İçeriğe git

Fotoğraf

Ma

• Cevap yazmak için lütfen giriş yapın
11 cevap

#1 münir

münir

Üye

• Üyeler
  • 43 Mesaj
  • Şehir / Semt::KOCAELİ

Tarih: 31 Aralık 2016 - 22:17

https://www.tableten...kun-semi-final/

#2 Bilal OLGUN

Bilal OLGUN

Üye

• Üyeler
  • 1.776 Mesaj
  • Şehir / Semt::Antakya
  • Hobileriniz::Basketbol,Sinema,yüzme,masa tenisi

Tarih: 31 Aralık 2016 - 22:39

Çinliler oyuncu profilini değiştirmeye başladılar. Daha iri, kalın buda mükemmel güç getiriyor sanırım..Slim Fit devri bitiyor :D

DHS W968 Ma Long V National+ DHS Goldarc III+ Haifu BW III

Matsushita pro spesial, REtriver, Viscaria aranıyor...

#3 münir

münir

Üye

• Üyeler
  • 43 Mesaj

Tarih: 01 Ocak 2017 - 06:38

Çinliler oyuncu profilini değiştirmeye başladılar. Daha iri, kalın buda mükemmel güç getiriyor sanırım..Slim Fit devri bitiyor :D

#4 münir

münir

Üye

• Üyeler
  • 43 Mesaj

Tarih: 01 Ocak 2017 - 06:39

Evet gücün farkı ortada

#5 fatih ökten

fatih ökten

Üye

• Üyeler
  • 164 Mesaj
  • Şehir / Semt::Bingöl/kiğı
  • Hobileriniz::yüzme(suda veya karada her türlü),koşu,temel fitness/beden eğitimi,masa tenisi (ilk göz ağrım.6. sınıfta iken okulda,saim Polatkan gibi efendi bir kişinin çok güzel masa tenisi oynadığını gördüm ve bu sporu hep sevdim.).

Tarih: 01 Ocak 2017 - 14:35

Bir maç kazanınca güçlü olan daha iyidir olmaz.
Biri olimpiyat yılından çıkmış, yarı profesyonel kariyerinin son dönemindeki yorgun savaşçı,diğeri en az 5 yıldır bu adama bilinen 20 yaş altı çocuk.
Eğer bu tombiş seri galibiyetler alırsa,göbeğine rağmen gücüyle ulusal seviye Çinli masa tenisi sporcusu olacaktir ve güç ekolüne öncülük edecektir.ama bu tipler genellikle kariyerlerinde böyle bir iki maç (bazen 1-2 yıl) kazanır,sonra hayatları boyunca "falancayı yenmiştim" der durur.( Bu arada tombise helal olsun hem xu xin i hem de ma long u arka arkaya aynı turnuvada devirmiş.İriliğinde rağmen yeteri kadar seri.Ne de olsa daha 20 yaşında)
bu çocuk samsonov dan güçlü müdür? bence samsonov,sokak dövüşünde ma long ile zhang jike ve xu xin i aynı anda dövebilir(bu Çinlilerin kung-fu,wingtsun öğrenmeye vakit bulamadığını varsayarak).ama masa tenisi salt gücün çok önemli olmadığı bir spor.
  • bellek bunu beğendi
<p>başarı, sadece sözlükte çalışmaktan önde gelir. Yetenek ise hep geriden gelir.
Xiom offensive s
Stiga genesis m 2.0
Yasaka rakza 7 2.0

#6 fatih ökten

fatih ökten

Üye

• Üyeler
  • 164 Mesaj
  • Hobileriniz::yüzme(suda veya karada her türlü),koşu,temel fitness/beden eğitimi,masa tenisi (ilk göz ağrım.6. sınıfta iken okulda,saim Polatkan gibi efendi bir kişinin çok güzel masa tenisi oynadığını gördüm ve bu sporu hep sevdim.).

Tarih: 01 Ocak 2017 - 14:51

https://m.youtube.co...h?v=m9wXKuCqygA
Demekki en güçlü fan zhendong
  • Bilal OLGUN bunu beğendi
<p>başarı, sadece sözlükte çalışmaktan önde gelir. Yetenek ise hep geriden gelir.
Xiom offensive s
Stiga genesis m 2.0
Yasaka rakza 7 2.0

#7 bellek

bellek

Üye

• Üyeler
  • 631 Mesaj
  • Şehir / Semt::istanbul

Tarih: 01 Ocak 2017 - 17:38

Bilal Hocam beyinde ki kalınlaşma irileşmeden bahsediyorsunuz değil mi.!!!!

