınabilir Mi ?

Recommended Posts

Yaklaşık 1 yıldır masa tenisi oynuyorum sureklı hazır raket kullanıyordum ama artık ıstedığımı vermemeye başladılar butterfly silver zhang jike raketle başlayıp gold daha sonrasında team germany concept kullandım guncel olarak kullandıgım raket tımo boll black ama istediğim gibi oynayamıyorum raket farklı geliyor bundan dolayı combo raket düşünüyorum alacağım combo raketın açıklamasını okudugumda bana uygun olabıleceğini düşündüm ama lastikleri fazla ucuz yınhe mars 2 ve tanesinin fiyatı 10 dolar falan bana ucuz geldi emin değilim oyun stilim masaya orta mesafeden atak üstüne kurulu oyun tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim .

post-22957-0-79181400-1485005428_thumb.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaklaşık 1 yıldır masa tenisi oynuyorum sureklı hazır raket kullanıyordum ama artık ıstedığımı vermemeye başladılar butterfly silver zhang jike raketle başlayıp gold daha sonrasında team germany concept kullandım guncel olarak kullandıgım raket tımo boll black ama istediğim gibi oynayamıyorum raket farklı geliyor bundan dolayı combo raket düşünüyorum alacağım combo raketın açıklamasını okudugumda bana uygun olabıleceğini düşündüm ama lastikleri fazla ucuz yınhe mars 2 ve tanesinin fiyatı 10 dolar falan bana ucuz geldi emin değilim oyun stilim masaya orta mesafeden atak üstüne kurulu oyun tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim .

Masatenisi.com da mevcut görünen şöyle bir raket önerebilirim.

Tahta: Friendship instinct +

Lastikler: Friendship lkt rapid sound 2.0 mm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu raketi almamı engelleyen tek şey lastiğin elastikiyetine soft diyor benim istediğim lastik elastikiyeti calibra lt ninki gibi olucak şimdi soft alırsam daha mı yumuşak olur neyi etkiler pek anlamıyorum ondan alamıyorum

Linkte verdiğin raketin tahtası hızlı, lastikleri kalın. Muhtemelen senin için kontrolsüz olur, istediğin harektleri yapamazsın. Oyununu geliştirmez, hatta kötüleştirebilir.

Yine de son karar senin. En kötü ihtimalle, bir çoğumuz gibi deneye yanıla öğrenirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Linkte verdiğin raketin tahtası hızlı, lastikleri kalın. Muhtemelen senin için kontrolsüz olur, istediğin harektleri yapamazsın. Oyununu geliştirmez, hatta kötüleştirebilir.

Yine de son karar senin. En kötü ihtimalle, bir çoğumuz gibi deneye yanıla öğrenirsin.

kararımı değiştirdim kendi oyun stilime uygun olabilecek şekilde daha farklı kombınasyonlar yaptım ucuza kaçmadım gittim calibra lt spin ve calibra lt sound aldım istediğim şekilde ayarladım ama yıne tahtada emın değilim :D

post-22957-0-70535000-1485014410_thumb.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu raket de oldukça hızlı olmuş. Lastikleri max almak yerine 2.0 mm civarına çekseydin hiç değilse...

Tahta hızlıdır. Bence bu lastiklere aynı serinin all tahtalarından birini tercih edebilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu raket de oldukça hızlı olmuş. Lastikleri max almak yerine 2.0 mm civarına çekseydin hiç değilse...

Tahta hızlıdır. Bence bu lastiklere aynı serinin all tahtalarından birini tercih edebilirsin.

Normal de iki lastiğide 2 alacaktım fakat stokta sadece maks. kalmıştı çok bir fark göstermez diyerekten maks. işaretledim normalde calibra lt sound kırmızı renkte 2.0mm seçenek vardı fakat diğeri ile eşit olsun dıye öyle bir şey yaptım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.org/forums/topic/17826-ylk-profesyonel-raketim-olacak-ne-alayym-nereden-alayym-nasyl-muhafaza/

http://www.masatenisi.org/forums/topic/6386-yeni-bathlayan-ve-gelithmekte-olan-oyuncular-icin-uygun-tahtalar/

Sağ olsunlar, demişler diyeceklerini.

İlk kombo için all+ tahtA.belki lkt instict+ bile sizin için hızlı olabilir,ama ararat1973 un onerdigi komboyu düşünebilirsiniz.Bu kombo size yavaş gelirse,vurdugunuzda gitmiyormus hissi oluştuğunda,o zaman istediğiniz kadar para yatırırsiniz malzemeye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

LT Sound çabuk yıpranan naif bir lastik. İlk kombo lastiği olarak biraz kısa ömürlü olur bence.

Oldukça hızlı olmasını göz ardı etseniz bile . Biraz tahta seçen bir lastik. Sert tahtalarda daha kendini gösteriyor. clipper wood ile ruh eşi gibi :)

Her şey bir yana ekipmana vereceğiniz parayı eğitime harcarsanız hem daha çabuk ilerlersiniz hem de ekipman masrafınız oldukça düşer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir yaş büyüğüm olan bir arkadaşımın raketı vardı tahta andro blax off lastikler calibra lt spin ve calibra lt idi oynarken o raketten çok zevk alıyorum topa yumuşak dokunuşlarla güzel spinler yaratabiliyorum masaya her mesafede rahatça oynuyorum ona benzemesı için bu tür lastikler tercihinde bulundum sadece tahta kısmında emın değilim ayrıca siparişi hala vermedım değiştirme seçeneği elimde hala önerilerinizde devam edebilirsiniz hepsini dikkate alıyorum incelemelerini yapıyorum tekrar saolun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

All+ üstüne

2-1.8mm yasaka mark v,sriver, lkt vb...

Bunlarla 1 sene.sonra istediğini...(1 seneden kastım,haftada en az 6saat ve 1 sene böyle devam edecek.Sonra,kendi seviyen ve biraz daha iyi olanlarla maç yaparken,blokların dışarı uçmak yerine fileye takılacak,tüm gucunle savurdugun raket istediginden az güç üretecek)

Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..