Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nittaku Ludeack

Recommended Posts

7 kat ağaç tahtalar arasında ilk 3 te olan işçilik ve hissi mükemmel olan titreşimli, esnek lastik seçmeyen üst düzey bir tahta. Olumsuz tarafı titreşimi sevmeyenler için kötü seveler için iyi. Lastik sökerken dikkat etmeniz gerekiyor kıymık kalkabilir ama stiga kadar kolay değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ludeack en beğendiğim tahtadır. Elbette karbon tahtalar kadar sert değil, şahsen titreşimi hiç sevmeyen birisi olarak Ludeack'ın titreşimli olduğunu düşünmüyorum. Çok hızlı değil, oldukça kontrollü ve harika bir hisse sahip. Orta mesafeden top spin ağırlıklı oyun için harika bir tahtadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 kat ağaç tahtalar arasında ilk 3 te olan işçilik ve hissi mükemmel olan titreşimli, esnek lastik seçmeyen üst düzey bir tahta. Olumsuz tarafı titreşimi sevmeyenler için kötü seveler için iyi. Lastik sökerken dikkat etmeniz gerekiyor kıymık kalkabilir ama stiga kadar kolay değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ludeack tan dahaz az titreşimli akustik demek istedim

sizinki çakma akustik olabilir 35 dolar çinde :3

violinle farkı şu violin'in tok bir hissi var

acoustik bir tık daha çıtır

ludeack bildiğin çıtır

titreşim:

violin çok az

acoustic çok az (belki violinden bir tık fazla yada daha az, gramına göre değişiklik gösterebilir)

luceack orta veya ortanın biraz daha azı

mantık olarak da ortada kalın katmanı olan acoustic.. 5.7 kalınlığı var . yumuşak limbası var

sert tahtadan ve ince olan ludeack daha fazla titreşecektir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Acoustic bana göre Ludeack'den daha fazla titreşimli demek istemiştim. (Denediğim tahta orjinaldi.) Evet Acoustic'in tabla kalınlığı 5.7mm, Ludeack ise 6.5mm kalınlığında! Acoustic'in daha kalın orta katmana sahip olması titreşimli olmayacağı (veya daha az titreşimli olacağı) anlamına gelmiyor. Şuan elimde PG7 de var, PG7'nin de orta katmanı Ludeack'a göre daha kalın ve tabla kalınlığı 6.3mm, PG7 de Ludeack'den daha titreşimli. Şahsi kanaatim Acoustic'in Ludeack'a göre çok daha titreşimli bir tahta olduğu yönünde, Ludeack'ta ise titreşim yok denecek kadar az. (Ludeack serttir demiyorum, yumuşak hisli ve titreşimsiz bir tahta.)

Peki titreşim kötü birşey midir? Bence hayır, titreşim demek daha fazla "Dwell time" demek, dolayısı ile daha fazla top hissi demek ama Bilal'in dediği gibi kimisi sever, kimisi sevmez. Maalesef ben titreşimli tahtalarla hiç oynayamıyorum, yoksa alırdım bir Acoustic. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

swan bey, bu sonuclara duz mantıkla mu ulastınız yoksa iki ters bir duz mantıkla mı ?

Sıradaki sayı sizin için geliyor Onur Bey :)

alla alla yanlış tahta mı hatırladım ben.

o zaman yazdıklarımı görmeden gelin. peki ben kudeack yerine ne hatırladım acaba onu bulayım

Kudeack'tır o :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..