Jump to content
Masatenisi.org Forum

86.tt-Rating Turnuvası

Recommended Posts

doğru bişey yazılınca ışık hızıyla silersiniz tabi :) sorsak biz her görüşe açık her eleştireye açık insanlarız dersiniz....

ben doğruya yanlışa bakmam nuri, üsluba bakarım. üslubun yanlıştı, sildim. üslubunu düzeltmek suretiyle aynı mesajı tekrar atabilirsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli üstadımız herkesin takdirini ve saygısını kazanan turnuvalar düzenlemekte öncelikle bu etkinlikler hususunda kendisine teşekkürü bir borç bilirim... fakat turnuva hususunda mail yoluyla malumat edinmeye çalıştığımızda maalesef herhangi bir cevab-ı ali elde edememekteyiz...kendisine yetiştirdiği yetenekler ile ilgili olarak tekrar teşekkürü bir borç bilip naçizane sitemimi hoşgörüsüyle harmanlamasını dilemekteyim...hürmetlerimle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Nuri; başlıktan da anlaşılacağı gibi katılmak istediğin turnuvadan geçmiş dönemlerde tam tamına 85 tane düzenlenmiş. Tt-Rating facebook sayfasında da katılımla ilgili tüm bilgiler mevcut. Hakan abi yalnızca bu işle ilgilenmiyor, haliyle kendisine atılan her mesaja, e-mail'e anında cevap verme fırsatı olmayabilir. Lütfen bunu gözardı etmeyelim, kırıcı olmayalım. İlk yazdığın, silinen yorumu okumuştum. Üslup gerçekten de hoş değildi. Merak ettiğin, bilgi almak istediğin her türlü konuda buradaki diğer üyelerden de yardım isteyebilirsin. Yeter ki amacın üzüm yemek olsun.

Selamlar..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvalar ile ilgili haberler:

https://www.facebook.com/groups/ttrating/

www.masatenisisalonu.com

www.tt-rating.com

https://twitter.com/ttrating

daha ne olsun?

dimi daha ne olsun...birde Nurileflef göndericili bir eposta zaten göremedim demişsiniz...Ben kendi kendime sorulara cevap verilmiyor diye evham yapıyorum bazen... hemde mail göndermediğim halde... kusuruma bakmayın bazen gelgitlerim oluyor böyle...yazılacak çok şey varda neyse boşverin....sağlıcakla kalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..