Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türk Oyuncuların Ekipmanları

nurileflef

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Turkiyede masa tenisi sporcularınin çoğu sponsorluktan para kazanmiyor.haliyle ust düzey oyuncularin büyük bir bolumu kullandığı ekipmanın markasını on plana çıkarmiyor.ben de yüzme ile uğraşıyorum.kullandığım ürünleri,kamera varsa etrafta,logolarini/etiketlerini boyuyorum.podyuma odul için ciktigimda onları gizliyorum.

Türk oyunculardan 5 tanesi dünya siralamasinda ilk 50de olsa kullandığı ekipmanlar hakkında çalışmalar ve reklamlar yapilirdi.şu haliyle en güzeli, ulusal düzeydeki turnuvalari canli seyirci olarak gitmek.mac sonrası verdiğisporverdiğiucadele icin onu tebrik etmek ve sonrasında hangi tahta ve lastikleri niçin seçtiğini sormak.bunu yapmak zor da değildir sanırım.

Alakasız gibi olacak ama gurhan yaldız dan bir ornek vereyim.bu adam butterfly in distribütörü.ama öğrendimki, kariyerinin son döneminde avalox p700 kullaniyormus.o kadar zlf,zlc,alc tahtalar magazinda önünde duruyor ve bunların yerine p700 u kullaniyorsa bir bildiği vardır.(aslında ben de p900 u merak ediyorum.konu dışı ama biri tahtayı alıp yorumlarda fena olmazdı)

Bunun dışında,masatenisi.com sitesinde tahta ve lastikler hakkında bilgi verirken bazı ust duzey Türk oyuncuların bu malzemeyi kullandığını belirtiyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangi stiga

Gencay menge stiga kullanıyordu. Sponsordur büyük ihtimal

Hangi model?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..