Jump to content
Masatenisi.org Forum

Maç Anlatım Ve Yorumlama Önerisi

Wuruthai

Recommended Posts

Selamlar;

Öncelikle şunu söyleyeyim ki tecrübem sıfır ancak aklıma böyle bir fikir geldi ve yapılabilirliği nedir diye bir önereyim dedim.

Belli özellik taşıyan maçları bu işleri bilen tecrübeli arkadaşlar 2kişi karşılıklı maç anlatım ve yorum şeklinde ya da benzer varyasyonlarda anlatsa ve gerekli yerlerde teknik olarak mümkün olduğunca yavaşlatarak falan yorumlasalar ne güzel olurdu. Tabii ki belli bir emek gerektirmektedir. Ancak çokta zor olacağını düşünmüyorum açıkçası. Tabiii ki çok fazla detay var konuşulması gereken ancak ben bir başlatayım dedim konuyu belki devamı gelir :)

Fikir çok daha geliştirilebilir gibi geliyor. Ancak tecrübesizlikten cesaret edip yazamadım. Hiç ilgi bile görmeyebilir konu :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fikir çok harika ama basit bir servis atmayı bile anlatmaya kimse tenezzül etmezken maç yorumlayıp detaylı anlatım yapacak kişi çıkacağını zannetmiyorum. (ne var kardeşim aç youtubeden izle diyebilirsiniz ama bizler bizim insanımızın bizim dilimizin konuşulduğu bir video görmek istiyoruz sadece ) Bu forumda bu işi bilen hatta liglerde oynayan birçok kişi var ama.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..