Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Hasbihal Ve Sitemizden Yapılan Malzeme Alışverişleri....

Ersun

Recommended Posts

genelde soruluyor bu ve benzeri sorular genelde de en son safhada tamam sen doğrusun deyip savuşturuyoruz. ha gırgır olsun diye de yazıldığı oluyor çok rutinleştiğinde. 5-10 sene sonra kendini yeni gelenlerle bu şeyleri konuşurken bulacaksın. eğer birilerine yardım etme niyetin varsa. bazen niyetin oluyor adam anlamamakta ısrar edince dermanın olmuyor. o cevabı veren kişi ben de olabilirim başkası da

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu iki üye arkadaşımızın yasaklanmasıyla devam etmektedir. Benim en çok içime sindiremediğim forum üyelerimizin bu arkadaşlara neden sahip çıkmadığıdır.

Yahu biz insanız arada sırada da olsa şaşarız bu şaşma anında bize yol gösterecek destek çıkacak bir allahın kulu (üyesi) çıkmaz mı.?

Nedir bu vurdum duymazlık nerde bu arkadaşlık nerede bu destek..Her koyun kendi bacağından asılır, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı ile mi yol alacağız..Bu yılan bir gün bizi de sokabilir...Yazık..

Kimsenin başkasının desteğine isteği yok, ihtiyacı yok ama hiç değilse kendini düşün... bir gün gelir bu ortamın içinde kendini yalnız bulabiliriz, başımıza her şey gelebilir.

Nerede bu devlet nerede bu millet diye feryat figan da bulunma, ne yapacaksak şimdi yapalım..

Bellerophon hiç tanımam, iyidir kötüdür diyemem ama dili şaşmış mutlak ceza alması gerekir ama süresiz olması çok ağırdır.

Swan ....Sevan....forumun deli dumrulu evliya çelebisi aklınıza ne gelirse ....Sevan görebilmek için nereden baktığınız çok önemlidir..Sevan bana göre bir kenara konulmayacak kadar değerdir.Bırakın yasaklanmasını teşfik edilip önü açılması gereken ender özel bir üyedir. Forum için bir şanstır.

Foruma değer katan hareket veren iyi huylu, dalga geçen(kendisiyle bile) agresif yazan, en çok yazma beğenisini toplayan, her türlü bilge olan aktif bir üyeyi HARCAT mam...

Diğer üye arkadaşlarında bu konuda sessiz kalmayacaklarını umuyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğenerek destek vermiştim ama madem öyle yazı ile de devam edeyim.

Aslında sessiz kalmamın sebebi bu forumda daha önceki süresiz banlamaların hangi esasa göre yapıldığını bilmiyor olmam.

O yüzden farklı bir yaklaşımda bulunmak istiyorum.

Bellerophon lakaplı arkadaş henüz çok genç ve biraz da ateşli. Siteye ilk yazdığım yazının dahi altına bu başlıktakine benzer yazı yazmıştı. Hatta ben de teessüf etmiştim kibarca... Belli ki geçmişte yaşananı bir türlü kafasından atamamış.

Eğer yazdığı yazıya son cümlede "salak" kelimesini koymasa imiş, bütün bunlar olmayacaktı.

Swan kardeşimiz ise sivri dilli gibi gözükmesine rağmen aslında oldukça ölçülü. Hani bazı insanın ağzına argo yakışır ya, o türden.... Issızlaşmış bu forumda 2 misyonu var. Bir tanesi neşe katsayısını arttırmak, diğeri de haksız bulduğu konulara müdahele etmek.

İşte o "salak" ibaresini görünce, bence parmaklarına hakim olmadı. Olması gerekiyor mu, o da ayrı bir konu. Çünkü çizgi geçilince, kendini ifade etmek güç olur.

Benim dikkatimi çeken bir başka konu ise Bellerophon kardeşimizin üyelik başlangıcı 7-8 ay gözükmesine rağmen, yıllar öncesinden bahsediyor olması. Belli ki, bir başka olay oldu ve yeni üyelik açtı. ( ne olduğunu bilemiyorum ) Yani arzu ederse bir daha üyelik açıp, foruma katılabilir. Zaten anladığım kadarı ile önceden de yaşanmış benzer örnekler.

