Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vega Europe Df/ Vega Asia Df

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben lastiklerim eskidiği için Stiga Clipper CR Master tahtası üzerine eski lastiklerim olan Joola Maxxx 450 ve 400 yerine forehandime Vega Europe DF / Asia DF, backhandime ise Andro Hexer Duro takmayı düşünüyorum. Forehandde spinli oyunu backhandde ise genellikle kontrollü oyunu tercih ederim ve oyun düzeyim de iyidir. Bana Vegalar arasında bir karşılaştırma yapabileceleğinizi veya tarzıma yönelik başka lastikler önerebileceğinizi düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vega Europe DF kullanıyorum. İsmi üstünde Avrupa tipi lastik. Yüzeyi yapışkansız, orta sertlikte süngeri var. Spin ve hız olarak ortanın üstü. Kontrolü de hiç fena değil. Daha yumuşak lastik istenirse Vega Elite alınabilir.

Ancak Vega Asia bildiğim kadarı ile yapışkan yüzeyli ve farklı bir lastik. Yani pek kıyaslanabilir lastikler değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Normal vega asia yi (df olmayan) uzun süre kullanmistim.sert sungerli yumuşak üst yuzeyli çok güzel bir lastik bence. Özellikle sut atmak çok zevkliydi.hız olarak tatmin ediciydi.df versiyonlarda spin artirilmis .forehande iyi olur bence.hexer duroyuda kullandım. Hafiften yapışkanlı spinli bi lastik. Ancak atış acısı yüksek BH bloklarda sorun olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet, Asia ile China'yı karıştırmışım. Diğer yandan ben Euro DF ile bir sorun yaşamadım. Oyun tarzıma uygun bir lastik. Zaten bildiğim kadarı ile Vega serisinde de en çok satılan model.

Diğer yandan çok fazla malzeme tüketen bir kişi olarak, bence bu segmentte lastikler birbirine çok yakın.

Kişiye göre biri daha iyi diğeri daha az iyi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..