Jump to content
Masatenisi.org Forum

Wjttc Final

akar35

Recommended Posts

Çığlıkları bana rahatsız edici geliyor, bununla birlikte Harimoto'nun çığlıkları rahatsız edici diyemiyorum, diyemem. Öyle olsaydı herkese rahatsız edici gelirdi, oysa çığlıklarından rahatsız olmayanların da olduğu muhakkak.

Hissettiklerimin kaynağı içimde, dışarda olup bitenler onların yüzeye gelmesi için birer vesile. Bunu idrak etmiş bulunuyorum.

Kendi enerjime sahip çıkıyor, sorumluluğunu alıyorum.

Bu ergenin çığlıklarından niye rahatsız oluyorum? İçimde neyi tetikliyor? O rahatsızlığın arkasındaki his nedir? O rahatsızlık hissinin arkasındaki his... o hissi farkedip, anlamam önemli, yargılamadan.

Hediyesi:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi .. 2 yıl önce zhang a o kadar laf söyledim çakallık yaparak maç aldı diye ma long a demesem olmaz.

maçın özeti yakında yüklenecek görürsünüz suratı aynı zhang jike in suratı olmuş. buzhane balığı gibi bakıyo

istim toplayarak, çakallık yaparak, maçın ritmini bozarak, fan z yi oyntmayarak durumu 3 -3 e kadar idare etti. fan z en büyük hatayı son sette mola alarak yaptı. zaten ma long yorulmuş patlat ağzına gitsin.. patlatmazsan o da dinlenir "ha gayret bana bi güç geldi" der alır maçı.

ama bu maç diğer yandan ma long mental olarak zayıf diye ezbere konuşanlara kapak olmuştur. delikanlı gibi aldığı tek bir sayı almış olmaması da bunun ispatıdır.

nereye kaçacan ma long efendi... o çocuğun aklı da gelişecek pazuları gibi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bari geçen seneki maçı seyretmeyeymişim daha iyi olacakmış bu maç 4-2 bitmiş

ittftv beni kandırdı sayın arkadaşlar. ma long fanz maçı en tepedeydi tıkladım meğer maç daha oynanmamış geçen seneki maçı orda tepeye koymuşlar

bari kıyafetler farklı olaydı salon dizaynı farklı olaydı. kek gibi bibuçuk saat geçen seneki finalleri izledim

neyse... bu seneki finallein de geçen senekinden farkı yokmuş 4-3 biteceğine 4-2 bitmiş ma long maçı kazandığında takla atıp yere yatmamış raketi havaya fırlatmış

yukarda yazdılarımın hepsi aynen geçerli. allah bilir geçen sene de aynı şeyleri yazmışımdır. biri beni bu kabustan uyandırsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi de Necati Bey, biz kimi tutacağız ?

Herkesle aynı olup, Fancı mı olacağız -_-

Anlaşılan Avrupalılar cacık yapamıyor. Yok mudur şöyle bu çakmacılara kafa tutacak en yeni yetmesinden bir Japon, Koreli falan acaba? :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bari geçen seneki maçı seyretmeyeymişim daha iyi olacakmış bu maç 4-2 bitmiş

ittftv beni kandırdı sayın arkadaşlar. ma long fanz maçı en tepedeydi tıkladım meğer maç daha oynanmamış geçen seneki maçı orda tepeye koymuşlar

bari kıyafetler farklı olaydı salon dizaynı farklı olaydı. kek gibi bibuçuk saat geçen seneki finalleri izledim

neyse... bu seneki finallein de geçen senekinden farkı yokmuş 4-3 biteceğine 4-2 bitmiş ma long maçı kazandığında takla atıp yere yatmamış raketi havaya fırlatmış

yukarda yazdılarımın hepsi aynen geçerli. allah bilir geçen sene de aynı şeyleri yazmışımdır. biri beni bu kabustan uyandırsın

:alkis::alkis:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..