Ama swan için durumun aynı olacağını sanmıyorum. Ben de o yüzden ağır buldum cezayı. Hem biraz da futbolda olduğu gibi faulü yapana da tepki gösterene de kırmızı kart verilmiş!

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aboww 2 dk bos bıraktım neler olmus burda :alkis:

evet bolipop biraz genc oldugu belli olan bana da bir iki laf soksa da cevap vermeye degmez diyecegim turden biriydi ama swan da gidince buralar ıssızlasınca, eglencesi bitince forumun da pek anlamı kalmaz heralde. isler guclerdeki sıkıntılar yuzunden yararsız oldugum forumu cok takip edemesem de bundan sonra da pek etmemi gerektirecek bir durum kalmıyor heralde.

zaten konustugum yazıstıgım kisileri sagda solda birebir goruyorum. forumdaki yeni konularla da buradaki arkadaslar ilgileneceklerdir heralde

ama butun eglenceyi kacırmıs olmam en uzucusu oldu benim icin :asabi:

kalın saglıcakla...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğenerek destek vermiştim ama madem öyle yazı ile de devam edeyim.

Aslında sessiz kalmamın sebebi bu forumda daha önceki süresiz banlamaların hangi esasa göre yapıldığını bilmiyor olmam.

O yüzden farklı bir yaklaşımda bulunmak istiyorum.

Bellerophon lakaplı arkadaş henüz çok genç ve biraz da ateşli. Siteye ilk yazdığım yazının dahi altına bu başlıktakine benzer yazı yazmıştı. Hatta ben de teessüf etmiştim kibarca... Belli ki geçmişte yaşananı bir türlü kafasından atamamış.

Eğer yazdığı yazıya son cümlede "salak" kelimesini koymasa imiş, bütün bunlar olmayacaktı.

Swan kardeşimiz ise sivri dilli gibi gözükmesine rağmen aslında oldukça ölçülü. Hani bazı insanın ağzına argo yakışır ya, o türden.... Issızlaşmış bu forumda 2 misyonu var. Bir tanesi neşe katsayısını arttırmak, diğeri de haksız bulduğu konulara müdahele etmek.

İşte o "salak" ibaresini görünce, bence parmaklarına hakim olmadı. Olması gerekiyor mu, o da ayrı bir konu. Çünkü çizgi geçilince, kendini ifade etmek güç olur.

Benim dikkatimi çeken bir başka konu ise Bellerophon kardeşimizin üyelik başlangıcı 7-8 ay gözükmesine rağmen, yıllar öncesinden bahsediyor olması. Belli ki, bir başka olay oldu ve yeni üyelik açtı. ( ne olduğunu bilemiyorum ) Yani arzu ederse bir daha üyelik açıp, foruma katılabilir. Zaten anladığım kadarı ile önceden de yaşanmış benzer örnekler.

Ama swan için durumun aynı olacağını sanmıyorum. Ben de o yüzden ağır buldum cezayı. Hem biraz da futbolda olduğu gibi faulü yapana da tepki gösterene de kırmızı kart verilmiş!

Sayın Ledo foruma göndermiş olduğunuz yazılarınızın gelecekte forum yararına katkı sağlıyacağınızdan şüphem yok.. Haklı olarak geri duruyorsunuz, daha çok yenisiniz..Benim derdim eski vede eskimsi (farketmez aktif üye demek en doğrusu) üye ayrımı yapmadan bu sessizliklerine son verip destek çıkmaları.

Destek iyi olur kötü olur ama olur. Yahu bu forumda senelerdir bir şeyler yazılır çizilir hiç mi bir insanın seveni olmaz..Azıcık ses verinde yaşadığınıza emin olalım....Klavye arkadaşlığını bırakında gerçek yüzünüzü gösterin...Hep ölü kurbağa takliti artık yapmayın..

