Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lıang Jingkun Vs Freıtas Marcos

Recommended Posts

Yazık şu maça denizi geçtin derede boğuldun..Marcos...(liang maçı)

Her şey yolunda 3-1 ....sonrası yok...nefes bitti,, konsantire yok oldu,,,eller kollar bacaklar titredi...bittin....Duvara toslamış gibi..

Çin baskısı Avrupalı oyuncuların enerjilerini emiyor..

Bileğinin hakkı ile 3 set al (Bileğinin hakkı ile almak sözü bizim spordan mı üredi) son sette Çinli oyuncular 10 sayı avans verse avrupalı oyuncular 1 sayıyı alıp maçı bitiremiyecek kadar mental olarak düşüyorlar...

Maçta her iki oyuncuda birebir eşitlikte bir oyun sergiliyor. ...Sanırım, Avrupalı oyuncuların sadece psikolejik desteğe ihtiyaçları var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazık şu maça denizi geçtin derede boğuldun..Marcos...(liang maçı)

Her şey yolunda 3-1 ....sonrası yok...nefes bitti,, konsantire yok oldu,,,eller kollar bacaklar titredi...bittin....Duvara toslamış gibi..

Çin baskısı Avrupalı oyuncuların enerjilerini emiyor..

Bileğinin hakkı ile 3 set al (Bileğinin hakkı ile almak sözü bizim spordan mı üredi) son sette Çinli oyuncular 10 sayı avans verse avrupalı oyuncular 1 sayıyı alıp maçı bitiremiyecek kadar mental olarak düşüyorlar...

Maçta her iki oyuncuda birebir eşitlikte bir oyun sergiliyor. ...Sanırım, Avrupalı oyuncuların sadece psikolejik desteğe ihtiyaçları var

Ne yani, Liang ın aldığı kiloların katkısını görmezden mi geleceğiz? C'mon man :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aman diyim. Freitas'ın maç kazandığını görmek benim için kabus gibi bir şey...

Zaten öne geçtikten sonra kendi kendime " eh eğer Bilal şu ağlak adamın kazandığı bir video koyduysa, ben bunun hesabını sormaz mıyım" diye düşünürken, neyse ki işler yoluna girdi. :)

Valla ben eski nesildenim. Bizim zamanımızda öyle sayılardan sonra el kol bacak sallayarak,"Çaaa, Çoooov, Çoooley" gibisinden bağıran arkadaşlar olsaydı, pek uzun soluklu spor yaşamları olmazdı. :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alın size Freitas ın kazandığı 1 maç :)

Aman diyim. Freitas'ın maç kazandığını görmek benim için kabus gibi bir şey...
Zaten öne geçtikten sonra kendi kendime " eh eğer Bilal şu ağlak adamın kazandığı bir video koyduysa, ben bunun hesabını sormaz mıyım" diye düşünürken, neyse ki işler yoluna girdi. :)

Valla ben eski nesildenim. Bizim zamanımızda öyle sayılardan sonra el kol bacak sallayarak,"Çaaa, Çoooov, Çoooley" gibisinden bağıran arkadaşlar olsaydı, pek uzun soluklu spor yaşamları olmazdı. :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yani, Liang ın aldığı kiloların katkısını görmezden mi geleceğiz? C'mon man :D

Ah Necati hocam ah.... Ayak üstü Bilal Hocamı galip beni mağlup ettin...

........ mutlu kaslı.. istese dünyayı yıkar. ama o dünyamızı seviyor. çünkü o mutlu ve kaslı..

(forumdan alıntı dır..) ...

Eskiden forumda uçan kaçan yazıyı kaçırmazdım şimdi ..adımız bellek ama hafıza kartımızı çalmışlar ondan bile haberim yok..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kiloların gücünü gördüm gördüm.....görmez den gelinmiyecek gibi oldu..

Ah bu günlerin yarınları da gelecek...Kollayın bakalım hemşerinizi ...

Kilo mu, akıl mı.....diye....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..