Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timo Boll-polonya Pro Tour

Misafir

Recommended Posts

Pro Tour kapsamında devam eden turnuvaların Polonya etabını Timo Boll kazandı. Schaleger'i yarı finalde geçen Boll finalde de Samsonov'u 4-2 yenerek turnuvanın 1.si oldu.Ahmet abi üzgünüm ama Samsonov kaybetti hemde finale kadar gelmişken :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pro Tour kapsamında devam eden turnuvaların Polonya etabını Timo Boll kazandı. Schaleger'i yarı finalde geçen Boll finalde de Samsonov'u 4-2 yenerek turnuvanın 1.si oldu.Ahmet abi üzgünüm ama Samsonov kaybetti hemde finale kadar gelmişken :thup:

Şimdi herşeyden önce Timo Boll da sevdiğimiz bir oyuncudur. Benim oyuncularda en dikkat ettiğim şey oyun içinde özellikle de mağlup olurkenki tavırlarıdır. Bir oyuncu mağlup olurken bile centilmenliği elden bırakmıyorsa (çünkü efendi efendi yenmek kolaydır, efendi efendi yenilmeyi herkes yapamaz) hakikaten centilmen demektir. Timo Boll'da da ben bu centilmenliği gördüm. Konunun dışına çok da taşmak istemiyorum ama, mesela en kıl olduğum şey maçtan sonraki el sıkışma faslının geçiştirilmesidir. Rakibinin elini ya samimice sıkarsın ya da sıkmazsın. Mesela Çinliler maçtan sonra öyle bir el sıkıyor ki, yani hiç el sıkışmasa ondan iyi.

Neyse, kısaca, Timo Boll bu açılardan sevdiğim bir oyuncu, oyunu zaten çok çok iyi. Konuya dönecek olursak Timo Boll zaten ne yapıp edip Samsonov'u yenmeliydi. En iyi onikilerde hem Samsonov'a hem Kreanga'ya yenildi, üzerindeki bu talihsizliği atması, şeytanın bacağını kırması gerekiyordu, Timo açısından çok iyi oldu :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..