Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

İsmimi listeden silebilirsiniz. Gelemeyeceğim netleşti. Havaalanında amirden onaylı izin kağıdı olmayanlar uçağa alınmıyormuş.

Sakatlığım tam düzelmediği halde bengay ve bandaj ile 5-6 haftadır antremansız olmama rağmen geliyorum.

Ancak bu haber üzerine koluma siyah bi bant falan takmayı düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim ayarımda bi çok mavi gördüm...Mavilerin sayısı da bayağı fazla..Bu durumda mavilerin bi kısmı kırmızı, bi kısmı yeşil olacak gibi..Eh YEŞİL lerin sayısı da bayağı az..YEŞİL Bursa dan da geliyoz..Size zahmet olmasın dimi Bora cım..:)

(Maviden kırmızı olanlar ;2 mavi+1 yeşil iken, gerçek kırmızılar; 1 kırmızı+1mavi+1 yeşil olacak...Hani denge açısından koyu kırmızılara 2 yeşil mi versek diye düşündüm bir an..??)......Bi başka durum;..koyu kırmızı bi arkadaşa, maviden yeşile geçen bir arkadaş çıktığında; o takım 1 koyu kırmızı+2 mavi olacaktır..

Diye düşünen arkadaşlar;%100 denge olması mümkün değil,kura şansı da lazım, takmayın kafanıza, ciddi bi turnuva gibi düşünmeyelim buluşmayı(o zaman mutsuz olursunuz),eğlenmeye-tanışmaya-muhabbete gidiyoruz...Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler..Herkese Selamlar..

ERSUN KÜÇÜKGÜLDAL - XL

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim ayarımda bi çok mavi gördüm...Mavilerin sayısı da bayağı fazla..Bu durumda mavilerin bi kısmı kırmızı, bi kısmı yeşil olacak gibi..Eh YEŞİL lerin sayısı da bayağı az..YEŞİL Bursa dan da geliyoz..Size zahmet olmasın dimi Bora cım..:)

(Maviden kırmızı olanlar ;2 mavi+1 yeşil iken, gerçek kırmızılar; 1 kırmızı+1mavi+1 yeşil olacak...Hani denge açısından koyu kırmızılara 2 yeşil mi versek diye düşündüm bir an..??)......Bi başka durum;..koyu kırmızı bi arkadaşa, maviden yeşile geçen bir arkadaş çıktığında; o takım 1 koyu kırmızı+2 mavi olacaktır..

Diye düşünen arkadaşlar;%100 denge olması mümkün değil,kura şansı da lazım, takmayın kafanıza, ciddi bi turnuva gibi düşünmeyelim buluşmayı(o zaman mutsuz olursunuz),eğlenmeye-tanışmaya-muhabbete gidiyoruz...Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler..Herkese Selamlar..

ERSUN KÜÇÜKGÜLDAL - XL

Ersun abi selamlar. Biliyorsun, geçmiş buluşmalarda bu takım eşleşmeleri ve güç dengesi meselesinin çok kavgası yapıldı. Muhakkak ki bazı takımlar güçlü, bazıları nispeten daha güçsüz olacak. Elimizle tek tek seçsek dahi güç dengesini % 100 sağlamamız imkansız. Ama ben dün geceden beri ince bir çalışma içerisindeyim. Elimden geldiğince her oyuncuyu hakettiği renk ile buluşturmak, eğer sayısal eşitlik söz konusu değil ise bile en hakkaniyetli kaydırmayı yapma gayretindeyim. Çünkü bu organizasyonu turnuva gibi gören bir çoğunluk mevcut. Hatta sizin yeşil diyardan da var böyleleri..İşte bu nedenle ben kendime bir söz verdim. Bu organizasyona gölge düşürebilecek her türlü olumsuz duruma karşı gereken önlemleri alacağız. Hiçbir çakallığın, katakullinin olmaması için mücadele edeceğiz. Eğer artan kişi ben olursam oynamam bile, mühim değil. Geçen yıl Samsun'da feragat etmiştim hakkımdan, yine ederim. Yeter ki forum buluşması; adına, üyelerine ve geleneğine yakışır bir şekilde gerçekleşsin. Benim tek amacım bu. Cumartesi görüşmek üzere :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi selamlar. Biliyorsun, geçmiş buluşmalarda bu takım eşleşmeleri ve güç dengesi meselesinin çok kavgası yapıldı. Muhakkak ki bazı takımlar güçlü, bazıları nispeten daha güçsüz olacak. Elimizle tek tek seçsek dahi güç dengesini % 100 sağlamamız imkansız. Ama ben dün geceden beri ince bir çalışma içerisindeyim. Elimden geldiğince her oyuncuyu hakettiği renk ile buluşturmak, eğer sayısal eşitlik söz konusu değil ise bile en hakkaniyetli kaydırmayı yapma gayretindeyim. Çünkü bu organizasyonu turnuva gibi gören bir çoğunluk mevcut. Hatta sizin yeşil diyardan da var böyleleri..İşte bu nedenle ben kendime bir söz verdim. Bu organizasyona gölge düşürebilecek her türlü olumsuz duruma karşı gereken önlemleri alacağız. Hiçbir çakallığın, katakullinin olmaması için mücadele edeceğiz. Eğer artan kişi ben olursam oynamam bile, mühim değil. Geçen yıl Samsun'da feragat etmiştim hakkımdan, yine ederim. Yeter ki forum buluşması; adına, üyelerine ve geleneğine yakışır bir şekilde gerçekleşsin. Benim tek amacım bu. Cumartesi görüşmek üzere :)

Çağan ım,sana aynen katılıyorum ve o noktada güvenimiz tam,sıkıntı yok..Samsun da biliyorsun,ben mavi iken son dakikada kırmızıya geçtim ve de 2 yeşil arkadaşla takım olduk ve de Sadettin lerin gurubuna(şampiyonların)düştük..Ama ben büyük keyif aldım,Sadettin le oynamak benim için güzeldi..Dediğin gibi bazı arkadaşlar buluşmayı(ciddi bir turnuva gibi düşünüp) aşırı ciddiye aldığında problemler de büyüyor..Tabii kii tatlı bir rekabet olmalı ama asıl hedef derece yapmak değil,kazanılacak arkadaş ve güzel dostlukların sayısı olmalı diye düşünüyorum..Allah yardımcınız olsun..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..