Benim bu yazdıklarım Yönetim ekibini etkilemek vede zan altında bırakmak için değil. Yöneticilerimiz bu olayın tamamen dışındadır....Yöneticilerimiz gereğinden fazla iyi vede töleranslıdır..

Bu forumun yönetici ben olsaydım alayımızı atar foruma kilit vururdum..

Yazanda biziz çizende....Suçlu aramayalım,.... Tüm suç bizlerindir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumun huzurunu kaçıran, agresif, kavga çıkarmaya meyilli mesaj yazanların forumdan temizlenmesi lazım.

Bu tür mesaj yazanları geçmişte çok affettik ama foruma bir faydasını görmedik.

Süresiz yerine 3-5 gün yasaklamak ise caydırıcı olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumun huzurunu kaçıran, agresif, kavga çıkarmaya meyilli mesaj yazanların forumdan temizlenmesi lazım.

Bu tür mesaj yazanları geçmişte çok affettik ama foruma bir faydasını görmedik.

Süresiz yerine 3-5 gün yasaklamak ise caydırıcı olmaz.

Sayın Yöneticim bizim sizin kararlarınızı etkilemek gibi bir çaba içinde değiliz. Bizim derdimiz, kendimizle sıkıntılar yaşıyoruz.

Swan konusunda sayın Ledo nun tespiti tamamen doğrudur. Sapla samanı birbirine karıştırmanın sıkıntılarını yaşıyoruz.

İyi seneler dilerim.

Selim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aboww 2 dk bos bıraktım neler olmus burda :alkis:

evet bolipop biraz genc oldugu belli olan bana da bir iki laf soksa da cevap vermeye degmez diyecegim turden biriydi ama swan da gidince buralar ıssızlasınca, eglencesi bitince forumun da pek anlamı kalmaz heralde. isler guclerdeki sıkıntılar yuzunden yararsız oldugum forumu cok takip edemesem de bundan sonra da pek etmemi gerektirecek bir durum kalmıyor heralde.

zaten konustugum yazıstıgım kisileri sagda solda birebir goruyorum. forumdaki yeni konularla da buradaki arkadaslar ilgileneceklerdir heralde

kalın saglıcakla...

Şimdi biz kiminle atışacaz Sewan süresiz kadro dışı, Örümcek adamımız kendini süresiz kadro dışı bıraktı olacak iş mi bu.

Uzun zamandır en aktif üyelerdeniz bari Sewan ı yeniden değerlendirmeye alsak..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi biz kiminle atışacaz Sewan süresiz kadro dışı, Örümcek adamımız kendini süresiz kadro dışı bıraktı olacak iş mi bu.

Uzun zamandır en aktif üyelerdeniz bari Sewan ı yeniden değerlendirmeye alsak..

Ne aktifi be işiniz gücünüz işkembe muhabbeti börek varmı çörek varmı senin malzeme satışların boş muhabbetlerin sn de bi uzasan forum rahat etse laf çok icraat sıfır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne aktifi be işiniz gücünüz işkembe muhabbeti börek varmı çörek varmı senin malzeme satışların boş muhabbetlerin sn de bi uzasan forum rahat etse laf çok icraat sıfır

Sayın sdolar57, size de iyi yıllar..2007 den beri buralardasınız 1 tane yazınızı okumadım boş veya dolu :sorry: o zaman adama demezler mi iyi veya kötü katkın olmadan ne yapıyorsun buralarda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu 2016 yı bir atlatıp 2017 görsek .....Forum iki kayıp verdi .Geri dönmeliri için çaba göstereceğimize daha kayıp vermemiz için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz..

Enerjimiz varsa önceden verilen şu iki kayıp üyeyi bulmaya harcayalım..

Bu konu iyi başladı ama sonunu göremeden yok olup gideceğiz..

Daha yeni yılı göremedik....

Yeni yılda söz bak herkesle gözünün üzerinde kaş var diye kavga edeceğim....sıraya gireceksin önce benle diye...

