İçeriğe git

Fotoğraf

Raket Kırıldı

• Cevap yazmak için lütfen giriş yapın
2 cevap

#1 grandwizier96

grandwizier96

Üye

• Üyeler
  • 3 Mesaj

Tarih: 29 Aralık 2016 - 19:12

Arkadaşlar raketim aldıktan 1 ay sonra iırıldı resimdeki gibi nasıl yapıştırabilirim

#2 fatih ökten

fatih ökten

Üye

• Üyeler
  • 164 Mesaj
  • Şehir / Semt::Bingöl/kiğı
  • Hobileriniz::yüzme(suda veya karada her türlü),koşu,temel fitness/beden eğitimi,masa tenisi (ilk göz ağrım.6. sınıfta iken okulda,saim Polatkan gibi efendi bir kişinin çok güzel masa tenisi oynadığını gördüm ve bu sporu hep sevdim.).

Tarih: 02 Ocak 2017 - 19:29

Geçmiş olsun.bu sorunun cevabını bu sitede iki kişinin bildiğini düşünüyorum.birisi Rıdvan bey.kendisi bir dönem tahtalar yapmıştı.oldukca da başarılıydı.ikincisi de, efsanevi kaptan Tsubasa(ya da Tsubasa chronicles hangisi olduğunu henüz açıklamamis). O da,duyduğum kadarıyla yıllar önce araştırmış ve kendisine tahta yapmış.bu kişiler sana bir fikir verecektir. Bir de Trm tahta yapımcılarının facebook adresi var.onlara sorabilirsin.
Ama tahminimce,verecekleri cevap şöyle birşey olacaktır:eğer çok büyük bir anısı yoksa,çok çok pahalı ve ünlü bir tahta değilse,boşver,değmez,yeni bir tahta al.
  • Rıdvan bunu beğendi
<p>başarı, sadece sözlükte çalışmaktan önde gelir. Yetenek ise hep geriden gelir.
Xiom offensive s
Stiga genesis m 2.0
Yasaka rakza 7 2.0

#3 Rıdvan

Rıdvan

Üye

• Üyeler
  • 1.138 Mesaj
  • Şehir / Semt::istanbul
  • Hobileriniz::Masa Tenisi(HOBİ DEĞİL TUTKU),Sinema,Müzik,Bilgisayar,Teknoloji.

Tarih: 07 Ocak 2017 - 19:11

Geçmiş olsun 

eğer çok büyük bir anısı yoksa ya da çok çok pahalı ve ünlü bir tahta değilse boşver değmez

yeni bir tahta al. 

• umur ve fatih ökten bunu beğendi

Stiga off Wood NCT  Rakza 7  Rakza 7(silah 1 )

Nittaku Akustik St. Omega 4 Pro  Omega 5 Pro (silah 2) 

Rıdvan ŞAHİN - istanbul   

Untitled 1

Masatenisi.org