Bu spor gibi her sporda beyin dediğimiz vücudumuzun idari organları tarafından yönetilir..

Hız dediğimiz güç dediğimiz  idari organlardan kaynaklanır...vücudumuzun iriliğinden kaslı olmasın değil..

Eskiler hatırlar eski bilgisayarlar oda büyüklüğündeydi o cesametteki bilgisayların yaptığı işi şimdi toplu iğne başı büyüklüğündekiler yapıyor..

Her spor akıl oyunu dediğimiz kısma girer.. 

Slim fit akıl devri bittiği ile hem fikiriz..oluruz..

• fatih ökten bunu beğendi

#8 fatih ökten

fatih ökten

Üye

• Üyeler
  • 164 Mesaj

Tarih: 01 Ocak 2017 - 18:02

Bilal hocam yeri gelmişken,bu çocuk sayesinde slim olma düşüncesinden vazgecersiniz artık.
  • Bilal OLGUN bunu beğendi
Xiom offensive s
Stiga genesis m 2.0
Yasaka rakza 7 2.0

#9 Bilal OLGUN

Bilal OLGUN

Üye

• Üyeler
  • 1.776 Mesaj

Tarih: 01 Ocak 2017 - 18:11

Bilal Hocam beyinde ki kalınlaşma irileşmeden bahsediyorsunuz değil mi.!!!!

Bu spor gibi her sporda beyin dediğimiz vücudumuzun idari organları tarafından yönetilir..

Hız dediğimiz güç dediğimiz  idari organlardan kaynaklanır...vücudumuzun iriliğinden kaslı olmasın değil..

Eskiler hatırlar eski bilgisayarlar oda büyüklüğündeydi o cesametteki bilgisayların yaptığı işi şimdi toplu iğne başı büyüklüğündekiler yapıyor..

Her spor akıl oyunu dediğimiz kısma girer.. 

Slim fit akıl devri bittiği ile hem fikiriz..oluruz..

Selim abi, hız,güç gibi şeyler genetiktir daha sonra bunu düzgün çalışma ile daha ileriye götürebiliriz. Fan Z. ile başladılar bununla devam edecekler gibi. M.tenisinde güç yerden yani bacaklardan gelir bundan dolayı bacakları iri tutmuşlar. İrilikte maalesef güç demek güçte oyunu bozar. Haa akıl olmasa güç ne işe yarar hiç 1 işe yaramaz ama adamı o seviye ye getirmişlerse onda da sıkıntı yoktur...

• bellek ve fatih ökten bunu beğendi

#10 Bilal OLGUN

Bilal OLGUN

Üye

• Üyeler
  • 1.776 Mesaj

Tarih: 01 Ocak 2017 - 18:12

Bilal hocam yeri gelmişken,bu çocuk sayesinde slim olma düşüncesinden vazgecersiniz artık.

Hiç 1 zaman slim olmayı düşünmedim ki :D

• fatih ökten bunu beğendi

#11 fatih ökten

fatih ökten

Üye

• Üyeler
  • 164 Mesaj

Tarih: 01 Ocak 2017 - 18:13

Bu eleman yine de fazladan 5kg taşıyor gibi.Şimdi değil ama ilerleyen dönemde yavaşlama ve dizden sakatlanma riski olacaktır.
Xiom offensive s
Stiga genesis m 2.0
Yasaka rakza 7 2.0

#12 bellek

bellek

Üye

• Üyeler
  • 631 Mesaj
  • Şehir / Semt::istanbul

Tarih: 01 Ocak 2017 - 18:18

Selim abi, hız,güç gibi şeyler genetiktir daha sonra bunu düzgün çalışma ile daha ileriye götürebiliriz. Fan Z. ile başladılar bununla devam edecekler gibi. M.tenisinde güç yerden yani bacaklardan gelir bundan dolayı bacakları iri tutmuşlar. İrilikte maalesef güç demek güçte oyunu bozar. Haa akıl olmasa güç ne işe yarar hiç 1 işe yaramaz ama adamı o seviye ye getirmişlerse onda da sıkıntı yoktur...

Sevgili Hocam yazınızı ben yanlış değerlendirmişim...Bu yazınızda hem fikirim..Akıl ve güç gurup olarak farklıdır, elmayla armut u kıyaslamak gibi bir şey olur..

Dediğimiz gibi akıl 1 numara...

Untitled 1

Masatenisi.org