Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Hasbihal Ve Sitemizden Yapılan Malzeme Alışverişleri....

Ersun

Recommended Posts

NOT:Bu arada Onur kardeşim başta olmak üzere ölee kafanıza göre dağa küsüp,forumdan ayrılmak filan yok haaa ona göre..:)

Her yazıdan bir şey çıkarıyorum sonunda kafayı yedim.......

Sayın Hocam ,Onur nere ayrılacak ... 100+ kg diye bas bas bağırıyordu forumda ...Bu ağırlıkla yürümek kolay mı...Hadi len forumdan ayrıl desen zaten yürüyecek hali yok..Hani koltuk altından tutup bu cüsseye destek olacak bir arkadaşı da çıkacağını hiç sanmam (forumda arkadaşlık niyetini gösterdi,,arkasını dönüp gitti.. ) ..

Atacağız seni el birliğiyle forumdan hiç merek etme börek çörek diye Rıdvan hocama sesini bile duyuramıycan....Atlar taksiye gidersin arkadaşlarının yanına diyecem ama hangi taksi (hangi kapılı araç ..kapıdan sığamıyacağın için) seni alır.. Vinç çağırman gerek seni taşımaları için....

Hadi bakiyim yeni yılın hayırlı ve uğurlu olsun.. Onur Efendi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli arkadaşlar merhabalar. ismim Hüseyin Özdemir. Sakarya'da yaşıyorum. forumu keşfedeli çok olmadı. Yeni Üyeleri Tanıyalım yada Yeni Üyelere Hoşgeldiniz tarzında bir başlık bulamadığım için ilk olarak buraya yazıyorum. Masa tenisini çok seviyorum. lisanslı olarak oynamışlığım var. 2-3 aydır yeniden oynamaya başladım. böyle bir forum olduğunu da o zaman keşfettim. normalde en büyük hobi olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. aynı zamanda iyi bir basketbol oyuncusuyum. bu aralar basketbol yerine masa tenisine daha çok sardım. eskiden saatlerce oynardık ve antrenman yapardık. tabii şu anda çoluk-çocuk,iş-güç, yaşam mücadelesi ekseninde saatlerce oynayacak zaman bulamıyorum ama haftada 2 gün 1-2 saat oynayacak kadar vakit ayırmaya çalışıyorum.kendime tibhar carbon shot+ tahta, BH-Tıbhar Rapid Soft Max ve FH-Tibhar Volcano+ bir kombo raket aldım. fotoğraf hobisinde olduğu gibi en pahalı ekipmanın en iyi fotoğrafı çektirmeyeceğini bildiğim için ortalama fiyatlı bir kombo raket toparladım. forumdan zaman zaman lastik temizliği, lastik yapıştırma,kurallar,ekipmanlar,turnuvalar vb konularda bilgiler edinmeyi düşünüyorum. aynı zamanda Sakarya'da yaşayan ve düzenli olarak masa tenisi oynayan arkadaşlar varsa onlarla da tanışmak isterim.

2. olarak neden bu başlığa yorum yazdığıma gelecek olursak, karşılıklı atışmalardan ve yanlış anlaşılmalardan dolayı sohbet epey sertleşmiş ve bir kaç arkadaş banlanmış yada forumdan ayrılmak istemiş. ne yazık ki bu durum hali hazırda takip ettiğim bir çok forumda aynı durumda. forumda yazılırken, üslup çok önemli ayrıca klavyenin başında tuşlara basarak iletişime geçmek bir yere kadar mümkün olabiliyor. jestler,mimikler, tavırlar vb. gibi duyu-algılama gerektiren özellikler görülemediği/algılanamadığı için yorum yazanlar sertleşebiliyor yada fevrileşebiliyor. ancak belirtmek isterim ki saygı-sevgi-hoşgörü hiçbir zaman elden bırakılmamalı. bir yorum yazılırken mutlaka empati yapılmalıdır. zaten 3 günlük dünyada yaşıyoruz ne gerek var gerginliğe ya da bir birimizi kırmaya. tabii ki gırgır şamata olacak, tartışmalar olacak, zaten forumların mantığı da bu değil mi, herkes bildiğini anlatacak biz bilmeyenler de bilenlerden birşeyler kapacağız. inşallah 2017 daha bol muhabbetli, daha sıcak, daha samimi, daha yanlış anlaşılmasız geçer.

Tüm masa tenisi sever forum üyelerine Saygılarımla.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer birilerine yardım etme niyetin varsa. bazen niyetin oluyor adam anlamamakta ısrar edince dermanın olmuyor.

Sevgili Swan yazını kırptım geriye bu kaldı..Bu kalan kısmını da anlamadım ya neyse...

Sana yeminle diyorum (bir ayağımı ne olur ne olmaz diye de kaldır dım) yardım diye başladığın cümle...Yahu ne yardımı ....senin tayfa senin için kılını bile kıpırdatmadı..Sende senin tayfan gibiysen ....yazdığın alıntı cümlenin tamamı havada kaldı...dermanı olamıyor muş...Gülüyorum ama bağıra bağıra...

Her neyse .....seni tekrar aramızda görmek bize iyi gelir inşallah....derman olmayı beceremedin...en azından birilerine merhem olursun....

Hoj geldin beee..eee

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..