Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye şampiyonası Grup Elemeleri

Misafir

Recommended Posts

evet ilk üçe girmeyi başardık mehmet abinin sayesinde.Mehmet abi herkese iki çekti saolsun.Mehmet abi Denizlisporda muazzam maçlar çıkardı.Antalyalı Oğuz abiyle yaptığı maç bence turnuvanın en güzel maçıydı.Ayrıca Selçuk abinin Savaş Teke'yi yenmesi turnuvanın süprizlerindendi. :gulumse: Mehmet abi Kocaeli'de görüşmek üzere...........

4-Antalyaspor

5-Salihli Belediyesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaktın bizi Halil İbo. Son maçı alsaydın ne olurdu. (Son maçı yapan sendin dimi bu arada)

Bizim takımda Oğuz iyi bir oyuncu ve iyi maçlar çıkardı, bir tek Mehmet'e yenildi zaten. Ben elimden geleni yaptım diyebilirim ama ne yazık ki zayıf kalıyorum, daha çok çalışmam lazım. Bu yaştan sonra iş aldık başımıza:))

Akif abi de maalesef bizim salonda oynadığı oyunun yarısını oynayamadı orada, özellikle alması gereken son maçında. Yoksa herşey çok güzel olacaktı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet abi mrb ben denizliden kemal balım şevki balımın oğluyum abi seninle tanışmayı ve oyununu görmeyi çok istiyorum halilibonun anlattıklarına göre mükümmel birisin inş en yakın zamanda yani kocaeli turnuvasından sonraki lig maçında görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ya halilibo sen onu boşver ben geçen sene nerlerden maç verdim abi afyonda antalyalı çocuğa dahi yenildim geçen sene çok kötüydüm ama bu sene inşallah iyi bir sezon geçiririm çünkü gençliğimiz son senem inşallah senin benim babamın hakanın sezonu iyi geçer tek temennimiz odur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..