Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cevab Veremediler :)

swan

Recommended Posts

bu arada genç arkadaşlara not: biz burada makara yapıyoruz birbirimize sataşıyoruz. 2012 yılında Wang Hao yu yenebilecek tek kişi Zhang jike idi.

Ma long o yıllarda "wang Hao yu yenmek için tekniğim yeterli değil" derken Liu şef Ma long için "her şeyi varama yine de kazanamıyor" diyordu.

Bu arada emeklilik söylentisi Zhang 'ın olimpiyat finalinden sonra fanlarıyla söyleşisinden çıkmış. yeter artık yoruldum filan demiş. Ordan bilal olgun kartal filan ağlamaya başlayınca onur kendini yerlere atınca "tamam tamam sizin için devam edicem koskoca adamlarsınız gözlerim kör olaydı da bu halinizi görmeyeydim" demiş

http://new.ittf.com/2016/08/24/im-ready-retire-zhang-jike/

zank jik marlong filan derken bugünü de yedik yarın nolcak bakalım

herkese iyi akşamlar

Çin takımında sadece ülke ve takım ruhu ön planda ,kesinlikle kişisel başarı ve egolarının ön plana çıkmasına asla izin vermiyorlar birde iyi oyuncularının Grand Slam kazanmış oyuncu ünvanına erişmesi için her türlü planı yapıyorlar.Zhang sadece Ma long'u backhande sıkıştırırsa kazanma şansı yüksek oluyor yoksa diğer tarafdan kazanma şansı hiç yok gibi, forhand tarafında Ma long rakipsiz yiğidi öldür hakkını yeme derler bizim oralarda.Bu arad durum 11-6 olmuş önümüzdeki maçlara bakacağız bizde.

http://new.ittf.com/2016/08/25/zhang-jike-received-heros-welcome/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin takımında sadece ülke ve takım ruhu ön planda ,kesinlikle kişisel başarı ve egolarının ön plana çıkmasına asla izin vermiyorlar birde iyi oyuncularının Grand Slam ünvanına erişmesi için her türlü planı yapıyorlar.Zhang sadece Ma long'u backhande sıkıştırırsa kazanma şansı yüksek oluyor yoksa diğer tarafdan kazanma şansı hiç yok gibi, forhand tarafında Ma long rakipsiz yiğidi öldür hakkını yeme derler bizim oralarda.Bu arad durum 11-6 olmuş önümüzdeki maçlara bakacağız bizde.

http://new.ittf.com/2016/08/25/zhang-jike-received-heros-welcome/

sevgili saçlı, egosuz, çingene ruhlu ve servisleri güzel arkadaşım sevan CEVABB vermeyeyim dedim dedim dayanamadım.

sayın kartal bi kere GRAND SLAM değil o ünvan ATHLETE olacak, saygılar efendim. :fildir: sevgili sewan sana gelince yazıyorsun ama hep saçtan yazıyorsun.acuk beyinden de yaz (içiyonmu sen yazarken lan) ehehehe. ayrıca sana ben pasif agresif teşhisini daha uygun gördüm belirtmeden edemiyciiim.(bence daha havalı bi teşhiss) kaldıki buluşmaya gelip katılmamanız senin ve tombik arkadaşın onur efendinin gözümden kaçmadı uygun bir zamanda ceza kesecem size haylazlar.çinli meselesine gelecek olursak Ruhsuz da olsa suratsızda olsa mala bağlasa da yine Ma Long çu yum yine olsa yine yaparım, fakat zhang ın serseri halleri de hoşuma gitmiyor değil alem onda karı kız onda ehehehehe. birde fan diye bi manyak var Ma yı en çok zorlayacak olan konuşmamız gereken fan zhendong dur bence her ne kadar üst düzey oynasa da bence hala tam potansiyelini bulmadı bulsa manyak maçlar izletecek bize.

Başta tombik onur saçlı sevan ve kaslı bilal olmak üzere herkese büyük S ile sevgiler saygılar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..