Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çanakkale Gülpınar Lisesi De Masa Tenisi

Recommended Posts

Bir veteran derneğinin masalarını değiştireceğini öğrendim. Gülpınar lisesine bir tanesini bağışladılar. Yazlık sitemizdeki arkadaşlarımla aramızda nakliye parası toplayıp, nakliye işini hallettik. Bir kulübümüz sporcularının raket lastiklerini değiştirmiş. 6 raketlik lastik verdiler. Bir miktar top ile su bazlı yapıştırıcı aldım. Malzemeleri Okul müdürü aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olan Kemal beye teslim. Öğrenciler masa tenisi masasını çok beğenmişler ve devamlı oynuyorlarmış. Bu sene Çanakkale'de yapılacak yıldızlar ve gençler okullar arası masa tenisi müsabakalarına katılacaklarmış. Sevindim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir veteran derneğinin masalarını değiştireceğini öğrendim. Gülpınar lisesine bir tanesini bağışladılar. Yazlık sitemizdeki arkadaşlarımla aramızda nakliye parası toplayıp, nakliye işini hallettik. Bir kulübümüz sporcularının raket lastiklerini değiştirmiş. 6 raketlik lastik verdiler. Bir miktar top ile su bazlı yapıştırıcı aldım. Malzemeleri Okul müdürü aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olan Kemal beye teslim. Öğrenciler masa tenisi masasını çok beğenmişler ve devamlı oynuyorlarmış. Bu sene Çanakkale'de yapılacak yıldızlar ve gençler okullar arası masa tenisi müsabakalarına katılacaklarmış. Sevindim.

Bir laf(söz) vardır...Yaptıklarım Yapacaklarımın Teminatıdır..

Buyurun işte laf söz yok icraat var...

Yazının da.... içeriği de çok güzel ...Bravo hocam...

Bu spora katkılarınızın devamını dilerim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda yazıları dolaştıkça hüzünleniyorum...Toplum olarak o kadar duyarsız olmuşuz ki sormayın gitsin...Bu yazıda değerli hocamız az yada çok sevdiğimiz spora bir katkıda bulunmuş...Yahu tebrik edin ,yazdığı yazıyı beğenin , başarılarının devamını dileyin, ikisatır birşeyler yazın.....azda olsa moral verin teşvik edin...bu kadar mı zor geliyor çalışanı uğraşanı onore etmek....bizlere...

Remzi Hocam ben BH time lastik alacağım ne tavsiye edersiniz dediğimizde......YÜRÜ GİT LEN işine bak (ben böyle derim)..

Lastik tahta yorumların da... bu lastik yumuşak süngerli ama dengelidir iyi hissettirir.... tahta az titrek ama olsun hislidir...Malzemeler bile bizlerden daha duygusal (hisli)...

Bizler ölmüşüz ama farkında bile değiliz .............arkamızdan ağlayanımız yok....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda yazıları dolaştıkça hüzünleniyorum...Toplum olarak o kadar duyarsız olmuşuz ki sormayın gitsin...Bu yazıda değerli hocamız az yada çok sevdiğimiz spora bir katkıda bulunmuş...Yahu tebrik edin ,yazdığı yazıyı beğenin , başarılarının devamını dileyin, ikisatır birşeyler yazın.....azda olsa moral verin teşvik edin...bu kadar mı zor geliyor çalışanı uğraşanı onore etmek....bizlere...

Remzi Hocam ben BH time lastik alacağım ne tavsiye edersiniz dediğimizde......YÜRÜ GİT LEN işine bak (ben böyle derim)..

Lastik tahta yorumların da... bu lastik yumuşak süngerli ama dengelidir iyi hissettirir.... tahta az titrek ama olsun hislidir...Malzemeler bile bizlerden daha duygusal (hisli)...

Bizler ölmüşüz ama farkında bile değiliz .............arkamızdan ağlayanımız yok....

Sayın Bellek ben masa tenisi antrenörü olarak backhende böyle bir lastik yapıştırın demem. Öncelikle kişinin oyununu görmem, kas yapısını ve düşünce tarzını bilmem gerekir. Bunları bilmeden tahta, lastik cinsi ve lastik kalınlığını belirlemek doğru olmaz. Eğer vaktiniz olursa Haydarpaşa lisesi spor kulübünün masa tenisi salonunda her hafta sonu cumartesi, pazar günleri saat 10.00 ile 12.00 arasında antrenmanımıza gelebilirseniz malzeme konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Selamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Bellek ben masa tenisi antrenörü olarak backhende böyle bir lastik yapıştırın demem. Öncelikle kişinin oyununu görmem, kas yapısını ve düşünce tarzını bilmem gerekir. Bunları bilmeden tahta, lastik cinsi ve lastik kalınlığını belirlemek doğru olmaz. Eğer vaktiniz olursa Haydarpaşa lisesi spor kulübünün masa tenisi salonunda her hafta sonu cumartesi, pazar günleri saat 10.00 ile 12.00 arasında antrenmanımıza gelebilirseniz malzeme konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Selamlar

Sayın Hocam...Sizin malzeme konusunda kişiyi görmeden şunu alın bunu alın size bu uyar diye yorum yaptığınızı forum yazılarınızda hiç görmedim..Benim yazımda anlatmak istediğim bu değil di...

Siz veya sizler gibi değerli hocalarımızın yaptığı iyi şeyleri (Çanakkale Gülpınar Lisesi gibi)... biz üyelerin taktir etmesi anlamında yazımı yazdım..

Bu spor için bizler bir şey yapmıyorsak katkıda bulunanları taktir edelim anlamında yazdım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Bellek

Aşağıdaki paragrafı yanlış anlamışım.

(Remzi Hocam ben BH time lastik alacağım ne tavsiye edersiniz dediğimizde......YÜRÜ GİT LEN işine bak (ben böyle derim)..

Lastik tahta yorumların da... bu lastik yumuşak süngerli ama dengelidir iyi hissettirir.... tahta az titrek ama olsun hislidir.)

Bu arada okula gönderdiğim malzemeler için yazdığın yazı için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..