Lütfen sakin olalım....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın sdolar57, size de iyi yıllar..2007 den beri buralardasınız 1 tane yazınızı okumadım boş veya dolu :sorry: o zaman adama demezler mi iyi veya kötü katkın olmadan ne yapıyorsun buralarda

Sayın Hocam tek tek üyelerin yeni yılını kutluyacağınıza.... Yeni yıl sayfası açıp bizimde yeni yılımızı kutlasanız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen o zamanlar bekleme yapma demiştin ya ondan senin gibi densizlerin yüzünden forumdan ayrı kalıyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnanılır gibi değil.

Absürdlükte son nokta...

Bi ilk yazılan yazıya bak!

Bi de sonradan gelinen noktaya bak!

2 üye şimdilik forumdan uzaklaştırıldı, bir tanesi kendi iradesi ile buralarda pek takılmayacağını ifade etti.

Bunların haricinde 3-4 üye de ufaktan birbirine bulaştı...

Hakkaten bu ülkede komedyen olmak lazım. Malzemeden bol bi şey yok...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnanılır gibi değil.

Absürdlükte son nokta...

Bi ilk yazılan yazıya bak!

Bi de sonradan gelinen noktaya bak!

2 üye şimdilik forumdan uzaklaştırıldı, bir tanesi kendi iradesi ile buralarda pek takılmayacağını ifade etti.

Bunların haricinde 3-4 üye de ufaktan birbirine bulaştı...

Hakkaten bu ülkede komedyen olmak lazım. Malzemeden bol bi şey yok...

Sayın ledo arada sırada da olsa bu durum her forum için normal sayılır..Depremler enerji fazlalıklarının dışarı atılmasından oluşuyorsa bizde de durum aynı.

Sağlam spor, hızlı akıl bilgi hassasiyet vede enerji gerekiyor, bu enerji sporda atamazsak burada atıyoruz..

Hepimizin egosu çok yüksek affınıza sığınarak yazıyorum ama hepimizin bokunda boncuk var, bu boncuğa kim basarsa gözümüz kararıyor.başlıyoruz bağırmaya..Buna da şükür hesaplar sene sonu kapatılıyor..eskiden her gün sonu hesap kapatma yapıyorduk.

Bu kadar akıllı üyenin toplandığı yerde bu durum normal sayılır..Azıcık dilimize sahip olup karşı tarafa yazımızda saygıyı ön plana çıkarsak forum tadından yenmiyecek kadar güzel olacak.

Ersun beyin yazısı üyelerin genel isteği aslında insan oğluyuz lastik ve tahtadan yapılmadık .....neredesiniz arkadaşlar yazında azıcık bizde varlığımızı hissedelim sitemiydi....

Hoşça yazalım hoşça kalalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konuya bir misafir girip ilk yazılara şöyle bir baksa vay arkadaş site tam bir muhabbet yuvası, karşılıklı jestler ilk okuduğu bu yazılarda mutluluktan sarhoş olur..ve romanın sonunu beklemeden aygın baygın ayrılır...Sonu tabiki iyi bitti.

Konunun ilginç tarafı konuyu açan Ersun Hocam ikinci bir yazısını foruma gönderemedi..Konu neydi ki azıcık muhabbet sohbet olacak diye eski üyelere çağrıda bulundu iyide yaptı... Ama biz rahat olmayı ve durmayı pek sevmeyiz ne yaptık....Güzel konu diye önce beğendik yıldızlık konu yaptık ..nasıl oldu bu hata yaptık diye içten içten kendimizi yedik rahat etmedik.. böyle konumu açılır diye sonradan pişman ettik..İlk konu yazısından sonra ikinci bir yazıyı kendi konusuna bile yazdırtmadık...İyide etmişiz ...Ersun Hocam haklı olarak sesini bile çıkaramadı..ne yapsın topraktan baltasını çıkaran gelmiş...konu hasbihal ama bizim elimizde kılıçlar kalkanlar baltalar ne ararsan var..ben bile ne olur ne olmaz bilinç altım çalışmış beyzbol sopamı kapıp gelmişim....Konuyu benim gibi diğer üyelerde karıştırmış savaş çıktı sanmışlar..Ortalık balta kılıç kalkan dolu ..

