Jump to content
Masatenisi.org Forum

Koskoca Konyada Bir Masatenisi Oynayan Yok Mu

Recommended Posts

Forumda açılan konuya sorulan soruya bile cevap bulamazken..... oynayacak adam bulursan şükret....türk oyuncuların ekipmanları diye başlık açtım hiçkimse cevap vermedi...Muhabbet kuşu forumlarında bile daha fazla adam var....

Türk oyuncular top20 lerde olmadığı için çok dikkat çekmemiştir.yabanci bazı sitelerde top20dekilerin ekipmanları hakkında konuşurlar.ama sonra birileri çıkar ve o ekipmanların piyasadakilerlr alakası olmadığıni,bazailari da tahta sapında yazan marka ile tahtanın alakası olmadığını söyler.world rally championship teki Ford focus ile caddedekinin alakası olmaması gibi.

Zaten aslında kimin ne kullandığınız çok da önemi yok.ama kaliteli,duzgun,oyun yapısına uygun olsun.ama bursa birkaç kişi tanıdım,oyun seviyenizi doğru anlattıktan sonra size,paranizi denemelere fazla harcamadan rahatça ekipman tavsiyesi verebilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda açılan konuya sorulan soruya bile cevap bulamazken..... oynayacak adam bulursan şükret....türk oyuncuların ekipmanları diye başlık açtım hiçkimse cevap vermedi...Muhabbet kuşu forumlarında bile daha fazla adam var....

Türk oyuncular top20 lerde olmadığı için çok dikkat çekmemiştir.yabanci bazı sitelerde top20dekilerin ekipmanları hakkında konuşurlar.ama sonra birileri çıkar ve o ekipmanların piyasadakilerlr alakası olmadığıni,bazailari da tahta sapında yazan marka ile tahtanın alakası olmadığını söyler.world rally championship teki Ford focus ile caddedekinin alakası olmaması gibi.

Zaten aslında kimin ne kullandığınız çok da önemi yok.ama kaliteli,duzgun,oyun yapısına uygun olsun.ama bursa birkaç kişi tanıdım,oyun seviyenizi doğru anlattıktan sonra size,paranizi denemelere fazla harcamadan rahatça ekipman tavsiyesi verebilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorsanız,;

Çift top atan,dolu spinli atan bir tane robot alın,oninla antrenman yapib

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorsanız dedim,yanlis olmuş.

Aslında aynı dert bende de var.bulundugum yerde oynayan bulmam zor.eger bu sporu gerçekten çok seviyorsan,okul okul gez ve ara.yok spor yapmayı seviyorsan,her yerde ve zamanda koşu ve temel jimnastik(barfiks,mekik,sibav,dips) yap.

Aslen yüzmeyi seviyorum.ama şu an kigida çalışıyorum.5km aşağıda baraj da var.ama burası terör bolgesi.duzenli gdip gelirsem sonunda beni birileri katleder.5 ay öncesine kadar focada elbiselerimle kışın dahil antrenman yapıyordum.aslen yüzücü olmadığim halde son girdiğim yarışmada yaş kategorisinde 2. Oldum.tayinim buraya çıkmasa boğaziçi yüzme yarısında da kategoride ilk 5-7olurdum.

Çözüm,yuzme lastiği ve ayak ağırlıklarına,ilk yüzme öğrenme şekline geri döndüm,kosuyu artırdım.

Yani,eger istersen bir şekilde spor yaparsın.yeterki tüm imkanlarını zorla.olmuoyr mu,git koş derim.o da çok ucuz değil ama daha ucuzdur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorsanız dedim,yanlis olmuş.

Aslında aynı dert bende de var.bulundugum yerde oynayan bulmam zor.eger bu sporu gerçekten çok seviyorsan,okul okul gez ve ara.yok spor yapmayı seviyorsan,her yerde ve zamanda koşu ve temel jimnastik(barfiks,mekik,sibav,dips) yap.

Aslen yüzmeyi seviyorum.ama şu an kigida çalışıyorum.5km aşağıda baraj da var.ama burası terör bolgesi.duzenli gdip gelirsem sonunda beni birileri katleder.5 ay öncesine kadar focada elbiselerimle kışın dahil antrenman yapıyordum.aslen yüzücü olmadığim halde son girdiğim yarışmada yaş kategorisinde 2. Oldum.tayinim buraya çıkmasa boğaziçi yüzme yarısında da kategoride ilk 5-7olurdum.

Çözüm,yuzme lastiği ve ayak ağırlıklarına,ilk yüzme öğrenme şekline geri döndüm,kosuyu artırdım.

Yani,eger istersen bir şekilde spor yaparsın.yeterki tüm imkanlarını zorla.olmuoyr mu,git koş derim.o da çok ucuz değil ama daha ucuzdur.

aynı şekilde hocam imkan yok muay thai ye gidoyurm vesaire bişeyler bişeyler ama hani elimizden gele birşeyler becewreceğiz ama imkan vermiyolar..çok iyi şekilde bileğe sahibim kanımca futsalda üstüme yok ama takım vesaire bulunmuyor..masa tenisinde de aynı şekilde çok bilgiliyim raketimiz de eskidi ama geçen sene ünideyken 135 li,raya bi raket almıştım 2 ay aç gezmişitm Ç:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda bazı adamlar gerçekten çok ucuza,simgesel meblağlara satış yapacaktir.

Her zaman savunurum:gerçek anlamda başaranlar,imkamsizliklara ve onlerine çıkarılan engellere rağmen başarmışlardır.

Spor ile ilgili mali konu fazla sorun çıkmadı.ama spor yüzünden,bmw veya passatim olacağına,birc harç ile Honda jazz alabildildim.(elhamdülillah)

Ama spor yüzünden teri geldi enayi olarak goruldum,hattavakil hastanesine kapatıldim.(akıl hastanesinin ilaç kullanmayan tek hastası idim)

Yine ama,yolumda yürüyorum.yani bizim ülkede srblnin önündeki ve ustunde kiler rant sınırlı olduğu için engelleme yapabilir.ama sen de aklını kullanıp kendi çözümlerini bukmalisin.

Yasin bazı şeyler için geç olabilir.ama çoğu şey için gencsin.son yaklaşık 7 yildir yüzme ile uğraşıyorum ve 4 senelik bolumunde suda dgik,karada yüzme hareketlerini lastik ve ayak ağırlıkları ile uyguladim.bu arada evlendim,cocugum da var ve bu sure içinde 4 tayin yeri gördüm.buna rağmen oldukça iyi bir seviyedeyim ( masa tenisinde değil,yuzmede)

Ve bu yolculuğa 33yasimda başladım.cok küçük yasa gerek yok,23 yaşında başlasam bile çok daha farklı bir konumda olurdum.ve senin böyle bir şansın var.kendi imkanını kendin yarat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..