Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Maltepe Ve Çevresinde Partner Aranıyor.

keo84

Recommended Posts

Merhabalar,

İstanbul Maltepe de ikamet eden orta seviye bir oyuncuyum. hem kendimi bu sporda daha da geliştirmek hem de spor yapmak amacıyla akşam iş çıkışları oynayabileceğim partner/ler arıyorum.Geçenlerde Göztepe fenerbahçe veteranlara gittim, güzel bir mekan fakat fiyatı çok uçuk geldi. (aylık 130 TL istiyorlar). Açıkçası o fiyatların çok daha altına havuzlu bir spor komplesine üye olabiliyorum. Hatta masa tenisi masası bile var :-) (örneğin maltepe yalçın kızılay spor salonunda 3 adet masa var.) Sağlam oyuncular olduğunu bilsem gidip komplekse yazılacağım. Fakat benim amacım sadece masa tenisi oynamak olduğundan dolayı tercih etmiyorum. Bütçemde sıkıntı olduğundan dolayı bu fiyatlara çıkamadım. Özetle, yakınımlarda fiyatı daha makul bir kurs veya mekan var mıdır? veyahut yine bu çevrede benim gibi partner arayan varsa yazabilir mi?

yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sülüntepe Spor Kompleksi Ben bu akşam orada olacağım. Gelmek isteyen arkadaşları beklerim

buranın adını duymuştum ama uzak diye elemiştim açıkçası. Benim evim küçükyalı metro durağına çok yakın, metro güzergahı pendik e kadar uzatıldı.Metro ile gelmek istesem en kolay nasıl gelebilirim tarif eder misiniz? bir de salon ile ilgili merak ettiğim bir kaç sorum olacak cevaplandırırsanız çok sevinirim.

1- salon aylık üyelik ücreti nedir? (sadece masa tenisi oynayacağım)

2- sadece haftaiçi iş çıkışlarında gelebilirim . hiçi akşam kaça kadar açık?

3-masa sayısı nedir? yoğunluk durumu nedir? yani geldiğimde çok sıra bekler miyim veya partner bulmada zorluk çeker miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlker bey,

akşam saatleri bana uyar , yalçın kızılay ın fiyatları da gayet uygun (senelik üyelikte tabi) ve yanlış görmediysem en az 3 adet masa vardı. Her ikimiz de senelik üyelik yaptıracaz, dolayısıyla bizim kafada en az 3-5 kişilik bir grup olacak ki partner bulma sorunu olmasın. yarın öbür gün ortak bir gün bulamadık diyelim. Senelik üyelik yaptırıp da yine fitness a talim olmamalı. yanlış anlamayın. Siz oraya üyeliğim vardı demişsiniz. masatenisi kullanım durumu ne seviyedeydi? haftaiçini bilmiyorum ama ben haftasonu gittiğimde iki tane lise öğrencisi tahta raketlerle oynuyorlardı o kadar. Ben foruma da yazacağım yalçın kızılayda oynayan var mı diye bakalım kaç kişi çıkacak.

sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Üyeliğim vardı ancak ameliyat olmam dolayısı ile pek devam edemedim.

Gittiğim saatlerde sabah 07.00 gibi olduğu için fitness salonu bile bomboş oluyordu :)

Az evvel telefonda konuştuğumda yıllık 990 TL gibi bir fiyat istediler... Daha birkaç ay evvel 590 TL ye yıllık yenileme yaptırabiliyordum :(

geçmiş olsun. bana da aynı fiyatı verdiler ve 1 ay da bizden dediler. 13 ay için 990 tl süper fiyat. Hatta yanında partner getir kişi başı 890 yapalım diyorlar. haftanın 2-3 günü masa tenisi oynayacak partner ve partnerler bulabileceğimi bilsem 1 dakika düşünmem valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Üyeliğim vardı ancak ameliyat olmam dolayısı ile pek devam edemedim.

Gittiğim saatlerde sabah 07.00 gibi olduğu için fitness salonu bile bomboş oluyordu :)

Az evvel telefonda konuştuğumda yıllık 990 TL gibi bir fiyat istediler... Daha birkaç ay evvel 590 TL ye yıllık yenileme yaptırabiliyordum :(

geçmiş olsun. bana da aynı fiyatı verdiler ve 1 ay da bizden dediler. 13 ay için 990 tl süper fiyat. Hatta yanında partner getir kişi başı 890 yapalım diyorlar. haftanın 2-3 günü masa tenisi oynayacak partner ve partnerler bulabileceğimi bilsem 1 dakika düşünmem valla.

Ben de pek uzak sayılmam. Önceden planlandığı takdirde gelebilirim

3-5 kişilik bir grup kursak sizin üyelik yaptırma durumunuz nedir hocam ? seviyeniz ne durumda ? aslında ilker bey i de alıp üçümüz ortak bir günde biraraya gelip oynasak hiç fena olmaz. çok kişi olursak belki mekana günübirlik oynamak için teklifte bulunabiliriz. Baktık sardı üyelik yaptırırız diye düşünüyorum. Foruma da yazdım bakalım burada oynamaya gönüllü kaç kişi çıkacak kafaya koydum bu işi :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3-5 kişilik bir grup kursak sizin üyelik yaptırma durumunuz nedir hocam ? seviyeniz ne durumda ? aslında ilker bey i de alıp üçümüz ortak bir günde biraraya gelip oynasak hiç fena olmaz. çok kişi olursak belki mekana günübirlik oynamak için teklifte bulunabiliriz. Baktık sardı üyelik yaptırırız diye düşünüyorum. Foruma da yazdım bakalım burada oynamaya gönüllü kaç kişi çıkacak kafaya koydum bu işi :-)

Ben ancak ayarlanmış buluşmalara gelebilirim. Eminim günübirlik tarife vardır. Siz öyle bir gün ayarlarsanız, büyük ihtimalle katılırım.

Seviyelerimizi de oynarken anlarız :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...

Salı akşamları 18:00 'de Ümraniye Anel'deyiz...   İlk defa gelenler ücretsiz ortamı görüp salon üyeleri ile tanışabilir. 
http://www.masatenisisalonu.com/iletisim.html Tabi gelmeden önce haber vermelisiniz. Bazen planlarda değişiklik olabilir....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..