Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sohbet Mesajları Göndermeyelim

Ertan

Recommended Posts

Arkadaşlar,

Forumda herkesi ilgilendiren konuların açılması ve yazıların gönderilmesi gerekir.

Bazı arkadaşlarımız sohbet amaçlı olarak forum mesajları gönderiyorlar. Bunu bir çok üyemiz yaptığı için özellikle kimse üzerine alınmasın ama "raketini aldın mi?", "Bu akşam saat kaçta oynuyoruz" (daha buna benzer bir cok mesaj var) gibi özel mesajlaşmalar için Kişisel mesajcı ve E-Mail gibi haberleşme yöntemlerinin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

Bunun sebebi de bu tür yazışmaların sadece o kişileri ilgilendirdiği ve diğer üyelerimizi ilgilendirmediğidir. Ayrıca bu tür mesajlar forumun gereksiz yere büyümesine sebep olmaktadır.

Lütfen bu tür haberleşmelerimiz için forum mesajlarını kullanmayalım.

Eğer bu tür mesajları yazdığını düşünen üyelerimiz varsa lütfen bunları silsinler. Herkesin kendi yazdığı mesajı silme yetkisi var.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

Ertan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan bey canlı sohbet odasını kullanma konusunda üyelerinizi bilgilendirir seniz daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü daha önce bir kaç kez denedim kimseyi bulamadım .Bu nedenle başka arayışlar içine girmek zorunda kaldım.

Ayrıca

Sitenin canlı sohbet özelliği çalışmıyor sürekli hata veriyor!

dedi ozan .

ilginize.saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canlı sohbet odasının açıldığı bilgisi yaklaşık 5 ay önce yeni bir konu olarak verildi.

Daha önce yazılan konuyu okumak için burayı tıklayın

Canlı sohbet odası çalışıyor. Daha dün ben bağlandım ve sohbet ettim.

Sohbet odası için bilgisayarınızda Java yüklü olması lazım. Java ile ilgili eksik bir şeyler varsa sorun çıkarabiliyor. Daha önceki yazımda bahsettiğim gibi Mirc gibi bir IRC bağlantı programı ile de bağlanmak da mümkün.

Java yükleyebileceğiniz adres:

java.sun.com sitesi

Aslında bulabilirseniz Microsoft VM java yı yükleyin. Ama artık Microsoft lisans sorunundan dolayı bunu dağıtmıyor. Web de bulmak da zor. Dosya adı msjav86.exe (eski versiyon), msjavwu.exe daha yeni versiyonu. Java.sun.com dan çektiğim benim pc de sorun çıkartmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..