Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Federasyon

teach&learn

Recommended Posts

Merhaba

Uzun süre bekledim.Yeni federasyon seçimi konusunda üyelerimiz hatta yöneticilerimiz ne düşünüyor diye bir açıklama yayınlanması için.Şu ana kadar herhangi bilgi olmayınca.Ben sorayım dedim.

Üyelerimizin yeni federasyon başkanı,yönetimi ve projeleri hakkında düşünceleri neler acaba.

Şunu söyleyebilirsiniz. Durun .Daha yeni seçildi..Bekleyip görelim....Elbette bu haklı bir gerekçe.Benim merak ettiğim bu forumda Kulüpler,kuruluşlar,veteranlar ve bireysel düzeyde oyuncu ve antrenörleden,yöneticilerden oluşmuş bir katılımcı gurubu var.Ve bugüne kadar sessiz kalındı.

Kişisel düşüncem ...Yönetim kuruluna bakmanız...O yönetim ile açıklanan projeler uygulanır mı ?.Hiç sanmıyorum...Belki erken..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Federasyon yönetim kurulu belli sanırım.TMTF sitesinde sadece başkanın ismi var.Benim merak ettiğim kurulların hangisinde İZMİR den isim var.Yoksa klasik İzmir fobisi devam mı ediyor.

Bazı arkadaşlar bütçe diyorlar.Bende emek ve proje diyorum.Siyasi anlamda Federasyonumuzun G.S.Baknlığının yüzde yüz desteğini aldığını biliyoruz.

Sporun gelişmesini sağlayacak kurumları sıralayalım,

Spor ve MEB bakanlığı

Belediyeler,

Kuruluşlar,

Kulüpler.

Projeler bunlara dayandırılmalı.Çok da zor değil.Bizim federasyonun fikstürü o kadar yanlış ve sıkışık tarihlere yayılıyor ki ?.Kısa vadeli bakış ve göz boyamaktan vazgeçmek gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..