Ben akıllandım artık, forumun benim için en özel yeri malzeme alım satımı...Aklıma gelmişken 15 sene önce aldığım az kullanılmış sriver fx lastiklerimi tenerge diye gider yaparım...ne şiş yanar ne kebap...

Millet foruma üye olurken adını soyadı nı daha tam yazmadan malzeme satışında ilanı çıkıyor...

Şu malzeme satış işine yönetim vede forum üyelerinin bir çare bulması lazım...Yoksa 1000 mesaj atmış yazan bir üye devamlı ofsaytta düşüp ceza alıyor..tek mesajı var, o da malzeme satışı olan üye malı çakıp çıkıyor..keyfi gıcır..

Millet malzeme satacak ben banlanacağım...yok böyle bir hesap.. Tavuk bile su içerken Allaha bakar...

Bu konuya artık açıklık getirmenin zamanı geldi de geçiyor sevgili üye arkadaşlar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepinize yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Bir süre forumdan uzak kaldım. Ancak beni tanıyanlar zaten masa tenisine hizmet için elimden geleni yaptığımı bilirler ve zaten aktif oyuncular beni burada olmasa da salonlarda görürler. Yoğun bir çalışma programı sonucunda gerçekten buraya zaman ayırmayı bırakın eve gidecek zamanı bulamadım.

Ancak yeni yılla beraber mümkün olduğu kadar beraber olacağız ve bende sizlerle beraber olmaktan mutlu olacağım.

Zaten bir giriş yazısı yazacaktım bu şekilde ama burası daha uygun oldu. Benim hepinizden ricam yazarken karşılıklı saygıyı ve iyi niyeti unutmayalım. Üyelerimizin birbirine hakaret ederek ve forum düzenimizi bozacak şekilde hitap etmeleri bizlere zarar verir. Lütfen hoşgörüyü unutmayalım.

Saygı ve sevgilerimle.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepinize yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Bir süre forumdan uzak kaldım. Ancak beni tanıyanlar zaten masa tenisine hizmet için elimden geleni yaptığımı bilirler ve zaten aktif oyuncular beni burada olmasa da salonlarda görürler. Yoğun bir çalışma programı sonucunda gerçekten buraya zaman ayırmayı bırakın eve gidecek zamanı bulamadım.

Ancak yeni yılla beraber mümkün olduğu kadar beraber olacağız ve bende sizlerle beraber olmaktan mutlu olacağım.

Zaten bir giriş yazısı yazacaktım bu şekilde ama burası daha uygun oldu. Benim hepinizden ricam yazarken karşılıklı saygıyı ve iyi niyeti unutmayalım. Üyelerimizin birbirine hakaret ederek ve forum düzenimizi bozacak şekilde hitap etmeleri bizlere zarar verir. Lütfen hoşgörüyü unutmayalım.

Saygı ve sevgilerimle.

Sayın Hocam hoş geldiniz...

Uzun zamandır forumda görünmüyordunuz..İşler güçler bizler nefes aldığımız sürece hiç bitmez..bitmesin de....

Yeni yılın hepimiz için sağlıklı dolu, huzurlu, başarı, ve mutlu bir yıl olmasını dilerim..

Tekrar hoş geldiniz..

Selim Girit
Yasaklı KTM
Şimdilik Güncel BELLEK
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konuya bir misafir girip ilk yazılara şöyle bir baksa vay arkadaş site tam bir muhabbet yuvası, karşılıklı jestler ilk okuduğu bu yazılarda mutluluktan sarhoş olur..ve romanın sonunu beklemeden aygın baygın ayrılır...Sonu tabiki iyi bitti.

