Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

Soracağım soruyu acemiliğime verin.

Top konusunda hiç bir şey belirtilmemiş. Toplar organizasyon tarafından mı sağlanacak?

Yoksa her oyuncu en az 1 adet top getirecek mi? Getirecekse standartı ne olacak?

Top getirmeniz şart değil. Genelde organizatörler top temininde bulunuyor. Yine de yanınızda top bulundurmanız, turnuva dışı oyunlar için faydalı olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ozan, ben kimlerin hangi sebeple gelemeyeceğini gayet iyi biliyorum. Bunun için devlet dairesinde çalışmama gerek yok. Söylemek için son dakikanın beklenmesi anlamsız sadece. Necati abi, Murat Ayabaktı gibi üyelerimiz de kamu personeli ve 3-4 gün önceden durumu bildirdiler. Listeleri oluşturduk, dün gece sırf onunla uğraştım. Tekrar bir düzen oluşturmak durumunda kalacağız mecburen. Her turnuva en az 3-4 saat kim hangi renk, kim kimle eşleşecek, onunla uğraşılıyordu. Hazırladığım listeler sayesinde eminim ki kura işi 1 saat bile sürmeyecekti. Sağlık olsun diyeceğiz, yapacak bir şey yok artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..