Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cevab Veremediler :)

swan

Recommended Posts

gereğinden fazla ayık olma ihtimalim de olabilir mi? bunu bir düşün

yazarken eğleniyorum, eğlendirmeye de çalışıyorum. Sana da aynısını tavsiye ederim.

bu başlığı daha önce 40 kere dediğim şeyler en sonunda idrak edilince ama insanlar "aaa biz daha önce öyle diyoduk zaten" gibi kıvırmasınlar diye açtım mesela. Copy paste yapıp buraya yapıştırıcam yaptığım mozartmaları. var mı diyeceğin?

kartal bilal olgun tsubasa onur bora ... hepsi yandı

hay ben buna selam vermeyeydim, tanıştığım güne lanet olsun dedirtçem kendime

bunu yaparken de güleceğiz

qısqandın dimi

bende olsam qısqanırdım

ha bir de şöyle bişey var masa tenisi nasıl bir sporsa türkiyede ne kadar egosu patlak adam var masatenisine merak sarmış. forumdaki bu gerilimi seviyorum. eskiden har hur birbirimizze girişiyoduk şimdi biri yazıyor diğeri diş gıcırdatıyor muhatap olmuyor. acaip eğlenceli bu

ben ne yapıyorum? muhatap olduklarım ile eğleniyorum maskaralık yapıyorum. Her şeyi anlamasan da olur nuri leflef bey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur bu arkadaş savaş baltasını gömmemişmiydi? yeniden kuşanmış görüyorum Ma Longun zaferinden sonra..Bu arkadaşa bi şeker verdik...hemen açıldı :D

Mozart çoktan öldü...ama kendisinin senfonilerini severiz..seni sevdiğimiz gibi :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu da psikolog çıktı .. lacan dan mı konuşalım freud'dan mı yoksa jung mu istersin? majör depresyonun öyle ahım şahım da bir tedavisi yok. .yardım edebiliyosan kendine edersin . seni de alıyorum listeye. benim tabancam kaç yerinden patlıyo haberin yok daha

şöyle zengin bi hastalık yakıştıramadı bana

mesela bipolar olsam?

neyse teşhislerinde başarılar

bende diyom bilalim nerde kaldı. ya o kadar olta attım önden onuru yolladınız, şuna dokun bakalım patlarsa sana patlasın dediniz. yeni taktikler demek...

sevgiler saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

manic depresif preacers demek....

ben biliyordum zaten bir sorun oldugunu, farkedememisim demek bunca zaman. oysaki hem kotu yazı yazıyor, masa tenisini beceremiyor, pastayı da benden yavas yiyordu...

oyle artislik yapmayacaksın buralarda alırsın cevabını boyle... biz psikolojiyi freud dan pasteur dan degil nihat dogandan, muzigi mozartdan degil kahtalı mıcıdan ogrendik taam mı!!!111

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yav adada çocukken balık yakalardım. bi balık var çırçır balığı, o zamanlar boldu. Bu balık küçük bişey, renk renk, hiçbiri birbirine benzemez aslında. tek ortak yanları surattaki ebleh ifade ve sabah akşam o ney bu ney didikler. karides takarsın gelir midye takatsın gelir ekmek takarsın gelir solucan takarsın yine gelir. kağıt takarsın yine gelir.....

izmarite ispariye karagöze olta sallarsın açığa, bu kıyıda yaşayan çırçır balığı gider taa oraya üşenmez yemini didikler. güzelim yemi bozar. lanet olsun dersin çekersin oltayı daha uzağa sallarsın gider onu da didikler. eskiden marmarada öyle çok ve çeşitli balık vardı ki istediğin balığı yakalamak için milimetrik olta atmak gerekirdi

neyse efendim bende bilali kartalı tsuyu vs dostları yakalamak için olta attım bu leflef balığı pardon çırçır balığı geldi güzelim yemi mahvetti. acaba zhang jike fanı mı ? kesin bu lafları bana söylüyordur diye neden üzerine alınmış olabilir diye düşünüyorum cevab bulamıyorum.

onu buraya ne çekmiş olabilir? cevab veremiyorum

yardımsever bir psikolog mu? psikiyatr mı? neyse leflef beyi kurcalamıyım fazla.

ledo bey bu iş müttefiklikle başlıyo ondan sonra kim kimi yakalarsaya dönüyo olay. hiç kimseye güvenmeyin. Bilal rıdvan onur birleşip bana dalarken tam orta yerinde plan değişiyor altta kalan onur noluyo olm hani swanı zımbeyliyoduk diyor. örneği çok oldu. demedi demeyin efendim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Levent abim, Sen bu yavruya uyma..Bu var ya bu adamı hep yarı yolda bırakır...bu gece yatmaz, gündüz kalkmaz..Anlaşırsın idman için uyanamamıştır :asleep: anlaşırsın forum için oturan yerlerim ağırıyor gelemem der...gelir elim bozuk, idman yapmadım v.s yreleri çoktur bu yavrunun...eee ne demişler bahane ...... benzer herkeste bulunur.

Biz hızlı tahtalarla oynamayı çok severiz. hatta artık düz lastiğe döndüm benim adamım sensin bırak şu allahın uzun pütürcülerini :hehe: istediğin hızlı tahtayı sipariş verir oynarız....hiçte laf yapmayız 1 şartla ZJK cı olacan köşeden bucaktan...Hiç olmasa bile Bu şeker oğlan gibi Ma LOng çu olmamak kaydıyla... :whistle:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Levent abim, Sen bu yavruya uyma..Bu var ya bu adamı hep yarı yolda bırakır...