Konunun ilginç tarafı konuyu açan Ersun Hocam ikinci bir yazısını foruma gönderemedi..Konu neydi ki azıcık muhabbet sohbet olacak diye eski üyelere çağrıda bulundu iyide yaptı... Ama biz rahat olmayı ve durmayı pek sevmeyiz ne yaptık....Güzel konu diye önce beğendik yıldızlık konu yaptık ..nasıl oldu bu hata yaptık diye içten içten kendimizi yedik rahat etmedik.. böyle konumu açılır diye sonradan pişman ettik..İlk konu yazısından sonra ikinci bir yazıyı kendi konusuna bile yazdırtmadık...İyide etmişiz ...Ersun Hocam haklı olarak sesini bile çıkaramadı..ne yapsın topraktan baltasını çıkaran gelmiş...konu hasbihal ama bizim elimizde kılıçlar kalkanlar baltalar ne ararsan var..ben bile ne olur ne olmaz bilinç altım çalışmış beyzbol sopamı kapıp gelmişim....Konuyu benim gibi diğer üyelerde karıştırmış savaş çıktı sanmışlar..Ortalık balta kılıç kalkan dolu ..

Ben akıllandım artık, forumun benim için en özel yeri malzeme alım satımı...Aklıma gelmişken 15 sene önce aldığım az kullanılmış sriver fx lastiklerimi tenerge diye gider yaparım...ne şiş yanar ne kebap...

Millet foruma üye olurken adını soyadı nı daha tam yazmadan malzeme satışında ilanı çıkıyor...

Şu malzeme satış işine yönetim vede forum üyelerinin bir çare bulması lazım...Yoksa 1000 mesaj atmış yazan bir üye devamlı ofsaytta düşüp ceza alıyor..tek mesajı var, o da malzeme satışı olan üye malı çakıp çıkıyor..keyfi gıcır..

Millet malzeme satacak ben banlanacağım...yok böyle bir hesap.. Tavuk bile su içerken Allaha bakar...

Bu konuya artık açıklık getirmenin zamanı geldi de geçiyor sevgili üye arkadaşlar..

Selim hocam inanın hislerime tercüman oldunuz...Konunun okunması ve arkadaşların da yorumları için bir iki gün bekleyeyim dedim...O da ne savaş baltasını çıkaran gelmiş..Eski husumetler tekrar hortlamış..Üyeler banlanmış..Sanki benim yazımı bekliyormuş millet..Tekrar tekrar okudum yazımı..

Geçmiş kavgalar üzerine bir hasbihal mi yazmışım diye başlığa baktım..Allah Allah ben nerde yanlış yaptım, dedim kendi kendime..İçten, tüm samimiyetim ile forumumuzun canlanması adına yazdığım yazımda,eski güzel günlere duyduğum özlemi siz değerli arkadaşlarımla bir hasbihal ederiz demiştim oysa..

Bir yanım; tatsız konuşmalar ve banlanan üyeler adına pişmanlık duyar iken diğer yanım; forum canlanmaya başladı,epeydir yazmayan arkadaşlar da yazmaya başladı,içindekileri dökmeye başladılar diye sevinmiyo değil aslında..Hani her şer den bi hayır doğar derler ya..Öyle bişii sanki..

Arkadaşlar,26 yıllık eğitimciyim,on binlerce öğrenci mezun ettim,binlerce öğretmen ve idareci arkadaşımla çalıştım,dış çevremdekileri saymıyorum..Kısaca ellili yaşlara gelen bir arkadaşınız olarak,birazcık hayat tecrübesi faktörünü de göz önüne alarak,özellikle genç kardeşlerimize seslenmek istiyorum..

Benim hayatımın merkezinde insana saygı ve sevgi yatar..Ki toplum içinde belli kurallar içinde yaşıyorsak,insanlarla irtibatımız kaçınılmaz ise herkesin buna dikkat etmesi gerektiğine inanıyorum.. Arkamızdan kimseye kötü laf söyletmeden,iyi düşüncelerle yad edilmek güzel bir şey değil mi?Bu dünya kimseye kalmamış ve kalmayacak,malum...Öyle ise nedir bu basit kavgalar? Sizi anlamaya çalışıyorum,tabii kii herkesin aynı görüşte olması mümkün değildir..

