Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fb Veteran Ferdi Lig Ve Pazar Turnuvalarında Kimler Var?

Recommended Posts

19 Kasım'da ilk defa Ferdi Lig turnuvasına katıldım. Kısmetse, sakatlık vs. olmadıkça da katılmaya devam etmek istiyorum.

Hatta şu servis karşılama sıkıntılarımı azalttıkça, Pazar turnuvalarına da katılmayı istiyorum.

Şimdi merak ettiğim, o turnuvalarda burada üye olan kimler katılıyor?

Malum, isimlerle rumuzlar (nick name) karışık olunca, insan kim kimdir tanıyamıyor.

Not: ilk turnuvamda ilk ikiye girerek bir üst gruba çıkmayı (13'ten 12'ye) becerebildim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19 Kasım'da ilk defa Ferdi Lig turnuvasına katıldım. Kısmetse, sakatlık vs. olmadıkça da katılmaya devam etmek istiyorum.

Hatta şu servis karşılama sıkıntılarımı azalttıkça, Pazar turnuvalarına da katılmayı istiyorum.

Şimdi merak ettiğim, o turnuvalarda burada üye olan kimler katılıyor?

Malum, isimlerle rumuzlar (nick name) karışık olunca, insan kim kimdir tanıyamıyor.

Not: ilk turnuvamda ilk ikiye girerek bir üst gruba çıkmayı (13'ten 12'ye) becerebildim.

+1...Levent bey tebrikler..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Bey, listelere bakarken isminizi gördüm. Siz çok yukardasınız. Benim oralarda başım döner :)

Ama eğer beklerseniz 2-3 yıl içinde geleceğim :)

Sanırım Bora da oralarda. :)

Şaka bir yana, Caferağa'da görmeye gelememiştim. Bir sonraki Ferdi Lig haftasında kısmetse görüşürüz.

Her ne kadar grup farkından dolayı ayrı dünyaların (günlerin) insanları olsak da....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de veteran masa tenisçilerinin derneğe uğrayın derim. Orada da ferdi lig var, turnuva var ve bayağı kalabalıktır her seviyeden adam vardır.

Aslında FB veterana gitme hikayem de enteresan. (her ne kadar Fenerli olsam da)

Araştırma yaptığım gün her ikisini de aradım. Önce veteranı aradım, telefonu kimse açmadı. Sonra FB veteranı aradım, telefon açıldı... :(

En yakın zamanda oraya da gelmek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kapı kilitliyse yanda ilerde kırmızı bir düğme var basıca gizli kapı açılıyo içerde stimpak var levye var onları al geri dön sağa sap orda kutuda butterfly photio tahta var onu alma alırsan 3 tane boss summon oluyo. arkadan dolaş görürlerse taşın arkasına geç çömelip bekle sonra hızla yer değiştir. baktın salona geçemiyosun "player.additem anahtar set .value 00f8aa4" yaz telefonunu restart et

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kapı kilitliyse yanda ilerde kırmızı bir düğme var basıca gizli kapı açılıyo içerde stimpak var levye var onları al geri dön sağa sap orda kutuda butterfly photio tahta var onu alma alırsan 3 tane boss summon oluyo. arkadan dolaş görürlerse taşın arkasına geç çömelip bekle sonra hızla yer değiştir. baktın salona geçemiyosun "player.additem anahtar set .value 00f8aa4" yaz telefonunu restart et

Geri dönmek daha kolay :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her şeye rağmen bir yolunu bulup edip masa tenisi oynamayı başarabilen insanları görünce çok mutlu oluyorum ben

ben yoruldum oynamaya çalışmaktan. yoksa masa koy adam koy karşıma bi sene oynarım sıkılmadan

ama 2 saat oynayabilmek için 3 saat yol gidersin vs hiiç yormayın beni. anca forumda terör yaparım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de veteran masa tenisçilerinin derneğe uğrayın derim. Orada da ferdi lig var, turnuva var ve bayağı kalabalıktır her seviyeden adam vardır.

Tam da zamanında uyarmışsın, teşekkürler!

Yakında bi Ferdi Lig turnuvası varmış. Kaydımı yaptırdım.

Bu defa telefon hemen açıldı. Bir bayan oldukça yardımcı oldu ve bilgi verdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Bey, listelere bakarken isminizi gördüm. Siz çok yukardasınız. Benim oralarda başım döner :)

Ama eğer beklerseniz 2-3 yıl içinde geleceğim :)

Sanırım Bora da oralarda. :)

Şaka bir yana, Caferağa'da görmeye gelememiştim. Bir sonraki Ferdi Lig haftasında kısmetse görüşürüz.

Her ne kadar grup farkından dolayı ayrı dünyaların (günlerin) insanları olsak da....

Estağfirullah,Levent hocam..Malum sporumuz çalışma sporu..Ne kadar değişik oyuncu ile ve ne kadar çok turnuvaya katılırsanız o derece ilerliyor oyunumuz..Bursa dan kalkıp gelmemizin en büyük nedeni budur ki çok faydasını gördük diyebilirim..Çalışan kazanıyor...Geçen sene 4.gruptan başladığımız Fenerbahçe raiting gruplarında süper gruba çıktık..Tabii kii çıkmak kadar orada tutunabilmekte önemli..Zira zirvede sert rüzgarlar eser..Ozan ın dediği gibi veteran masa tenisçileri derneğinde de çok nezih bir ortam ve de çok kaliteli oyuncular var.Oraya da çok gitmek istiyoruz ama orada ferdi ligler genelde hafta içi yapıldığından bize ters geliyor zaman...Siz eskilerdensiniz,temeliniz sağlam..Kısa sürede ilerleyeceğiniz kesin..Görüşmek üzere..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..