Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cevab Veremediler :)

swan

Recommended Posts

küçük turnuaların büyük oyuncusu 2 senedir zhang jike idi . allah kimsenin başına vermesin :)

bu arada kartal bey hazırlık maçlarını kastediyo olmalı zhang orda ma long u yenmişti ama şu an o halinden çok daha iyi

zhang jike deyince eskiden akla gelen ilk şey footwork tür. her maçta kamera en az 2-3 kere adamın bacaklarını çekerdi

hazırdan yiye yiye hareket etmeyi unutmuş. youngsik maçında yarıda yoruldu. ama bu sefer de ortaya man of steel çıktı işte. gördüklerine inanamıyor insan. ben acaip beğeniyorum oynadığı oyunu

bu işler böyle bilalim ben zhang a yol veririm gider şampiyor olur o ma long a yol verir filan. son maçta zigzag servisleri kullanmadım mesela ayıp olmasın diye

Wayyy..Gelseydin de kullansaydın :D oraya kadar gelip seni yenmek üstüne meşhur servislerini karşılayarak yenmek isterdim...neyse bir daha ki sefere ZJK cılar ve MA cılar olarak buluşalım :thup:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumda biz olmasak sohbet eden yok bilalim. sohbet diye bölüm açılmış boş boş duruyo

sohbet açmanın en iyi yolu da sataşmak. diğer türlü kimse bir tarafını kaldırıp yazmaya teşebbüs etmiyogenelde boş boş konuşuyoruz ama olsun yine de paylaşım oluyo az da olsa değerli bir iki şey serpiştiriyoruz araya

zhang gitti diye rekabet bitmez bulurum ben bi uyuzluk muhakkak

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"I gave Wang Hao an order. I said: 'Hao, you must do good. Lose to Zhang Jike for pride. You must adjust this attitude. You, Wang Hao, have a role.'" Liu Guoliang revealed.

"Because of the restructured format of the London Olympics, the Singles came first before the Team event. Therefore, I made an idea. The player who will lose (in the Singles) will have a difficult job (in the Team event) because that player just lost and will play in the Team event with a collapsed condition. Who can do that? Can the young player Zhang Jike do it? Can Ma Long do it? They may not be able to do it. I would rather have the two-time runner-up Wang Hao do it."

açıklamalardan sonra

onur

https://itsnotamatch.files.wordpress.com/2011/07/man_crying.jpg

kartal

https://thumbs.dreamstime.com/x/distressed-bald-man-6162884.jpg

Bilal Olgun

https://tyronetribulations.files.wordpress.com/2014/07/crying-man.jpg

Ben

https://wlloyd019.files.wordpress.com/2013/04/a98293_rsz_man_unibrow.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada genç arkadaşlara not: biz burada makara yapıyoruz birbirimize sataşıyoruz. 2012 yılında Wang Hao yu yenebilecek tek kişi Zhang jike idi.

Ma long o yıllarda "wang Hao yu yenmek için tekniğim yeterli değil" derken Liu şef Ma long için "her şeyi varama yine de kazanamıyor" diyordu.

Bu arada emeklilik söylentisi Zhang 'ın olimpiyat finalinden sonra fanlarıyla söyleşisinden çıkmış. yeter artık yoruldum filan demiş. Ordan bilal olgun kartal filan ağlamaya başlayınca onur kendini yerlere atınca "tamam tamam sizin için devam edicem koskoca adamlarsınız gözlerim kör olaydı da bu halinizi görmeyeydim" demiş

http://new.ittf.com/2016/08/24/im-ready-retire-zhang-jike/

zank jik marlong filan derken bugünü de yedik yarın nolcak bakalım

herkese iyi akşamlar

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hala 2012 finali konusunda hayretler içindeyim. Hala inanmak istemiyorum.

Spor sadece yetenek ve antrenman bileşkesi değildir!

Ahlaktır, adanmadır, dürüstlüktür,saygıdır, özgüvendir...

Ve daha birçok şeydir.

Ama anlaşılan o ki, söz konusu Çinliler olduğu zaman, yetenek ve çalışma onlar için yeterli.

Ruhu olmadan spor, spor olmaz. Bi çeşit meslek olur.

Liu Goliang bırakacak diye söylenti var. Kendi de tam karar vermediğini söylüyor.

Umarım (eğer 2012 rezilliği doğruysa) düşer bu sporun yakasından.

Çünkü ben onu an itibarı ile güzel bir tabak yemeğin üstüne konmuş at sineği olarak görüyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

böyle şeyler her zaman olur.

politika varlıktan önce gelir demiş Guattari

Ma long' un Zhang'ın da üstünde çin var. Yenilen kişinin morali bozulacak ama takım maçlarında da maç kaybetmemesi gerekiyor. Bunu yapabilecek bir tek Wang Hao vardı diyor.

Eskiden Wang Hao 'yu sevmezdim hatta evlat olsan sevilmezsin wang hao diye başlığım durur forumda. ellerim kırılaydı da açmasaydım. Zaman geçtikçe sırlar açığa çıktıkça Hao nun ne büyük bir oyuncu olduğunu gördük.

Ayrıca bu sporcular birbirleriyle turnuva da paslaşıyor. Hepsi mi oyunu bıraksın?

Ta oralara gitme bizim ülkemizde de dünyanın her yerinde de oluyor böyle şeyler.

yumurta kafa ma long şekle girdi ip man gibi takılıyor Zhang jike zaten yakışıklıydı.

Dışarıdan görülen çin in yüzü budur

içerde her yıl 50 ye yakın "LİSE" öğrencisi intihar ediyor. çin önlem almayı düşünüyomuş sayı daha aza indirilmeliymiş. Fabrikalarda toplu intiharlar var mesela...

Ahlak oraya gelene kadar nerelere uğramalı bilmiyorum.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama anlaşılan o ki, söz konusu Çinliler olduğu zaman, yetenek ve çalışma onlar için yeterli.

Levent Bey, sanki dünyanın birçok yerinde bahsettiğiniz kriterlere uyuluyor da, sadece Çinliler yoldan çıkmış gibi bir anlam çıkıyor.

Uzağa bakmaya gerek yok. Ülkemizde, şike girmeyen spor dalımız var mı? Konumuz spor olduğu için diğer alanlara girmeye gerek duymadım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin için sol elimle bile oynarım :D Dikkat!! boğazına düğüm olmayayım :pirpir: hala falsolu yiyor ve servis atamıyorsan :)

Biraz kart olman sebebiyle tat vermezsin ancak amaç intikam olduğundan tadını gözardı edebilirim. :D

Falso yeme ve servis atamama konusunda asla taviz vermem ;):

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..