Tabii kii tartışmalar olacaktır..Ama burada üslup çok önemli..Birbirimizi küçük düşürücü,aşağılayıcı,hakaret tarzı konuşmaları ben kabullenemiyorum şahsen.. Benim tarzım bu değil..Onun içindir ki ciddi,bilgilendirici,samimi ,gerçekçi arkadaşlık ortamı olarak bulduğum forumlara sadece üye olurum.. Burada olduğum gibi..Tabi ki ara ara belli sınırları aşmadan,işi fazla sulandırmadan gırgır-şamata olacaktır ki nitekim geçmişte yaptık ta bunları arkadaşlarımızla..Kişilikler farklı farklı,onları değiştiremeyiz ama olumsuz yanlarını törpüleyerek aramızda olgunlaştırabiliriz.

Biraz büyüttüğümüzü düşünüyorum ben olayları.Güzel bir üslup ile konuşarak halledemeyeceğimiz bir şeylerin olduğuna inanmıyorum..Bu forumdaki genç kardeşlerimiz bence çok şanslı..Çünkü yaptıkları olumlu,bilgilendirici, samimi,güzel yorumları ile çok şeyler öğrenebilecekleri Tufan hocam(bu arada hoşgeldiniz uzun bi aradan sonra aramıza..),Levent bey(ledo..),Selim hocam(bellek..),Ozan kardeşim(Tsubasa..) ve daha bir çok(İnşaallah onlarda tekrar dönerler aramıza..) değerli büyüklerinin olduğu bilincini kavrarlar ve enerjilerini daha çok bu yönde harcarlar ise forumumuz tadından yenmez diye düşünüyorum..:)

Yeni yılın tüm ülkemize ve forumumuza birlik-beraberlik,barış ve huzur getirmesi temennilerim ile...

Tüm forumdaşlarıma saygı ve sevgilerimi iletiyorum..Kalın sağlıcakla..

NOT:Bu arada Onur kardeşim başta olmak üzere ölee kafanıza göre dağa küsüp,forumdan ayrılmak filan yok haaa ona göre..:)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama swan da gidince buralar ıssızlasınca, eglencesi bitince forumun da pek anlamı kalmaz heralde. isler guclerdeki sıkıntılar yuzunden yararsız oldugum forumu cok takip edemesem de bundan sonra da pek etmemi gerektirecek bir durum kalmıyor heralde.

kalın saglıcakla...

Ben bu yazıyı nasıl oldu da pas geçmişim hayret..

Sevgili Onur, millete bas bas bağırıyorum hiç mi bu yasaklanan üyelerin seveni yok destek çıkın,cezayı hakkettilerse alsınlar ama süresiz yasaklama ağır bir ceza dır....olmaz...diye..

Biz boşuna nefesimizi tüketiyoruz...Sevanı seven bile ben zaten sevdiklerimle dışarıda görüşüyorum forumda görüşmesemde olur...

Yahu sevdiğin bir arkadaşına bu nasıl bir bakış açısı...nasıl bir mantık.. ...algılıyamıyorum...

Siz vede sizin gibi seven arkadaşları olursa Swan ın sırtı zaten yerden kalkmaz..

Sizin sevginizin anlamı, swanı forumda yasağını kaldırılmasıyla olur..Yasaksız bir Swan forumda aktif olur yada olmaz kendi tasarrufudur...Bizde swanı forumda görmek istiyor vede sesini duymak istiyoruz..

Swan yoksa bende yokum......kolay vede kesin çözüm....Bu mudur masatenisi sevgisi vede arkadaşlığı...

Hadi bağırın börek çörek var mı yok mu diye. Alayınızı nasıl ayıklıyacağım...

Bu yazdıklarım diğer yasaklanan üye arkadaş Bellerophon içinde geçerlidir...

Şapkanızı önünüze koyup.... yapın hesabınızı...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..