Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahtanın Ve Lastiğin Oyuna Etki Oranı

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar masatenisinde tahtanın etkisinin %10-20 civarında lastiğin etkisinin ise %80 civarında olduğunu söyleyenler var bu bilgi doğru mudur? Elbette doğru tahtayı seçmek önelidir fakat nerdeyse işin büyük çoğunluğunu lastikler hallediyorsa aslında tahta konusunda çokta kasmaya gerek yok o zaman yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antrenmanla ilgili söylediklerinizde haklısınız o konuda hiç şüphe yok zaten ben sadece antrenmanı bir kenara bırakırsak tahta ve lastiğin önem derecelerini merak etmiştim. Cevaplarınız için ayrıca teşekkürler.(atıyorum bir tahta alırsın tahtan hep sabit kalır geliştikçe lastiklerini değiştirirsin böyle bir şey mümkün müdür? yoksa geliştikçe kesinlikle tahtayıda değiştirmek zorundamı kalırız)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antrenmanla ilgili söylediklerinizde haklısınız o konuda hiç şüphe yok zaten ben sadece antrenmanı bir kenara bırakırsak tahta ve lastiğin önem derecelerini merak etmiştim. Cevaplarınız için ayrıca teşekkürler.(atıyorum bir tahta alırsın tahtan hep sabit kalır geliştikçe lastiklerini değiştirirsin böyle bir şey mümkün müdür? yoksa geliştikçe kesinlikle tahtayıda değiştirmek zorundamı kalırız)

Kesinlikle degistirmek zorunda degilsin. Atıyorum güzel bi stiga tahta alirsan degistirmene gerek yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Güzel bir stiga tahtadan kastınız nedir?bir kac model örnek verir misin?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senelerce offensive cr ile oynadim. Degistirme ihtiyaci duymadim. His dişinda oyuna çok etki etmiyor tahta,200 tl lik den 500 tl lik tahtaya gecince birsey degismiyor biraz hiz artiyor birazda his degisiyor. Genelde lastige bakar bu iş,tahtalari deneyip hissini hizini begendigin ile devam etmek mantikli
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..