Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi

Recommended Posts

Selam, alacağınız masa öncelikle,

- katlanabilir ve tekerlekli olsun.

- Masalar iç mekan ve dış mekan diye ayrılır. Salon içinde kullanılacaksa iç mekan alın.

- Eğer hesaplı ve kaliteli olsun derseniz piyasada 18mm.- 20 mm.lik kalınlıktaki antrenman masalarına bakın. Onlarda takribi 800-1200 lira arasında. Daha ucuzuda var ama onlarla oynayanlar masatenisinden soğur bilmiş olun.

- 1500 liradan aşağı onaylı maç masası bulamazsınız.

- butterflyı tercih etmeyin kalitesine göre pahalıdırlar.

- tavsiyem bulabilirseniz joola transport masa yada aynı özellikte sponeta, mitsuka, delta gibi markalarda olabilir.

- Bazı masaların filesi ayrı satılıyor dikkat edin.

- Salon Işıklandırmanıza göre mavi mi yeşil renk mi alacağınızı belirleyin. Yoksa parlak masa üzerinde oyun işkenceye döner.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öneriniz için teşekkür ederim.Dış mekan da bahçeye koymak istiyorum.

http://urun.n11.com/masa-tenis-masasi/mitsuka-aqua-dis-mekan-masa-tenisi-masasi-ag-set-hediyeli-P117694181?cid=604001&gclid=CjwKEAjw_LG8BRDb1JTxm8uP_UwSJADu_8pWHq1a-6BnGTY2LT-yXEcqJ5vTzLmk42EOltsvmPrV7xoCimfw_wcB&gclsrc=aw.ds

önerdiğinizden 1 adet buldum iş görürmü dersiniz.bilinçsiz hareket etmek istemiyorum yorumlarınız benim için çok önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..