Biz hızlı tahtalarla oynamayı çok severiz. hatta artık düz lastiğe döndüm benim adamım sensin bırak şu allahın uzun pütürcülerini :hehe: istediğin hızlı tahtayı sipariş verir oynarız....hiçte laf yapmayız 1 şartla ZJK cı olacan köşeden bucaktan...Hiç olmasa bile Bu şeker oğlan gibi Ma LOng çu olmamak kaydıyla... :whistle:

Evet. Galiba biraz aceleci davrandım. :) Üstte bana verdiği cevap da pek güven telkin etmedi. :)

Ben zaten Rio başlığında bi yerlerde yazdıydım, Maloncu değilim diye...

Cancikci de olamam ama onun oyununu seyretmeyi daha fazla seviyorum.

Ben en iyisi bi Necati Beye de danışayım da tarafımı öyle seçeyim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda tatildeyim sadece okuyorum ve biriktiriyorum.Ferdi maçla ilgili yorumum ise zang jike kankasına kıyak geçmiş diyorlar valla ben başkasının yalancısıyım NOKTA.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet. Galiba biraz aceleci davrandım. :) Üstte bana verdiği cevap da pek güven telkin etmedi. :)

Ben zaten Rio başlığında bi yerlerde yazdıydım, Maloncu değilim diye...

Cancikci de olamam ama onun oyununu seyretmeyi daha fazla seviyorum.

Ben en iyisi bi Necati Beye de danışayım da tarafımı öyle seçeyim :)

Ma Long ve Zang Jike ciler genelde fanatik oluyor. Ama Xu Xin tarafında pek fanatik yok. Xu Xin ci olabiliriz.

Ma cılarla mücadele ederken Zang cıların desteğini alırız. Zang cılara saldırırken Ma cılar bizi destekler.

Yeme de yanında yat :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda tatildeyim sadece okuyorum ve biriktiriyorum.Ferdi maçla ilgili yorumum ise zang jike kankasına kıyak geçmiş diyorlar valla ben başkasının yalancısıyım NOKTA.

he :)

bunlar aslında gerçek zhang jike çi değiller gerçek zhang jik çi biziz.

kartal bey bir diğer başlıkta o mevzu çözüldü

hem de kılıçdaroğlu stayla!

ama yakalamışken sorayım

NOOOOOOLDU?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya levent bey siz quadri arunacı çıktınız. o kadar dedim gel marloncu ol dedim

kadri de bh yok dedim

sen naptın? onura inandın

gittin pütürcü bilale inandın

vah başıma gelenler dedin yanıma geldin. bak bu kartal var ya asıl onun ipiyle sakın kuyuya inme

benim ipimle de kuyuya inilmez gerçi

bilemedim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya levent bey siz quadri arunacı çıktınız. o kadar dedim gel marloncu ol dedim

kadri de bh yok dedim

sen naptın? onura inandın

gittin pütürcü bilale inandın

vah başıma gelenler dedin yanıma geldin. bak bu kartal var ya asıl onun ipiyle sakın kuyuya inme

benim ipimle de kuyuya inilmez gerçi

bilemedim

:alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Long ve Zang Jike ciler genelde fanatik oluyor. Ama Xu Xin tarafında pek fanatik yok. Xu Xin ci olabiliriz.

Ma cılarla mücadele ederken Zang cıların desteğini alırız. Zang cılara saldırırken Ma cılar bizi destekler.

Yeme de yanında yat :D

Cucin dedik bağrımıza bastık. Raketi dört parmağıyla tutmasına rağmen oyununu sevdik...

O ne yaptı?

Taaa Çinden kalkıp Rio'ya geldi. Finalde tek bi tane tekli maç oynadı, onu da kaybetti !!!

Ne varsa Samsonovda var. O da bırakırsa boşlukta kalacaz. Bu Maloncu Cancikcilerin arasında pinpon topu olacaz!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cucin dedik bağrımıza bastık. Raketi dört parmağıyla tutmasına rağmen oyununu sevdik...

O ne yaptı?

Taaa Çinden kalkıp Rio'ya geldi. Finalde tek bi tane tekli maç oynadı, onu da kaybetti !!!

Ne varsa Samsonovda var. O da bırakırsa boşlukta kalacaz. Bu Maloncu Cancikcilerin arasında pinpon topu olacaz!

Bu saatten sonra Samsonovcu olmak, bitmesine 10 dakika kalmış filme bilet almaya benzer :D.

Şuşin olmazsa F. Zhendong var, Ovçarov var. Bence hemen karar vermeyelim. Biraz düşünelim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

he :)

bunlar aslında gerçek zhang jike çi değiller gerçek zhang jik çi biziz.

kartal bey bir diğer başlıkta o mevzu çözüldü

hem de kılıçdaroğlu stayla!

ama yakalamışken sorayım

NOOOOOOLDU?

Gerçek Zhang Jike'yi olimpiyat seçmelerinde gördük gerisi hikaye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

küçük turnuaların büyük oyuncusu 2 senedir zhang jike idi . allah kimsenin başına vermesin :)

bu arada kartal bey hazırlık maçlarını kastediyo olmalı zhang orda ma long u yenmişti ama şu an o halinden çok daha iyi

zhang jike deyince eskiden akla gelen ilk şey footwork tür. her maçta kamera en az 2-3 kere adamın bacaklarını çekerdi

hazırdan yiye yiye hareket etmeyi unutmuş. youngsik maçında yarıda yoruldu. ama bu sefer de ortaya man of steel çıktı işte. gördüklerine inanamıyor insan. ben acaip beğeniyorum oynadığı oyunu

bu işler böyle bilalim ben zhang a yol veririm gider şampiyor olur o ma long a yol verir filan. son maçta zigzag servisleri kullanmadım mesela ayıp olmasın diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..